proton007 last won the day on October 24 2014
proton007 had the most liked content!
Информация
-
Пол
Мужчина
proton007's Achievements
Первая Кровь (2/9)
8
Reputation
-
Tiger T2LAN - IPTV приставка с функцией T2
proton007 replied to Driman's topic in IPTV, cable TV, Satellite
доброго дня всім сьгодні приніс клієнт даний тюнер - не запускається табло не світиться , блок живлення справний напруги на DC/DC стабілізаторах відповідають нормі L13-1.5V L17- 3.3V L19- 1.2V - порівнював з робочим елементи не нагріваються можливо в когось є флеш дамп -
Куплю Сплайс-кассети Crosver S037 пропозиції в приват
-
також цікаво , пропозиції в п.п.
-
Как вернуть WI-FI роутер Киевстара до заводской прошивки
proton007 replied to ТИТАНчик's topic in Wi-Fi hardware
То що там з 840v4 ? Як успіхи ? -
-
Яка ціна D-Link DES-3200-10 ?
- 13 replies
-
- 3200-10 и 3200-18
- 3200-10
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Как вернуть WI-FI роутер Киевстара до заводской прошивки
proton007 replied to ТИТАНчик's topic in Wi-Fi hardware
викладіть фото розкрученого , яка начинка ? -
Пробуйте цю https://www.gargoyle-router.com/download.php
-
невже немає жодного варіанту ?
-
Львів , Клепарівська 16 потрібний інтернет швидкість від 10\10 мб хто що запропонує ?
-
Продам 7 корпусов 2U за 1000 грн.
proton007 replied to MAC.'s topic in Buy and sell servers and equipment
можна детальніші фото ?- 3 replies
-
- корпуса 2U
- сервеный корпус
- (and 4 more)
-
модем ZTE ZXHN H108N Укртелеком стоїть прошивка V4.0.0 UA , WIFI сам собі виключається , WEB інтерфейс при переході на різні вкладки тупизна конкретна , при зберіганні настройок як йому захочеться , незавжди запамятовує якщо є прошивка посвіжіше , поділіться
-
-
Що відбувається після 10-ти секунд ? Якщо це не після грози , то почніть з блока живлення і конденсаторів в середині роутера
