Jump to content
Local

shef692003

Muggles
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Обычный

About shef692003

 • Rank
  Пролетал Мимо

Recent Profile Visitors

715 profile views
 1. Можна підписувати ключами привату, ми підписуєм.
 2. Повністю згідний, що це нав'язування медка, явне лобіювання. Але в медку пока! є, тестовий варіант електронного підпису 50 листів в місяць. Якщо заберуть, користуватися не буду.
 3. Ми розшири канал, ми співпрацюємо з ОТТ, але думаю домовимся зі своїми конкурентами і разом забанимо певні сервіси.
 4. Ніхто не скаржиться, просто хочемо більше заробити і менше потратити.
 5. тоді як захистнику користувачів дам цитату з цієї теми У всих провайдерів ростуть витрати отже в інших користувачів інтернету, яких ви захищаєте, виросте ціна якщо ми не почнемо регулювати сервіси. Тим більше, я пропонував обмежувати пока тільки піратські.
 6. Ви тільки ремонтом займаєтеся? Чи роздачою інета також?
 7. Та закінчуйте сратися, а то таке враження що форум не провайдерів а шпани. Відповідати на такі пости - себе не поважати. Я думаю, кожен сам вирішити які обмеження робити, тут пропоную разом скласти таблицю IP цих сервісів.
 8. Хтось вже пробував блокувати, чи обмежувати трафік на Едем або інші піратські сервіси?
 9. Приватне підприємство в склад ТОВ, вибачте що довго не відповідав. Пока не переоформляли, бо багато недоробок по мережі і бухгалтерії, наводимо лад, злиття пока відклали.
 10. ст 34 закону про радіочастоти, 170 грн, переоформлення ліцензії на своє підприємство
 11. Розібрався. Тема закрита.
 12. Домовилися про купівлю підприємства, що має ліцензію на частоти, зарєєстровані антени. Хтось знає, чи можна при об'єднанні фірм, якось перевести ці антени на себе, щоб не вести бухгалтерію 2 фірм?
 13. Доброго дня. Маємо проблему на Force 300, що на 1Гб, періодично відвалюється Ethernet. Думали щось в нас, прочитав у вас, що є апаратний баг і буде заміна. Можна замінити?

  1. Alver

   Alver

   Да.

   Пишите на sales@unidata.com.ua. Заменят

 14. Купив трохи не ті електроди, віддам за скільки брав, 16 доларів, або поміняю на інші до Fujikura FSM-30s. https://ru.aliexpress.com/item/Fujikura-Electrodes-for-FSM-50S-FSM-60S-FSM-80S-FSM-70S-Fusion-Splicer-Electrodes-OEM-Fiber/32808225917.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.443e33edpAK3Yt
 15. Тестую далі, в офісі зараз ніби все ок. Тестуємо в клієнтів.
×