-
Всього повідомлень
351 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
3
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано FOP_Osypenko
-
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Я з подібним свавіллям уже стикався і поки що, як бачите, живий і нормально себе почуваю. Воюючи з корупціонерами, я вже сто разів отримував подібні розправи і вони вже як тільки не копали під мене. Поки що я не лише не програю, а і йду в наступ! Тому не такий страшний чиновницький вовк, як його хтось малює. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
А Ви не пробував писати казки про страшного Бабая? У Вас дуже гарно виходить Взагалі то частотники мені особисто ще не пред'явили жодної обгрунтованої претензії. Я зараз оформляю документи на випередження. З податківцями я питання системи оподаткування узгоджував, тому там порушень теж ніяких немає. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Якщо буде потреба, то перейду й на загальну систему. Поки що такої вимоги податківці не ставили. Хоча вже повідомлені про наявність в мене ліцензії. Я вже другий місяць подаю декларацію по ренті, але претензій по системі оподаткування не виникало ні в кого. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Працівники УДЦР нахабно брешуть нам, що кожному потрібне те погодження Генштабу. Хоча ніде в законі цього не зазначено! А є вимога лише повідомляти заявника, коли така потреба виникає і надавати при цьому обгрунтування цієї потреби, а не зі стелі цю потребу вигадувати. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Щодо необхідності погодження з Генеральним штабом Збройних Сил України та/або міжнародної координації УДЦР протягом п’яти робочих днів від дати відправки документів до відповідних органів у письмовій формі інформує Заявника. Так, тут в цьому реченні 100% "нічого не повинні надавати" працівники УДЦР. Що за маячню Ви тут втираєте людям? Для внутрішніх потреб організації отримання ліцензії не вимагається. Оскільки це не є наданням від імені організації телекомунікаційних послуг. А до чого тут система оподаткування взагалі? Мене тут розкритикували, що я безпідставно подав скаргу на працівників УДЦР, які не надали мені в п'ятиденний термін повідомлення з обгрунтуванням потреби отримання погодження Генштабу ЗСУ. Хоча це є прямою вимогою закону! -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Ліцензія видається суб'єктам підприємницької діяльності, які мають за мету отримання прибутку, надаючи телекомунікаційні послуги. А обслуговуючий кооператив є неприбутковою організацією, яка надає послуги для членів цього кооперативу за собівартістю. Відповідно в такого кооперативу немає мети по отриманню прибутку. А, отже, і ліцензія для неприбуткової діяльності непотрібна. Закон про обслуговуючу кооперацію почитайте. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Цей варіант я теж розглядав і його можна було й оформити. Але я вирішив спробувати зробити все більш розширено. Через той ретранслятор не лише я отримую інтернет. Я ще ділюся з сільрадою, на приміщенні якої встановлений приймач. І через той пристрій отримує інтернет ще й школа. Тому краще вже його оформляти з ліцензією і з можливістю подальшого розширення мережі. Ліцензію я вже отримав і лишилося оце отримати висновок і дозвіл. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Саме про це я тут і пишу, що працівники УДЦР повинні в п'ятиденний термін надати письмове повідомлення з обгрунтуванням потреби отримання погодження Генштабу. Чого в моєму випадку зроблено не було. І тому я й подав скаргу, що вони не надавши жодного обгрунтування, вимагають погодження Генштабу! Ні повідомлення з обгрунтуванням, ні відповіді на мою скаргу я поки що не отримав. Як отримаю, то відпишусь. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Частотників використовують дуже часто як інструмент для розправи. Вони приїжджають до оператора і починають його тероризувати своїми перевірками. Погрожують та чинять тиск і при цьому ніяких рекомендацій не надають. Такі перевірки в більшості випадків є незаконними, оскільки вони ніколи не надають доказів, що ці перевірки є плановими. А доказів вони не надають тому, що в плані звісно не можу бути підряд по кілька перевірок в одному й тому ж місці. Це самовільні перевірки, які вони виконують на чиєсь замовлення. Кошти за таку розправу отримують або працівники, які здійснюють такі непланові перевірки з тиском, або начальник відділу. Начальник