Missterk
Сitizens-
Всього повідомлень
426 -
Приєднався
-
Останній візит
-
Дней в лидерах
3
Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Missterk
-
ЦОД Датасфера. Стройка закончена.
тема ответил в fox_p пользователя Missterk в Датацентри. Хостінг. Colocation.
Може взяли cogent через retn в Харкові? -
Где разместить сервера?
тема ответил в 2fast2 пользователя Missterk в Датацентри. Хостінг. Colocation.
Ого не х** собі а писали заяву в поліцію по цій справі? -
Ищем аренду/покупку ОВ в г. Днепт
тема ответил в DimonMATRIX пользователя Missterk в Пошук провайдера
А ви їх ціни бачили?- 10 ответов
-
- Днепр
- Аренда волокон
- (та 2 ще)
-
Где разместить сервера?
тема ответил в 2fast2 пользователя Missterk в Датацентри. Хостінг. Colocation.
Це що насправді в Миколаєві? -
ЦОД Датасфера. Стройка закончена.
тема ответил в fox_p пользователя Missterk в Датацентри. Хостінг. Colocation.
Цікава схема. Може це просто знову якісь wnet перепродажу влаштував -
Ищем аренду/покупку ОВ в г. Днепт
тема ответил в DimonMATRIX пользователя Missterk в Пошук провайдера
А чому не запитаете у самого ДЦ?- 10 ответов
-
- 1
-
-
- Днепр
- Аренда волокон
- (та 2 ще)
-
Інтернет в Україні подорожчає в 3 рази
тема ответил в Nightly Wanderer пользователя Missterk в Обговорення провайдерів
Собівартість 10 грн а продають за 120 і плачуть плачуть плачуть що мало мало мало і треба більше -
Перший гігабіт в Кривому Розі
тема ответил в Missterk пользователя Missterk в Обговорення провайдерів
Пощастило -
Перший гігабіт в Кривому Розі
тема ответил в Missterk пользователя Missterk в Обговорення провайдерів
Ага тіпо УАРНЕТ впав всім казали) -
Підключив їм клієнта. Грошей так і не дали.
-
Інтернет в Україні подорожчає в 3 рази
тема ответил в Nightly Wanderer пользователя Missterk в Обговорення провайдерів
Я тільки за. Давно пора було -
Перший гігабіт в Кривому Розі
тема ответил в Missterk пользователя Missterk в Обговорення провайдерів
Другий день в місті не працює ДКМ і яка різниця гігосікам там чи ні якщо воно все оффлайн і дозвонитися не можливо взагалі. -
Так. Спати не може навіть спокійно. А тобі що с того?
- 64 ответа
-
- франшиза
- партнерство
-
(та 1 ще)
Теги:
-
Перший гігабіт в Кривому Розі
тема ответил в Missterk пользователя Missterk в Обговорення провайдерів
Так приблизно і є. Але ми любимо і цінуємо усіх наших клієнтів. Та і треба якось піднімати середній чек -
Гагаріна 14 та Січеславська 27 можу зробити.
-
Продал сеть, продаю все оборудование (Свичи D-Link, сфп,, шасси, ОДФ...)
тема ответил в Romeshik пользователя Missterk в Обладнання
Нічого цікавого -
А промо код в тебе є?
-
Зроблю за 110к ще і позаливаемо все гіганетом під ключ
-
Добре. Без проблем
-
Всім привіт Може в когось є промо код на namecheap? З мене пиво
-
Дякую. Запросив в них ціни
-
Таке вже бувало раніше?
