Jump to content

olnet

Сitizens
 • Content Count

  376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

olnet last won the day on May 6

olnet had the most liked content!

Community Reputation

50 Очень хороший

About olnet

 • Rank
  Оборотень

Recent Profile Visitors

2,369 profile views
 1. Щось не зовсім розумію як воно повинно працювати. Але уявимо що ця схема запрацювала, у вас же частина клієнтів буде ходити через радіо, а частина через оптичний лінк. Для чого так робити? Чому не побудувати кольцову топологію і усіх пустити через оптичний лінк, а уже якщо він не буде працювати - розвертати кілце через радіо?
 2. Контактний номер гуглиться з результатом з work.ua. Про бронювання нічого в вакансії на work.ua не сказано, вилка ЗП 15 000 – 22 000 грн. https://www.work.ua/jobs/4863150/
 3. А ви оптиміст. Не усім потрібен провідний інтернет, частині вистачає мобільного.
 4. Вообще странно. Если с ону включен роутер с которого по wifi скорость норм, а по кабелю всё плохо - проблема явно не в ону.
 5. Так а по кабелю тестировали только на одном ПК? Или на нескольких устройствах?
 6. Так в чому суть? Провайдер визнав що проблема на їх стороні? Нехай шукають, ви тут нічого не зробитие.
 7. мабуть так: dhcp option82 enable #включити опцію глобально dhcp option82 service-port 30 enable #включити опцію для окремого сервіс порта
 8. security anti-ipspoofing enable #активує глобально для усіх сервіс портів. security anti-ipspoofing service-port 30 disable #відключити для конкретного сервіс порта.
 9. В теорії якщо роутер мікротік - можна добавити скрипт який при відсутності пінга для прикладу на 1.1.1.1 буде через телнет потрапляти на термінал ону і перезавантажувати його. На практиці таке не реалізовував.
 10. А для чого ганяти "ганяти бригаду" і "комусь телефонувати", якщо Pon голови уже давно навчилися діагностувати причину не доступності обладнання на стороні клієнта?
 11. Ну тобто віддати кошти за пристрій, який не працює ви готові, а купити нормальний роутер замість нього ні? Будь який мікротік вміє в dual wan. В інтернеті велика кількість мануалів. А взагалі вище вірно пишуть - зверніться до провайдера, його співробітники за певну плату все вам налаштують за вашими бажаннями.
 12. Для чого вам тобі ону з функцією роутера? Не краще купити хороший роутер з підтримкою Dual Wan і завести туда два провайдера?
 13. Якщо ваш провайдер порекомендував для ваших цілей саме даний термінал ону, а він в свою чергу не працює відповідно поданому вами провайдеру запиту - варто для вирішення питання звернутися безпосередньо до вашого провайдера, а не на форум.
 14. Это последствия "возьму микротик, так на форуме посоветовали". Микротик нужен только тем кто понимает зачем он им. проверьте что бы интерфейс который смотрит в сторону провайдера не был в бридже с другими интерфейсами.
×
×
 • Create New...