відділу ділиться з начальником філії і той тоді його кришує в цих діяннях. На моїй зустрічі з начальником Північно-Східної філії він на мою вимогу не надав жодних доказів правомірності перевірок їхнім працівником. Тобто все це доказує лише те, що було воно замовним з метою розправи. І сталося це практично в один день з приїздом до мене рекетирів, проти яких мені довелося виходити з рушницею. Рекетирів мені прогнати вдалося рушницею. Але тут нагрянули відразі інші рекетири з Потлавського УДЦР зі своїми щоденними "плановими" перевірками. І давай стряпати фальшиві протоколи, які потім я спростував і подав скаргу на дії цих працівників. Але, оскільки їхні злочини кришував начальник Полтавського УДЦР, то звісно, що їх відмазали потім. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Я взагалі то від самого початку ще мав ідею створити обслуговуючий кооператив із кількох користувачів інтернету і потім оформити ретранслятор для внутрішніх потреб цього кооперативу. Надіслав був інформаційний запит в УДЦР з цього приводу. Але відповіді вони мені так і не надали по цьому питанню. Юридично обслуговуючий кооператив має право надавати телекомунікаційні послуги для своїх членів кооперативу за собівартістю. І обслуговуючий кооператив не є прибутковою організацією, а тому не має на меті отримання прибутку. А відповідно для користування РЕЗ йому ліцензія непотрібна. Тільки що з цього приводу думають в УДЦР я так і не дізнався. Мабуть у них проти такої схеми роботи немає аргументів, щоб заперечити, тому мабуть і проігнорували моє питання. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Ви мене будете шантажувати своїм документом? Це "чудовий" підхід до конструктивної розмови звісно. А на питання я тут відповідати не збираюся, я не на державній посаді і звітувати тут ні перед ким не зобов'язаний. А ліцензія та дозвіл мені потрібні, щоб отримати додому якісний інтернет. Я ж пояснив уже, що тут ніхто працювати по інтернету не бажає, тому я вирішив самостійно зробити собі інтернет. Як в мене це вийде зробити, то невдовзі побачимо. Що там ще цікавішого намічається? Що ще вони можуть творити і яким чином ще будуть шкодити мені? Мабуть вже потирають руки! -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Звісно можу надати Вам всі матеріали по неправомірних діях частотників. В мене вже багато назбиралося і документів, і навіть відео- та аудіозаписів. І я ці матеріали вже надавав в контролюючі органи, але щось марно. Жоден з працівників УДЦР не поніс ніякої відповідальності. Я ще планую всі свої матеріали оформити в велику статтю по журналістському розслідуванню фактів корупції в УДЦР. І опублікуємо це на сайті нашого антикорупційного штабу https://myrhorod.org.ua/ Там уже є багато статей про корупцію і бандитизм місцевих наших чиновників з Миргорода. А тепер ще треба додати й по дозвільній системі в ментовці та по УДЦР. Матеріалів назбиралося дуже багато, але все не вистачає часу це опублікувати. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Я не збираюся цим напрямком займатися взагалі. З цими частотами — це не робота, а знущання якесь! Мені просто потрібний якісний інтернет додому! Якщо ці частотники людям так мозги виносять і чекати від них по 80 днів якогось сраного папірця за 800 грн., то хай воно пощезне! -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Нафіга ви тут створили по мені тему і обсирати почали? Якщо я вам такий "загрозливий", то здрисніть нах@р і не чіпайте мене! Кожен заховався під картинку і умнічає тут з фейка. Такі всі "грамотні", що аж тошно! А як до діла, щоб реально прикрити здирництво в УДЦР, так у всіх кишка тонка! Ще раз повторю. Я міг би дати хабар і спокійно отримати той висновок і дозвіл без всіх цих розборок. Ціна питання — 600 грн. Виказувати цю людину я не буду, бо я ще не впевнений, що ці козли мені не запорять документи. Від цих частотників, якщо не даси на лапу, то можна чекати виключно западла. Якщо хтось в цьому ще сумнівається, то спробуйте не дати і опинитесь відразу на моєму місці. Вони ж зараз показово мене хочуть знищити! Хіба ще не зрозуміло? -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Якщо чиняться штучні перешкоди з метою отримання хабара, — це теж є складовою корупції. В даному випадку перешкод, які створювалися штучно, я навів дуже багато. Отже, ми маємо 100% корумповане середовище в УДЦР. Крім того мені до цих пір так вони й не надали письмове повідомлення з обгрунтуванням потреби щодо отримання погодження Генштабу ЗСУ. А дуже цікаво було б побачити те обгрунтування! Бо я підозрюю, що то все маячня і розвод для лохів. