Перейти до

desmond

Сitizens
  • Всього повідомлень

    364
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    3

Все, що було написано desmond

  1. desmond

    Письмо в УГЦР, милицию?

    У Вас все обладнання зареєстровано? Чи Ви весь час чесно працювали? Якщо Ви не можете нормально конкурувати, то не потрібно хоч бути крисою! Вони також зможуть і на Вас знайти важіль!
  2. Бронь до вияснення!
  3. desmond

    Білінг для wifi hotspot ubuntu sever

    Може хто купував цей, можете поділитися за певну суму?
  4. desmond

    Білінг для wifi hotspot ubuntu sever

    Вивчаю документацію.... Буду пробувати... Використовували мануал з оф. сайту?
  5. desmond

    Білінг для wifi hotspot ubuntu sever

    Дивився в його сторону, але нормального мануала не знайшов =(
  6. Всівм привіт! Підкскажіть, хтось вже реалізовував хотспот з білінгом? і який софт стабільно працює? Дякую!
  7. desmond

    продам Ubiquiti m2 б.у і нове

    Новий грід м2 16 - 53$+рік гарантії, а за БУ 20 - 60$ дуже дорого, потолок 800 грн., залізо ж без гарантії...
  8. Можна, тільки нафіга? Хіба десь в загашнику перекидається халявна ТД. не спорю, на такій відстанні, можна лише голову на вікно поцепити з пое інжектором і буде працювати =)
  9. ця точка не підійде, на 5Ггц лише ubiquity обладнання, там у них специфічне підключення, на кожну область окремий vlan і тд... На 2Ггц можна любе обладнання використовувати.
  10. В принципі локо можна використовувати, 2*2 буде працювати, на БС у них стоять рокети
  11. Всім привіт! хто може допомогти з вирішенням цього питання і які умови?
  12. А в 60 і 80 не тестили на цій відстані? При навантаженні 120мб., пінги не піднімаються?
  13. Та вже давно планують малих провайдерів ШПД завалити і цьому сприяє дуже інтертелеком =(((
  14. desmond

    мост PowerBeam 5AC 500 на ~ 9км

    И что это нормально 100М в полосе 60МГц? ну так там прямої видимості немає, перекрита зона френеля + ще фонять залізяки на вишці, із-за цього більше не прокачує....
  15. desmond

    мост PowerBeam 5AC 500 на ~ 9км

    будь ласка! найближчими днями такж буду будувати лінки на цих зялізяках! =) поділюся результатами тестів =)
  16. Яка кількість абонентів на цю точку-точку ??? і які тарифи у них?
  17. desmond

    мост PowerBeam 5AC 500 на ~ 9км

    Причина-низкая надежность ( потери пакетов) канала на чипсете АС. Попробуйте посатавить роутеры с обеих сторон радиолинка,т.е. переведите его в одтельную IP подсеть. Но не факт что сильно поможет. простите я не понял всмысле "роутеры" , у нас клиент подключен сразу к серверу(гигабитный порт) а АП к гигабитному свичу, у нас все мостовые антены имеют отдельный ИП адрес а сервер в другом диапазане, или вы имеете ввиду АП настроить в роутере? Для того щоб будувати мережі, для початку потрібно трохи в них роздуплятися, а не наліпити як небудь, а потім на форумах флудити, а в мене нічого не працює.... *точка-точка* не справляється з обробкою пакетів, тому і такі глюки, на такий міст потрібно інше залізо ставити не судите строго, я пытаюсь разобратся в том в чем я не разбираюсь Причина-низкая надежность ( потери пакетов) канала на чипсете АС. Попробуйте посатавить роутеры с обеих сторон радиолинка,т.е. переведите его в одтельную IP подсеть. Но не факт что сильно поможет. простите я не понял всмысле "роутеры" , у нас клиент подключен сразу к серверу(гигабитный порт) а АП к гигабитному свичу, у нас все мостовые антены имеют отдельный ИП адрес а сервер в другом диапазане, или вы имеете ввиду АП настроить в роутере? Для того щоб будувати мережі, для початку потрібно трохи в них роздуплятися, а не наліпити як небудь, а потім на форумах флудити, а в мене нічого не працює.... *точка-точка* не справляється з обробкою пакетів, тому і такі глюки, на такий міст потрібно інше залізо ставити не судите строго, я пытаюсь разобратся в том в чем я не разбираюсь Дивіться в сторону такого заліза Mikrotik RB922UAGS-5HPacT-NM (NetMETAL 5)
  18. desmond

    мост PowerBeam 5AC 500 на ~ 9км

    Причина-низкая надежность ( потери пакетов) канала на чипсете АС. Попробуйте посатавить роутеры с обеих сторон радиолинка,т.е. переведите его в одтельную IP подсеть. Но не факт что сильно поможет. простите я не понял всмысле "роутеры" , у нас клиент подключен сразу к серверу(гигабитный порт) а АП к гигабитному свичу, у нас все мостовые антены имеют отдельный ИП адрес а сервер в другом диапазане, или вы имеете ввиду АП настроить в роутере? Для того щоб будувати мережі, для початку потрібно трохи в них роздуплятися, а не наліпити як небудь, а потім на форумах флудити, а в мене нічого не працює.... *точка-точка* не справляється з обробкою пакетів, тому і такі глюки, на такий міст потрібно інше залізо ставити
  19. desmond

    мост PowerBeam 5AC 500 на ~ 9км

    Можна з обох кінців поставити роутери mikrotik і налаштувати упаковку пакетів, детальніше можна тут почитати http://forum.nag.ru/forum/index.php?showtopic=84117
  20. Всім привіт! Хтось вже тестив це залізо?
  21. я подивлюся на Вас як у Вас буде мережа у 800-1000 бріджів, і раптом їх зняли з виробництва. Ставити біми, а потім невідомо де брати запчастини до них і невідомо на що міняти коли згорять... От зробіть та розповісте як воно було. Один із другим. Взагалі, як практика показує стабільно залізяки після сервісу рідко працюють, краще відразу замінити на нову... В офіційному СЦ є всі запчастини, які потрібні для ремонту... А те що Ви розповідаєте, що їх зняли з виробництва і тому така завищена ціна, то це спекуляція =))))
  22. Де ви такі ціни на БУ берете??? новий бім м5 можна взяти за 1300 грн + 1 рік гарантії, БУ техніка коштує 50% від ціни нової...
  23. В Шепетівці по будинках прогуляйтеся =))) там можна все що завгодно знайти
  24. desmond

    Продам свитчи Dlink des 1024

    Світчі продавати будете???
  25. Терміново прикуплю Bullet m5 + всенаправлена антена 5Ггц, пропозиції в особисті повідомлення
×
×
  • Створити нове...