Перейти до

Пошук по сайту

Результати пошуку за тегами 'ide'.

  • Пошук за тегами

    Введіть мітки через кому
  • Пошук за автором

Тип контенту


Категорії та розділи

  • Налаштування
    • Залізо
    • Кабель
    • IPTV КТВ Кабельне телебачення
    • Wi-Fi
    • Софт
    • Інструмент для оптоволокна
    • Ігри
    • PON
  • Організація
    • Мережа - бізнес
    • Пошук мереж
    • Пошук провайдера
    • Обговорення провайдерів
    • Датацентри. Хостінг. Colocation.
    • Для Адміністраторів
    • Придбання, продаж, об'єднання мереж
    • Для людей
    • Вакансії. Робота. Курси.
  • Stargazer
    • Розробка Stargazer
    • Питання по Stargazer
    • Stargazer Ubilling
    • Модулі для Stargazer
  • Безпека
    • Віруси й Антивіруси
    • Цілісність системи
    • Захист обладнання
    • DDoS захист
  • Комуналка
    • Наш флейм про мережі
    • Щодо сайту
    • Торгівля
    • Для тих, хто в пелюшках ще
  • Регіони
    • Харьков
    • Чернигов
    • Днепропетровск
    • Полтава
    • Крым
    • Запорожье
    • Тернополь
    • Донецк
    • Львов
    • Житомир
    • Сумы
    • Одесса
    • Черновцы
    • Закарпатье
    • Луганск

Календарі

  • Основной календарь

Шукати результати в...

Шукати результати, які...


Дата создания

  • Начать

    Конец


Последнее обновление

  • Начать

    Конец


Фильтр по количеству...

Зарегистрирован

  • Начать

    Конец


Группа


AIM


MSN


Сайт


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Город


Интересы

  1. Пройшло майже 5 років як я випустив редактор ВОЛЗ. І накінець він окупився) Тепер я, щоб не пропадати добру, вирішив зробити його опенсорсним! Тримайте: https://github.com/ef-end-y/freeoptic Описан запуск в докері, всього 3 команди і все працює з коробки. Звичайно, ви можете налаштувати собі сервачок - команд там мінумім, можете подивитися в докерфайлі Обмежань немає. Це повноцінний редактор, який я продавав за XXXX$. Там дуже багато фіч, навіть я не всі пам'ятаю. Я видалив всього одну фічу: експорт-імпорт схеми у json - це зовсім неважлива і маленька фіча, бо у вас є доступ до вашої же бази. Да. Ніяких шпіонських фіч. Все на вашому сервері. Опенсорс - можете змінювати і дороблювати. Написано на perl і можна сказани, що на основі фреймворку мого білінгу NoDeny. Я максимально вичистив все зайве, але веб-двигун залишився. Так що, звичайно у деяких може бути нерозуміння того, чому 15 років. Фічу експорту-імпорту видалив щоб формально я міг продати версію, яка хоч чимось відрізняється він фрі) Я вхерачив в цей проєкт значну частину життя і маю право іноді отримувати за нього гроші. Щоб нагодати, що може проєк, викладую відос, який озвучила моя дружина. Це давній відос, після нього з'явилося багато фіч
  2. SMcD

    Куплю HDD

    Покупаю постоянно не рабочие диски. Единственный нюанс= не вскрытая банка.. не паяная плата.(ну и не сильно желательно полные трупаки)) Куплю жесткие диски 3.5\2.5\1.8\1.0 дюйма. С проблемными:банками,электроникой. С долгочитаемыми и бэд секторами. Интерфейс:IDE\SCSI\SCSI II\SATA\SATA II\SATA III\PATA. обьемом от 80Gb. также оказываю помощь по восстановлению информации с HDD и Flash
  3. Продам новые шлейфы SATA, IDE, MOLEX SATA шлейф - 165 шт 10 грн/шт SATA шлейф с Г разъемом - 30 шт 10 грн/шт Переходник питания MOLEX-SATA - 25 шт 10 грн/шт IDE / ATA шлейф 80 pin - 100 шт 5 грн/шт 067 307-31-06 050 058-51-31 Виталий
×
×
  • Створити нове...