Jump to content

Happy Roger

Muggles
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Обычный

About Happy Roger

 • Rank
  Пролетал Мимо

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

598 profile views
 1. Продам зварювальний апарат Fujikura FSM-15S на запчастини. Ціна 6000 грн. Не правильно зводить волокна. Відсутні прижими волокон. В комплекті зварювальний апарат, АКБ, БЖ, адаптер для роботи від мережі 220 В. Можливий торг, в межах розумного. Вислухаю ваші пропозиції.
 2. Уточнюю в людей які займаються ремонтом даного зварювальника. Як тільки дадуть відповідь, повідомлю.
 3. Привіт всім форумчанам! Потрібна прошивка на Fujikura FSM-15s. В Мелітополі не можуть знайти. Може в когось є робочий FSM-15s або на донора, поділіться прошивою. Заздалегіть вдячний.
 4. Продам Mikrotik RouterBOARD 750 - 500 грн. Продам Allied Telesyn AT-8024GB - 600 грн.
 5. Привіт всім! Забажав Я такого почитав документацію по Stargazer'у. Додав в /etc/stargazer/stargazer.conf параметр FeeChargeType = 1 Рестартанув stargazer Підкажить чи в тому напрямку рухаюсь? Дякую.
 6. Дякую, допомогло і мені! NAS mikrotik ubilling в локальній мережі з абонами В мене сцилко таке: http://10.10.0.1/graphs/queue
 7. Всім привіт! Роблю Миграция абонбазы 2, все згідно док-ції. Абоненти в билинг додались. Стартую stargezer і нема, нестартує. Читаю /var/log/stargazer.log, пише Cannot read conf for user 000051. User '000051' password is blank. USERS: Error: Cannot read users! Підкжить де копнути? Все розібрався. Дякую за увагу. У всіх мігрованих абонів не були вписані паролі. Без паролів нікуди... Однажды Сисадмин пожаловался Учителю: – Мы выдали всем нашим пользователям индивидуальные пароли, а они не желают хранить их в тайне. Записывают на листочках и приклеивают к мониторам. Что нам
 8. А якщо так... CUD_ENABLED=1 CUD_PULLDAYS=30 CUD_PERCENT=0 CUD_PERCENTLIMIT=10 CUD_PAYID=1 CUD_CFID="1" і в профілі "постачальника" вказати 10%. Тре спробувати.
 9. Доброго дня! Питання по скидках. Чи буде працювати жорстка скидка не включаючи модуль накопичувальних скидок (не робити всім скидок, а тільки постачальникам смачної, запашної кави/пива)? І чи є можливість скидок не в %, а наприклад жорстко 10 грн? Дякую з відповідь.
 10. Я оно і є, яке не є але є. mysqlcheck -p -r mysql все ОК mysqlcheck -p -r stg все ОК, крім таблиць: stg.vols_docs stg.vols_lines stg.vols_marks stg.vols_marks_types stg.vols_docs stg.vols_lines stg.vols_marks stg.vols_marks_types stg.signup_prices_tariffs stg.signup_prices_users пише The storage engine for the table doesn't support repair Думаю помилки пише в зв'язку відключеними модулями VOLS_ENABLED=0, SIGNUP_PAYMENTS=0
 11. Є мотоди полікувати? Чи все таки...
 12. ;mysqldump system command path MYSQLDUMP_PATH="/usr/local/bin/mysqldump" ;mysql system command path MYSQL_PATH="/usr/local/bin/mysql" Як перші рази бекапив все гуд, потім пробував автобекапалку теж гуд, а тут міграцією занявся і все...... Бекап з 0-вим розміром, stargazer не пускається, свариться на абона, одним словом халепа.
 13. FreeBSD freebsdsrv 9.3-RELEASE FreeBSD 9.3-RELEASE #0 r268512: Fri Jul 11 03:13:02 UTC 2014 root@snap.freebsd.org:/usr/obj/usr/src/sys/GENERIC i386
 14. Доброго вечора! Знов натупив тіко не можу зрозуміти де. Окрему тему не хотів створювати бо рішення полюбе під носом, тільки не бачу. При створені бекапа таблиць, в пукті "Бекап БД", створюється файл з 0-вим розміром. Тестовий абон внесений, база повина мати розмір. Перевіряв billing.ini, mysql.ini, alter.ini. Підкажіть де копнути? Вже ононвився.)
×
×
 • Create New...