miwania-1985
МаглыТип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано miwania-1985
-
Завтра бріджів відправляються до користувачів Wassabi , Сашок222, ukrtelekom, lipton_4905 . Доступні ще 20шт бріджів 22 ціна 1170грн і 3 штуки брідж 25 - 1270грн.
-
Продам медіаконвертори A-gear mc-213w, mc-215w
тема ответил в DjWat пользователя miwania-1985 в Обладнання
Візму пару за 500грн -
Продам наностації м2, м5, м5 локо
тема ответил в miwania-1985 пользователя miwania-1985 в Обладнання
Товар їде до kowa_oleg Він перший дав заявку на покупку -
Продам наностації м2, м5, м5 локо
тема ответил в miwania-1985 пользователя miwania-1985 в Обладнання
Є одна штука нанос локо м5 відам за 800грн. Нанос можна сказати новий візуальни стан 5+ коробка повний комплек, в роботі нігде практично не була. -
в наявності 6 шт . Ціна 970грн\шт ПОЕ в комплекті даю 7 днів для перевірки. Ціна не обговорюється.
-
Спасибо большое Вам за точки, все работает без нареканий... случаем Б/У аналогичный точек у Вас нет? Бачите тепер і у Вас справи пішли на ура і Ви теж все змітаєте.
-
ТК "Футбол" вернулся на ТВ и снова будет бесплатным
тема ответил в andron_m пользователя miwania-1985 в IPTV КТВ Кабельне телебачення
Даю гарантію що ці канали за пів року закриються. А канал 2+2 стане найфутбольнішим каналом України. Так канали Футбол і Футбол + виживили 2 Канали Спорт і тепер власть помінялася і їх чикає так ж доля. Або варіант що Коломойський купить канали Футбол і вони знову стануть не доступними для перегляду 70 % українців. -
На тих умовах куплю 20 пар по 380грн
-
200грн пара з блоками? ОГОГО Я теж таке куплю)))))(зараз тільки блоки на 100-120грн натянуть) на медіки залишається 80грн за пару. Тут по 60грн за пару скупляють неробочі меді....
-
Куплю неробочі Блоки живлення Медіаконвертерів
тема ответил в proton007 пользователя miwania-1985 в Торгівля
А що самі хвости неможете паяти. Купити кабель і конектори. Я тих хвості напаяв 100шт -
брідж м5 970грн\шт
-
Продам б/у RocketDish 5G-30 + Rocket M5
тема ответил в miwania-1985 пользователя miwania-1985 в Обладнання
RocketDish 5G-30 2шт + Rocket M5 2шт.(Всі аксесуари в комплекті кріплення , пігтейли, живлення) ціна 5700грн -
Продам свич 24 SFP-Port 100Mbps Plus 2-Port Gigabit
тема ответил в miwania-1985 пользователя miwania-1985 в Обладнання
ціна 280$ -
Продам свич 24 SFP-Port 100Mbps Plus 2-Port Gigabit
тема ответил в miwania-1985 пользователя miwania-1985 в Обладнання
так -
В наявності 3 штуки. Китаєць FAST ETHERNET SWITCH SERIES. Нові. Зчитує всі СФП. WEB морда присутня. . Гарантія 6 місяців. Використовую 10 таких свічів в своїй мережі, через тімвювер можу відкрити доступ для перегляду WEB інтерфейсу і додаткових функцій. Advanced Features Bandwidth control Port based & Tag based VLAN Statistics Counter Firewall VLAN Uplink L2 ~ L4 Class of Service Basic Features Embedded HTTP web Management Configuration Backup/Recovery TFTP Firmware upgradeable Secure Management User name/Password security Ціна питання 300$ \шт кого цікавить зможу виставити фотки з робочої мережі.
-
Куплю одну Nanostation 2 или WA5210G б/у.
тема ответил в CUBA пользователя miwania-1985 в Обладнання
А саме краще взагалі нічого не купляти, а просто сидіти в дома і сушити сухарі. І бакс буде по 4 грн але його нікому не потрібно буде тому що ніхто нічого не буде робити. Та лучше уже сухари сушить чем "выручать" продаванов с разницей между убитым и новым железом в 2 копейки Ціна нового 5210G - 800грн. 50% від ціни це для Вас 2 копійки. -
Куплю одну Nanostation 2 или WA5210G б/у.
