-
Всього повідомлень
85 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
2
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано proton007
-
Tiger T2LAN - IPTV приставка с функцией T2
тема ответил в Driman пользователя proton007 в IPTV КТВ Кабельне телебачення
доброго дня всім сьгодні приніс клієнт даний тюнер - не запускається табло не світиться , блок живлення справний напруги на DC/DC стабілізаторах відповідають нормі L13-1.5V L17- 3.3V L19- 1.2V - порівнював з робочим елементи не нагріваються можливо в когось є флеш дамп -
Куплю Сплайс-кассети Crosver S037 пропозиції в приват
-
також цікаво , пропозиції в п.п.
-
Как вернуть WI-FI роутер Киевстара до заводской прошивки
тема ответил в ТИТАНчик пользователя proton007 в Wi-Fi обладнання
То що там з 840v4 ? Як успіхи ? -
-
Яка ціна D-Link DES-3200-10 ?
- 13 ответов
-
- 3200-10 и 3200-18
- 3200-10
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Как вернуть WI-FI роутер Киевстара до заводской прошивки
тема ответил в ТИТАНчик пользователя proton007 в Wi-Fi обладнання
викладіть фото розкрученого , яка начинка ? -
Пробуйте цю https://www.gargoyle-router.com/download.php
-
невже немає жодного варіанту ?
-
Львів , Клепарівська 16 потрібний інтернет швидкість від 10\10 мб хто що запропонує ?
-
Продам 7 корпусов 2U за 1000 грн.
тема ответил в MAC. пользователя proton007 в Торгівля. Серверне обладнання
можна детальніші фото ?- 3 ответа
-
- корпуса 2U
- сервеный корпус
- (та 4 ще)
-
модем ZTE ZXHN H108N Укртелеком стоїть прошивка V4.0.0 UA , WIFI сам собі виключається , WEB інтерфейс при переході на різні вкладки тупизна конкретна , при зберіганні настройок як йому захочеться , незавжди запамятовує якщо є прошивка посвіжіше , поділіться
-
-
Що відбувається після 10-ти секунд ? Якщо це не після грози , то почніть з блока живлення і конденсаторів в середині роутера
-
Для китайського я викладав http://local.com.ua/forum/topic/81012-%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D0%BF-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%80%D0%BE%D1%83%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0-tp-link-tl-wr740n-ru/
-
Куплю блоки живлення tp-link 9v 0.6А в кількості хто запропонує кращу ціну ?
-
ще візьму
-
Роутер не раздает DNS? Что не так?
тема ответил в Dilan пользователя proton007 в Для тих, хто в пелюшках ще
А якщо той роутер поставити по схемі server---router , то нормально працює ? -
Дайте фото блока
-
В кого валяються ?
