Перейти до

Clone

Сitizens
  • Всього повідомлень

    152
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    1

Все, що було написано Clone

  1. Всі напруги зашиті в бмс, вона не дасть ні перезарядити збірку, ні занадто розрядити. У більшості діапазон 2.7-3.65 на комірку (4 послідовно з'єднаних дорівнює 1 агм батареї), але майже вся ємність знаходиться в діапазоні 3-3.4В, тому навіть при буферному режимі 13.8, зарядитися майже повністю. Але при такому використанні з часом комірки розбалансовуються і збірка втрачає ємність, лічиться перебалансуванням. Бмс раджу фірми daly, ціна якість нормальна. І не переплутайте бмс під фосфат з літій іонною, батарею тоді можна буде викинути. По іону: зібрати еквівалент 12 в акума не вий
  2. Я так розумію в цій упсі батарея 48В? Якщо так, то 14S іона але використання ємності буде приблизно 80%, якщо не модифіковувати зарядне Або 16S фосфата, але теж не все можна буде використати. З фосфатом прийдеться ще ставити спец індикатор залишку заряду, по напрузі зрозуміти скільки залишилося в батареї неможливо.
  3. https://www.apc.com/us/en/campaign/lithium-ion-ups.jsp https://www.eaton.com/us/en-us/products/backup-power-ups-surge-it-power-distribution/backup-power-ups/lithium-ion-batteries-.html
  4. Після 3.5 В/банку заряд вже майже не беруть, але залежить від виробника. Збірки 4s можна використовувати і в діапазоні 13.8-10.5, буде незначна втрата ємності і з часом буде розбаланс комірок, треба буде вирівнювати.
  5. Нема проблем з експлуатацією ні іонних ні залізофосфатних батарей, все залежить від бмс і самих комірок, багато хто з виробників упсів юзає таки іон. Плюсом залізофосфатних є тотожність напруг заряду і розряду до свинцю і дещо більша кількість циклів заряд/розряд.
  6. Когда батарея уже заряжена, напряжение стабилизируется на уровне 13.8В, это стандартный буферный режим свинцового АКБ. В этом режиме батарея может работать очень долго без ухудшения параметров, по какой причине вышли из строя батареи пока предположить не могу, предлагаю завтра с нами связаться.
  7. Заміряйте напругу на зеленій платі, в яку включається рідний блок живлення. І зробіть фото наклейки характеристик рідного блоку.
  8. Какое оборудование установлено?
  9. Ні, це для нього нормальний режим роботи. Але якщо батарея буде з саморозрядом, блок може її не зарядити.
  10. Все верно, заряжаться от EF6012 будет 4-5 дней, от EF9012 - 1,5-2 дня.
  11. Роздрукуйте ось цей файл, виріжте і примірьте до отворів. EF6012.pdf
  12. Быстрее зарядить не сможет, ток заряда стабилизирован на уровне 2,5А и не зависит от нагрузки на ИБП. На плате олта они уже есть.
  13. Ми вирішили просто добавити джампер вибору струму зарядки. В наступній ревізії ця опція з'явиться. Цей комутатор до нас ще не потрапляв. Якщо можете вишліть його для заміру параметрів блоку живлення.
  14. Можемо зменшити струм на основному виході, і збільшити його на каналі зарядки.
  15. Можемо по запиту зменшити струм заряду та замінити кабель під стандартні клеми.
  16. Не совсем так, 4.3А включая заряд батареи. А реально 0-2.8А плюс 1.5А на заряд. Батарея быстро зарядилась и ничего больше не потребляет месяцами в буферном режиме , пока не выключат электричество и она подсядет. В начале заряда есть риск перегрузить блок.
  17. просто я знаю, как взрываются литиевые банки. ~1000мАч банка от телефона разлетается где-то на 3-4 квадратных метра внутренностями. потому липольки/литий-ионки я бы в ответственное место с важными данными и дорогим железом не ставил. ну или как минимум - ставил бы в отдельном помещении. феррофосфатные - с теми проще, они вроде как не горят/не взрываются, только удельная емкость раза в 2 меньше. хотя перед покупкой/установкой такой батареи я бы тоже на пробу купил у китайцев банку побольше, зарядил и долбонул бы по ней молотком где-нить на улице - ну чтобы посмотреть, к чему приведет короты
  18. Не совсем так, 4.3А включая заряд батареи. А реально 0-2.8А плюс 1.5А на заряд.
  19. Почему-то никто не поинтересовался характеристиками батарей. Ёмкость указывается при 20-часовом разряде, например, если тот-же ложикпавер 65Ач, отдаст 65Ач в течении 20 часов, то при разряде за 10 часов отдаст примерно 40Ач а при разряде за 5 часов - 30 (в лучшем случае). И тут как не балансируй и не заряжай, итог один. Тут кстати советую почитать опыт применения свинца на электроотранспорте, многие вопросы отпадут. По поводу лития в босперебойниках - "вы просто не умеете их готовить©", есть куча примеров использования Li-Pol, Li-FePo4 как в бесперебойниках, так и в системах автономног
  20. УПС пока в бескорпусном исполнении. Преобразователи у вас есть или тоже нужны? Зарядный ток 600 мА, боюсь может не зарядить.
  21. Варистор стоит во всех импульсных источниках питания. При появлении в сети 400+ вольт, сжигает предохранитель, сам остается в основном жив. Для замены можете выслать нам, ну или заменить самому. иногда бывает печалько, что варистор сжинается первым )))))))))) Варистор это элемент защиты источника питания, при сгорании в основном уходит в кз и все таки дожигает предохранитель. Стоимость предохранителя и варистора около 10-15грн, а стоимость источника питания намного больше.
×
×
  • Створити нове...