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Якщо в населеному пункті відсутній РЕЗ спеціального використання, то автоматично ніяких погоджень Генштабу і бути не може. Оскільки перешкоди можуть чинитися виключно на близьких відстанях між пристроями, що працюють в різних діапазонах частот. Якщо відкрити Повний реєстр присвоєнь радіочастот http://www.ucrf.gov.ua/katalog-poslug/reyestr-prisvoyen-radiochastot/reyestr-prysvoyen-radiochastot_1/ і там зробити пошук по своєму населеному пункті, то ми можемо побачити, що в моєму селі не зареєстровано роботи жодного РЕЗ ні загального, ні спеціального призначення. Відповідно мій РЕЗ навіть теоретично не може створювати жодних перешкод жодному РЕЗ спеціального призначення, бо їх там просто не існує! І така картина майже по всіх населених пунктах. Тоді виникає логічне запитання. Нафіга нам частотники впарюють це погодження? А відповідь дуже проста. Щоб здерти з нас хабарі! -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Заява про видачу висновку до погодження Генштабу не є причиною для ненадання письмового повідомлення заявнику про причину отримання такого погодження Генштабу. Здирництво полягає в тому, що працівниками УДЦР штучно створюються умови, які шкодять підприємцям і наносять нам збитки. А оскільки збитки ніхто не бажає отримувати через штучне затягування термінів видачі висновків і дозволів, то автоматично змушений давати хабар. Це однаково коли людині сказати, що туалет у нас безкоштовний, але він буде працювати через місяць, а Ви потерпіть до того часу, або платіть. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Дивимося, що нам каже примітка У093 до Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України: У093 Для потреб спеціальних користувачів смуги радіочастот: 149,9 - 223, 399,9 - 1240, 2025 - 3100 і 3600 - 4200 МГц, 5,925 - 22,5, 24,25 - 25,25, 25,5 - 27, 31,8 - 33,4 і 34,2 - 36 ГГц додатково розподілені радіолокаційній службі; 148,5 - 255, 526,5 - 1606,5 кГц і 75,2 - 9800 МГц додатково розподілені повітряній радіонавігаційній службі; 526,5 - 10003, 12230 - 13200, 13600 - 13800, 14000 - 14250 і 16360 - 17410 кГц, 19,995 - 68, 87,5 - 450, 470 - 790, 1300 - 1350, 1660 - 1660,5, 1710 - 2010, 2900-3400, 5470 - 5650, 7900 - 8400 і 9300 - 9500 МГц, 12,5 - 13,25 і 14 - 15,4 ГГц додатково розподілені фіксованій службі; 0,009 - 790, 862 - 1164, 1300 - 2700, 3400 - 6700 і 7075 - 8850 МГц, 10,7 - 14,25, 14,4 - 15,4, 19,7 - 30, 36 - 37,5, 49,44 - 55,78, 66 - 76, 84 - 92, 100 - 105 і 109,5 - 122,25 ГГц додатково розподілені рухомій службі; 1525 - 1530, 1660 - 1660,5 і 2900 - 8025 МГц, 10,7 - 14 і 19,7 - 30 ГГц додатково розподілені рухомій супутниковій службі; 1625 - 1635, 1800 - 2045, 2160 - 2170, 2194 - 2498, 2502 - 2625, 2650 - 2850, 3155 - 3400, 3500 - 4000, 4438 - 4650, 4750 - 4995, 5005 - 5450, 5730 - 6200, 6765 - 8100, 9040 - 9995, 10100 - 11175, 11400 - 12230, 13360 - 13570, 13600 - 13870, 14000 - 14990, 15100 - 17900, 18068 - 18780, 19020 - 19990, 20010 - 21850, 23350 - 24890 і 25210 - 25670 кГц, 26,175 - 30,005, 30,01 - 87,5, 108 - 137, 138 - 146, 223 - 272 і 273 - 387 МГц додатково розподілені морській рухомій службі; 0,5265 - 68, 87,5 - 150,05 і 174 - 400,05 МГц додатково розподілені повітряній рухомій службі; 10,7 - 14,5 ГГц додатково розподілена фіксованій супутниковій службі. У зазначених смугах: РЕЗ загальних користувачів не повинні створювати завад роботі РЕЗ спеціальних користувачів; РЕЗ спеціальних користувачів не повинні створювати завад роботі РЕЗ загальних користувачів, якщо інші умови не визначені у разі погодження з Генеральним штабом Збройних Сил. Ця примітка означає, що у випадку наявності поблизу місця, що вказав заявник, РЕЗ спеціального використання, лише тоді виникає потреба в отриманні погодження Генштабу ЗСУ. При чому в повідомленні повинно бути зазначено, якому саме пристрою може створювати перешкоди РЕЗ загального користування, що розглядається від заявника. Комусь надавалося подібне пояснення з приводу потреби отримання погодження Генштабу? -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Одна людина повстала проти здирництва в УДЦР і всі гуртом мене закидали камінням. Молодці, так і далі робіть! Ми так 100% дійдемо до якісного європейського життя без корупції і з нормальними умовами діяльності для підприємців. Якою Укрпоштою? Таке повідомлення вони нікому не надають взагалі, порушуючи вимоги закону! Хтось тут бачив таке повідомлення на власні очі, де було б розписано обгрунтування в потребі отримання погодження Генштабу ЗСУ? Ніхто його ніколи не отримував і не бачив! А працівники УДЦР нас тупо розводять і займаються здирництвом на цьому питанні про погодження! -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