тема ответил в CUBA пользователя miwania-1985 в Обладнання
А саме краще взагалі нічого не купляти, а просто сидіти в дома і сушити сухарі. І бакс буде по 4 грн але його нікому не потрібно буде тому що ніхто нічого не буде робити. -
АРПУ вероятно ~50грн.90грн. Да нет все по белому поэтуму и жму денег на железку. Налоги, Инет, и доблесное обл. Енерго, + развитие. 90*300=27000грн. Ви дуже цікавий чоловік. Ви часом інтернет собі не продаєте. Ще скажіть що Ви не маєте мобільного телефону а комп'ютер купили тільки вчора і зразу зареєструвалися на даному форумі. Как у нас все любят считать чужие деньги. Если от 27к отнять все "Налоги, Инет, и доблесное обл. Енерго, + развитие." то сума будет меньше чем у меня ЗП на должности админа, а он там явно не сам работает АРПУ вероятно ~50грн.90грн. Да нет все по белому поэтуму и жму денег на железку. Налоги, Инет, и доблесное обл. Енерго, + развитие.90*300=27000грн. Ви дуже цікавий чоловік. Ви часом інтернет собі не продаєте. Ще скажіть що Ви не маєте мобільного телефону а комп'ютер купили тільки вчора і зразу зареєструвалися на даному форумі.почти 300 это не ровно 300. Завидно - завидуйте молча, а я буду дальше жить и наслаждаться хорошей жизнью. )))))))))))Вам можна хіба що з такою мережею в 300 чол поспівчувати.(Ексель рулить). Як ви відправляєте повідомлення абонентам про ремонтні роботи, акції, поздоровлення. Начому взагалі все побудовано як ви ріжете трафік. А нарахунок рахування грошей , почав рахувати тому що теж колись був у Вашій шкурі і тому хочу донести що гроші мають залишатися на такі речі(модернізацію). Нарахунок абонентів повірте Вам потрібно ще мене доганяти а доганяти. Будь ласка живіть і насолоджуйтеся життям. І головне не забудьте обновити ЕКСЕЛЬ до версії 2014.
-
АРПУ вероятно ~50грн.90грн. Да нет все по белому поэтуму и жму денег на железку. Налоги, Инет, и доблесное обл. Енерго, + развитие. 90*300=27000грн. Ви дуже цікавий чоловік. Ви часом інтернет собі не продаєте. Ще скажіть що Ви не маєте мобільного телефону а комп'ютер купили тільки вчора і зразу зареєструвалися на даному форумі.
-
АРПУ вероятно ~50грн. Та нехай і 15грн. . Це один місяць взяти кошти і переробити все.
-
Ви дуже багато часу витрачаєте на непотрібну роботу. Так, Ви потратитесь 3000грн + 300 - 500грн кожного місяця адміну (зробити картки поповнення ) і Ви стаєте зразу щасливою людиною і 100% займаєтеся обслуговування і розвитком мережі. Також колись починав з Ексель, повірте це вартує один раз зробити і забути про різні таблиці........ Якщоб у вас було 20 абонентів тоді так немає потреби, і для 300 абонів я думаю Вам потрібно дивитися в сторону білінга.
-
А чим страшний для вас білінг. Яка кількість абонентів??
-
Как раз ЭТО самое именно этому ДЯДЕ видимо с бОльшими мозгами Я собственно и ИЗЛОЖИЛ на пальцах в привате так сказать в доступной форме... что ОН видимо здорово ОБДЕЛСО и хутко ЗНЫК Товарисч , я мотивировал свой поступок тем,что крайне срочно нужны финансы, отправлять ее,ждать, может быть вы ее еще и не сразу заберете-для меня не очень хорошая перспектива. так как вы меня не знаете, ровно как и я вас,то попрошу вас без оскорблений(сарказм,намеки на мошенничество). От такі справи малята.
-
Брав в даного продавця патчкорди 150шт і пігтейли 200шт. Все ГУД
- 19 ответов
-
- патчкорд
- Патчкорды SC/UPC
- (та 1 ще)
-
Дата регистрации: Сегодня, 13:38 и с полной предоплатой це дуже цікаво
