Перейти до

miwania-1985

Маглы
  • Всього повідомлень

    92
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано miwania-1985

  1. miwania-1985

    Продам NanoBridge M5 22dBi

    Завтра бріджів відправляються до користувачів Wassabi , Сашок222, ukrtelekom, lipton_4905 . Доступні ще 20шт бріджів 22 ціна 1170грн і 3 штуки брідж 25 - 1270грн.
  2. Візму пару за 500грн
  3. Товар їде до kowa_oleg Він перший дав заявку на покупку
  4. Є одна штука нанос локо м5 відам за 800грн. Нанос можна сказати новий візуальни стан 5+ коробка повний комплек, в роботі нігде практично не була.
  5. miwania-1985

    Продам NanoBridge M5 22dBi

    в наявності 6 шт . Ціна 970грн\шт ПОЕ в комплекті даю 7 днів для перевірки. Ціна не обговорюється.
  6. miwania-1985

    Продам TP-Link TL-WA5210G

    Спасибо большое Вам за точки, все работает без нареканий... случаем Б/У аналогичный точек у Вас нет? Бачите тепер і у Вас справи пішли на ура і Ви теж все змітаєте.
  7. Даю гарантію що ці канали за пів року закриються. А канал 2+2 стане найфутбольнішим каналом України. Так канали Футбол і Футбол + виживили 2 Канали Спорт і тепер власть помінялася і їх чикає так ж доля. Або варіант що Коломойський купить канали Футбол і вони знову стануть не доступними для перегляду 70 % українців.
  8. miwania-1985

    Куплю б/у медики 100мб

    На тих умовах куплю 20 пар по 380грн
  9. miwania-1985

    Куплю б/у медики 100мб

    200грн пара з блоками? ОГОГО Я теж таке куплю)))))(зараз тільки блоки на 100-120грн натянуть) на медіки залишається 80грн за пару. Тут по 60грн за пару скупляють неробочі меді....
  10. А що самі хвости неможете паяти. Купити кабель і конектори. Я тих хвості напаяв 100шт
  11. брідж м5 970грн\шт
  12. RocketDish 5G-30 2шт + Rocket M5 2шт.(Всі аксесуари в комплекті кріплення , пігтейли, живлення) ціна 5700грн
  13. ціна 280$
  14. так
  15. В наявності 3 штуки. Китаєць FAST ETHERNET SWITCH SERIES. Нові. Зчитує всі СФП. WEB морда присутня. . Гарантія 6 місяців. Використовую 10 таких свічів в своїй мережі, через тімвювер можу відкрити доступ для перегляду WEB інтерфейсу і додаткових функцій. Advanced Features Bandwidth control Port based & Tag based VLAN Statistics Counter Firewall VLAN Uplink L2 ~ L4 Class of Service Basic Features Embedded HTTP web Management Configuration Backup/Recovery TFTP Firmware upgradeable Secure Management User name/Password security Ціна питання 300$ \шт кого цікавить зможу виставити фотки з робочої мережі.
  16. А саме краще взагалі нічого не купляти, а просто сидіти в дома і сушити сухарі. І бакс буде по 4 грн але його нікому не потрібно буде тому що ніхто нічого не буде робити. Та лучше уже сухари сушить чем "выручать" продаванов с разницей между убитым и новым железом в 2 копейки Ціна нового 5210G - 800грн. 50% від ціни це для Вас 2 копійки.
  17. А саме краще взагалі нічого не купляти, а просто сидіти в дома і сушити сухарі. І бакс буде по 4 грн але його нікому не потрібно буде тому що ніхто нічого не буде робити.
  18. АРПУ вероятно ~50грн.90грн. Да нет все по белому поэтуму и жму денег на железку. Налоги, Инет, и доблесное обл. Енерго, + развитие. 90*300=27000грн. Ви дуже цікавий чоловік. Ви часом інтернет собі не продаєте. Ще скажіть що Ви не маєте мобільного телефону а комп'ютер купили тільки вчора і зразу зареєструвалися на даному форумі. Как у нас все любят считать чужие деньги. Если от 27к отнять все "Налоги, Инет, и доблесное обл. Енерго, + развитие." то сума будет меньше чем у меня ЗП на должности админа, а он там явно не сам работает АРПУ вероятно ~50грн.90грн. Да нет все по белому поэтуму и жму денег на железку. Налоги, Инет, и доблесное обл. Енерго, + развитие.90*300=27000грн. Ви дуже цікавий чоловік. Ви часом інтернет собі не продаєте. Ще скажіть що Ви не маєте мобільного телефону а комп'ютер купили тільки вчора і зразу зареєструвалися на даному форумі.почти 300 это не ровно 300. Завидно - завидуйте молча, а я буду дальше жить и наслаждаться хорошей жизнью. )))))))))))Вам можна хіба що з такою мережею в 300 чол поспівчувати.(Ексель рулить). Як ви відправляєте повідомлення абонентам про ремонтні роботи, акції, поздоровлення. Начому взагалі все побудовано як ви ріжете трафік. А нарахунок рахування грошей , почав рахувати тому що теж колись був у Вашій шкурі і тому хочу донести що гроші мають залишатися на такі речі(модернізацію). Нарахунок абонентів повірте Вам потрібно ще мене доганяти а доганяти. Будь ласка живіть і насолоджуйтеся життям. І головне не забудьте обновити ЕКСЕЛЬ до версії 2014.
  19. АРПУ вероятно ~50грн.90грн. Да нет все по белому поэтуму и жму денег на железку. Налоги, Инет, и доблесное обл. Енерго, + развитие. 90*300=27000грн. Ви дуже цікавий чоловік. Ви часом інтернет собі не продаєте. Ще скажіть що Ви не маєте мобільного телефону а комп'ютер купили тільки вчора і зразу зареєструвалися на даному форумі.
  20. АРПУ вероятно ~50грн. Та нехай і 15грн. . Це один місяць взяти кошти і переробити все.
  21. Ви дуже багато часу витрачаєте на непотрібну роботу. Так, Ви потратитесь 3000грн + 300 - 500грн кожного місяця адміну (зробити картки поповнення ) і Ви стаєте зразу щасливою людиною і 100% займаєтеся обслуговування і розвитком мережі. Також колись починав з Ексель, повірте це вартує один раз зробити і забути про різні таблиці........ Якщоб у вас було 20 абонентів тоді так немає потреби, і для 300 абонів я думаю Вам потрібно дивитися в сторону білінга.
  22. А чим страшний для вас білінг. Яка кількість абонентів??
  23. miwania-1985

    Продам Nanostation Loco m2 Бу

    Как раз ЭТО самое именно этому ДЯДЕ видимо с бОльшими мозгами Я собственно и ИЗЛОЖИЛ на пальцах в привате так сказать в доступной форме... что ОН видимо здорово ОБДЕЛСО и хутко ЗНЫК Товарисч , я мотивировал свой поступок тем,что крайне срочно нужны финансы, отправлять ее,ждать, может быть вы ее еще и не сразу заберете-для меня не очень хорошая перспектива. так как вы меня не знаете, ровно как и я вас,то попрошу вас без оскорблений(сарказм,намеки на мошенничество). От такі справи малята.
  24. Брав в даного продавця патчкорди 150шт і пігтейли 200шт. Все ГУД
  25. miwania-1985

    Продам Nanostation Loco m2 Бу

    Дата регистрации: Сегодня, 13:38 и с полной предоплатой це дуже цікаво
×
×
  • Створити нове...