То де посилання на документ про відсутність потреби в оформленні висновку і дозволу для точок, що розташовані не вище 10 м? Чи це брехня? -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Лист про надання висновку без погодження я вже оформив і подав у третій заяві. Але ж навіть якщо вони видають висновок раніше, то в них лишається можливість тиснути на підприємця тим, що Генштаб може анулювати висновок і дозвіл. А це ще одна корупційна схема, якою вони успішно користуються. Тому якщо письмового повідомлення не надано заявнику, то це автоматично означає, що погодження з Генштабом непотрібне. Бо в разі потреби того погодження працівник УДЦР зобов'язаний подавати таке повідомлення. Вони його не подають, бо в більшості випадків відсутнє обгрунтування потреби такого погодження з Генштабом. І коли працівник УДЦР розказує, що всі підприємці повинні таке погодження отримувати, то він в даному випадку бреше. Бо в законі немає такого, що всі підприємці повинні отримувати те погодження. Якщо я помиляюся, то покажіть мені таку вимогу в законі. Виходячи з вище сказаного, працівники УДЦР повинні або надавати у п'ятиденний термін повідомлення з обгрунтуванням потреби в отриманні погодження Генштабу, або не морочити голову нам тим дурним погодженням, котре в переважній більшості випадків непотрібне взагалі. Я дзвонив навіть в Генштаб і спілкувався з працівником їхнім по радіозв'язку. Він мені повідомив, що потребу погоджень з Генштабом визначають працівники УДЦР. А це означає, що корупція базується саме в УДЦР на цих махінаціях з погодженням. Моя мета не лише висновок і дозвіл отримати, а й виявити та ліквідувати корупцію в УДЦР, що я, власне, і роблю. Надайте мені копію Повідомлення УДЦР про потребу отримання погодження Генштабу і не з'їжджайте з теми. Бо у вас всі "контужені", хто не дає вам обдирати підприємців. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Навіщо Ви мені підсовуєте різні відео і питання ставите замість відповісти на одне єдине питання? Подання документів в електронному вигляді ніяким чином не суперечить закону, оскільки документи підписані електронним підписом підприємця. Вагу вони мають точно таку ж, як і паперові. Це по-перше. І вимогу закону про надання письмового повідомлення заявнику з обгрунтуванням потреби щодо отримання погодження Генштабу це аж ніяк не відміняє. Чи по-вашому, якби я подав документи в паперовому вигляді, то лише тоді вступає в дію той пункт закону? Це звичайне маніпулювання інформацією. Якщо прописана вимога щодо надання письмового повідомлення щодо потреби того погодження з Генштабом, то воно повинно виводитися в кабінет користувача на Порталі послуг, або надсилатися на електронну пошту. І там повинно бути чітко вказані потреби такого погодження. А безпідставне вимагання такого погодження — це як неправомірна зупинка автомобіля без причини. Вимагання погодження з Генштабом без причини — признак дурачини! Ось таку табличку треба працівникам УДЦР поставити кожному перед носом на їхні робочі місця. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Не переживайте, я дозвіл не зброю в мусорів в минулому році видирав вісім місяців. Порівняно з мусорами, частотники — це квіточки ще. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Якщо я відповідно до законодавства маю право на отримання в п'ятиденний термін повідомлення з обгрунтуванням потреби щодо отримання погодження з Генштабом ЗСУ, то чому мої права працівники УДЦР порушують? В чому дурниця? В тому, що я вимагаю дотримання Закону? Так де посилання на згаданий документ, що дає право нам не отримувати висновки і дозволи на обладнання, що встановлене не вище 10 м? Бо виявляється ще й по тій точці працівники УДЦР до мене претензії пред'явили неправомірно і можна ще одну скаргу подавати. -
кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)
тема ответил в Alex_E пользователя FOP_Osypenko в Пошук провайдера
Якщо це офіційний нормативно правовий акт, то він повинен бути опублікованим десь на сайті. Посилання дайте.
