Jump to content
Local

kha0s

Сitizens
 • Content Count

  890
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

kha0s last won the day on March 2 2016

kha0s had the most liked content!

Community Reputation

111 Очень хороший

About kha0s

 • Rank
  Вампиреныш

Информация

 • Пол
  Мужчина
 1. Хочу сказати що купували у цього продавця не один раз і завжди були дуже задоволені всім. В тому числі бонусами.
 2. На рахунок скидки не скажу, але пожиттєво як замовнику так і виконавцю тут точно світить )
 3. Між двома довільними люками?
 4. Я був впевнений що це він і є ) Навіть зараз думаю що так воно і є. Радіо + стиль спілкування.
 5. kha0s

  vlan_counter чудит

  Переконайтесь що лічильники 64-бітні мабуть в першу чергу. Можливе банальне переповнення якщо 32-бітні тому і видає недостовірні дані.
 6. kha0s

  Релиз АСР системы ABillS 0.7x

  А чому ви так боїтеся показати безпосередньо розробникам? Плануєте експлуатувати цей баг надалі в комерційних цілях?
 7. Який проц можна глянути вище. Принаймі AMD FX4100 ідентифікується дуже конкретно. Оперативки від 8 і більше. suricata з'їдає десь коло 2 Гб оперативки. Що значить "стоїть не локально" не розумію. Сурікати стоять там де треба щось захищати.
 8. Сервери різні. Один в hetzner на I7, один HP Proliant на xeon, один AMD FX4100. Всюди Ubuntu 16 LTS. В режимі AF_PACKET він дуже шустрий, але ми всюди використовуємо в режимі NFQ. Якщо ставити не на одноядерний процесор то не бачу причин для хвилювання. Хіба у вас трафік за 10G.
 9. Власне про що і мова. Тобто слово "інтернет" тут ніяким боком. Все що покидає нашу мережу ми ніяк гарантувати не можемо.
 10. Не можна. Давай я розміщу ресурс і виділю під нього полосу в 32 кбіти а ти пообіцяєш кожному своєму клієнту мінімум 64к до нього?
 11. Працюєо зі штатними безкоштовними, проаналізувавши дані за кільки тижнів визначилися які рулесети блокувати а які ні. Блокуємо автоматично.
 12. Ми використовуємо suricata в режимі IPS. Бази обновляэмо раз в добу через oinkmaster. Спочатку варто покрутити suricata в режимі IDS і кілька тижнів візуально аналізувати логи перш ніж прийняти рішення що саме блокувати.
 13. kha0s

  Еще один пиндос

  Що ж ви тему не читаєте? https://local.com.ua/forum/topic/45417-nouhaunet-%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BB-0668518282/
 14. Купив МФУ. Все чудово, оперативно, МФУ-шка по вигляду як новенька. Друк, сканування по мережі - все працює. Автору плюс.
 15. Купили на пробу один такий девайс. Чесно кажучи до кінця не вірилося що воно дійсно так працює, але це факт. Користуємось не довго, але дуже задоволені.
×