Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Romchuk
-
Я розумію.Але суть не в тому як відремонтувати.Суть в тому що продавець відправив неробочий один коммутатор.Хоча казав, що перед відправкою всі перевіряв.
-
Купив 2 коммутатора в даного продавця.Один робочий .Інший постійно ребутиться.Єдиний момент що тут і моя помилка .Бо перевірив на працездатність після покупки лише через 1.5 місяця.Продавець стверджував що всі коммутатори перевіряли.Пізніше перестав відповідати на повідомлення у вайбері.... Признаю.і свою помилку,що зразу не перевірив .Але факт остається такий, що перед відправленням коммутатор не перевірявся належним чином.
-
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
тема ответил в omp пользователя Romchuk в Легалізація
Якщо хтось записав трансляцію,викладіть будь ласка сюди. -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
тема ответил в omp пользователя Romchuk в Легалізація
Так, мені аналогічний прийшов -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
тема ответил в omp пользователя Romchuk в Легалізація
Якщо вам прийшов акт перевірки, то на даному етапі можна написати лише заперечення на акт у вашу податкову. Якщо після заперечення прийде рішення дпі про анулювання (теоретично з дати прийняття цього рішення вже може змінитись статус в ел.кабінеті), то тоді на вибір: або скаргу в ДПС України, або позов в суд; але думаю зразу краще в суд щоб не тягнути. -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
тема ответил в omp пользователя Romchuk в Легалізація
Так.Саме цей витяг прошу.Процедуру отримання описано вище.(Перше повідомлення на цій сторонці) -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
тема ответил в omp пользователя Romchuk в Легалізація
Ну в мене ще старий скан. Раніше до 22 року це був Реєстр провайдерів і операторів, зараз - Реєстр постачальників електронних комунікацій мереж та/або послуг https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=55&language=uk -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
тема ответил в omp пользователя Romchuk в Легалізація
Мій адвокат попросила для оскарження акту перевірки. Вчора прийшов лист щастя)) -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
тема ответил в omp пользователя Romchuk в Легалізація
Вже все зробив і як раз після цього прочитав повідомлення.Все дійсно так як ви і описали. Спочатку зробив в стандартному розширені дії,після цього попросиди переробити в розширенні p7s .Відписали що зареєстрували.Чекаю тепер на сам витяг. -
Теперь точно нельзя заниматься связью на едином налоге
тема ответил в omp пользователя Romchuk в Легалізація
Можливо хтось підкаже де найти інфо ,як отримати витяг з НКЕК? Чи там потрібно лише листом відправляти запит з довільним текстом? Я так розумію мені не одному такі витяги потрібні....І чи потрібно лист підписувати електронним ключем? -
Кінцевий свіч в який включений клієнт на жаль тупарік стоїть
-
Провайдер видає декілька айпішок .Всі вони працюють через НАТ на мікроті. Але от одну айпішку потрібно прокинути на пряму до юзера без НАТу.Як це можна реалізувати? Краєм вуха чув що це можна зробити якось через Passthrough Example. Але з цим не знайомий.
-
Хто який бренд юзає? Я так розумію що мова буде йти лише про інверторні генератори.
-
10G конвертер з алі.Не піднімається лінк
тема ответил в Romchuk пользователя Romchuk в Медіаконвертер
Саме цей кабель з SFP+ портами працює. Швидше за все баг самого мікрота -
10G конвертер з алі.Не піднімається лінк
тема ответил в Romchuk пользователя Romchuk в Медіаконвертер
В мікроті на інтерфейсі поставлена галочка "auto negotiation" -
10G конвертер з алі.Не піднімається лінк
тема ответил в Romchuk пользователя Romchuk в Медіаконвертер
По факту під мікротіком не працює ця картка на 1g (пробував зєднувати dac кабелем з гіговим портом в коммутаторі) . -
10G конвертер з алі.Не піднімається лінк
тема ответил в Romchuk пользователя Romchuk в Медіаконвертер
Не тільки в свіч включатись насправді.Для прикладу якщо я вставлю в карточку x520-da2 (вона парцює тільки в режимі 10g) цю сфпшку і в неї включу гігову мідь то лінк не підніметься. -
10G конвертер з алі.Не піднімається лінк
тема ответил в Romchuk пользователя Romchuk в Медіаконвертер
Задача у мене інша.Твінакс кабель працює насправді з цим свічем. Я хотів "Звязуючу ланку" між 10g і 1G портами. Але нажаль цей медюк так не працює. Є задача інколи до 10g (sfp+) підключатись гіговим ланом(rg45) -
10G конвертер з алі.Не піднімається лінк
тема ответил в Romchuk пользователя Romchuk в Медіаконвертер
edgecore ecs4120-28fv2 -
10G конвертер з алі.Не піднімається лінк
тема ответил в Romchuk пользователя Romchuk в Медіаконвертер
Ви праві.Воно так і працює.... Я чомусь подумав що лінк оптичний може піднятись між конвертором і коммутатором на 10g , при цьому мідний лінк може собі працювати в режимах 100/1000/10g (типу як в коммутаторах) -
Придбав конвертер з алішки. Включаю один кінець DAC кабеля(0.5м) в медік, і індикатор "Fiber" одразу ж загоряється.При цьому інший кінець нікуди не включений. Це Взагалі норм? Якщо цей другий кінець включити в коммутатор то лінк також не піднімається(індикатори на коммутаторі не загоряються) П.С. AOC кабель поки немає можливості підєднати.
-
Edge-core ECS4120-28F Mes3324f Що краще вибрати саме з цих двох моделей?
-
Залишилась одна штука.
-
Потрібно біля 30 штук. Крайній випадок , довжиною 50 см. Пишіть в приват.Одразу ж ціну вкажіть.
