Перейти до

Isp "Киевские Сети"


Рекомендованные сообщения

Интересные тарифы за 100 грн. анлим 10 мбит на вход и 1 мбит на исход + 100 мбит Украина, нет ограничений ни по пользованию торентами ни по тому скачал много или мало мбайт

http://kievnet.com/services/

 

Может есть какието отзывы?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Интересные тарифы за 100 грн. анлим 10 мбит на вход и 1 мбит на исход + 100 мбит Украина, нет ограничений ни по пользованию торентами ни по тому скачал много или мало мбайт

http://kievnet.com/services/

 

Может есть какието отзывы?

пиарите? :))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Написал только тарифы, хотел узнать есть ли мнения, про то что не ограничивают специально написал чтоб не писали что это также как у ipnet и подобных... Я не расписываю о провайдере и т.п. поэтому пиар это нечто другое...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та чого, є ше інші обеження, що беруться до увагі, як то середній розмір вінта у юзера, а також середня потреба у споживанні "важкого контенту" фільми, відеопотоки.

Звісно було б цікаво їх статистику подивиться скільки в середньому 1 юзер на такому тарифі трафіка викачує, але я думаю що в середньому не більше 100 гіг або навіть меньше, а це номінально навіть меньше 512 кб.

Та навіть от якщо по своїм користувачам подивиться, то спочатку люди на анлімах качають, а потім перестають і обмежуються парами десятками Гб в місяць, на це і є розрахунок, здобути гарну репутацію та пропонувати максимально швидкій доступ за невелики гроші.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Та чого, є ше інші обеження, що беруться до увагі, як то середній розмір вінта у юзера, а також середня потреба у споживанні "важкого контенту" фільми, відеопотоки.

Та все одно не густо.

(200 000 000 * 60 * 60 * 24 * 30) / 3 000 - 172 гігабайти на користувача максимум при постійному піковому завантаженні каналу. Але ж так не буває! Коли канал практично завжди забитий? Правильно! Увечері і на вихідні. І от, прийдуть додому двадцять стомлених юзерів із 10-мегабітним анлімом та почнуть качати фільми/музику чи щось інше, то і прощавай 10-мегабітний анлім.

 

Звичайно поява таких тарифів - це добре. Але покладатися лише на те, що юзери не будуть качати неправильно. Це просто популізм, що буде впливати на якість інтернету для користувачів.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Та все одно не густо.

(200 000 000 * 60 * 60 * 24 * 30) / 3 000 - 172 гігабайти на користувача максимум при постійному піковому завантаженні каналу. Але ж так не буває! Коли канал практично завжди забитий? Правильно! Увечері і на вихідні. І от, прийдуть додому двадцять стомлених юзерів із 10-мегабітним анлімом та почнуть качати фільми/музику чи щось інше, то і прощавай 10-мегабітний анлім.

 

Звичайно поява таких тарифів - це добре. Але покладатися лише на те, що юзери не будуть качати неправильно. Це просто популізм, що буде впливати на якість інтернету для користувачів.

 

ну да вони ризикують трохи, але здається, спочатку це як акція запустилось, а потім мабуть подивились, що з каналами все ок, завантажені не повністю, значить можна запускати на постійно, от і запустили.

Я ще не думаю, що в них прям 3000 тисячі людей поголовно на цих тарифах сидить думаю 30-40 % максимум. А далі прикіньте кошти якщо навіть 50% на цих тарифах, то це 1500 * 20 дол = 30 тис дол ,якщо врахувати що канал 1 Гіг україни + 200 Мб світу коштує десь 10 тис дол, то це все одно себе окупає з головою, а ще є 50 % що по 10 дол платять, так що тут ніякого демпінга нема, просто економія на маштабах.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На их сайте есть статистика загрузки канала.

http://kievnet.com/about/channels.php

Также делить на 3000 не совсем правильно т.к. я лично знаю людей которые платят 100 грн. а качают не более 100 мбайт/мес.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Та все одно не густо.

(200 000 000 * 60 * 60 * 24 * 30) / 3 000 - 172 гігабайти на користувача максимум при постійному піковому завантаженні каналу. Але ж так не буває! Коли канал практично завжди забитий? Правильно! Увечері і на вихідні. І от, прийдуть додому двадцять стомлених юзерів із 10-мегабітним анлімом та почнуть качати фільми/музику чи щось інше, то і прощавай 10-мегабітний анлім.

 

Звичайно поява таких тарифів - це добре. Але покладатися лише на те, що юзери не будуть качати неправильно. Це просто популізм, що буде впливати на якість інтернету для користувачів.

 

ну да вони ризикують трохи, але здається, спочатку це як акція запустилось, а потім мабуть подивились, що з каналами все ок, завантажені не повністю, значить можна запускати на постійно, от і запустили.

Я ще не думаю, що в них прям 3000 тисячі людей поголовно на цих тарифах сидить думаю 30-40 % максимум. А далі прикіньте кошти якщо навіть 50% на цих тарифах, то це 1500 * 20 дол = 30 тис дол ,якщо врахувати що канал 1 Гіг україни + 200 Мб світу коштує десь 10 тис дол, то це все одно себе окупає з головою, а ще є 50 % що по 10 дол платять, так що тут ніякого демпінга нема, просто економія на маштабах.

маркетинг называется :(

 

 

только затрат немного больше чем описано, но все-же прибыльно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я радий за провайдера, що він отримує прибуток, але мене більше цікавить якість мого інтернету :(

 

Ну і звичайно ж гарантій отримуваної швидкості на домашньому інтернеті наші провайдери не дають. Буде в тебе хоч 96 кілобіт (а це вдвічі дешевший тариф) - ніхто в тебе не прийме на це скаргу. Будуть втрати на каналі через його перевантаженість - так само.

 

Цікаво, доживемо ми колись до того часу, що локалок скуплять чи більш крупні провайдери, чи самі одна одну почнуть купувати (КС до речі викупила частину Рілану) і стануть дійсно потужними провайдерами, з широкими власними каналами на зарубіж?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Я радий за провайдера, що він отримує прибуток, але мене більше цікавить якість мого інтернету

 

Уважно читайте договір, якщо вас, щось не влаштовує просіть переробити, наприклад, можете запросити гарантовану швидкість, вказуючи, методику та періодичність її контрольних замірів, а також компенсації за перебої в роботі інтернету. Будьте готові, що за надані гарантії вас попросять заплатити відповідну сумму грошей, що буде відрізнятися від звичайних негарантованих умов.

Якщо окремо взятий провайдер запропонує вам такі умови, що вам непідійдуть, то шукайте іншого, а також не забувайте, що є Укртелеком з ОГО та Воля з нічним безлімітом до 38 МБ/с .

Якщо ніхто вам не може запропонувати тих умов, що ви очікуєте, то вам треба або розібратися з адекватністю тих умов, що ви висуваєте, якщо після разбору ви і далі впевнені, що ваші вимоги та потреби є обгрунтованими, то тоді закладайте квартиру беріть кредит та займайтесь провайдінгом, пропонуючи іншим ті умови які є прийнятними для вас і які ніхто до сих пір не зміг запропонувати, можливо ви своїм новаторським поглядом переведете цей бізнес на більш високій, для таких же як ви користувачів, щабель.

 

Ну і звичайно ж гарантій отримуваної швидкості на домашньому інтернеті наші провайдери не дають. Буде в тебе хоч 96 кілобіт (а це вдвічі дешевший тариф) - ніхто в тебе не прийме на це скаргу. Будуть втрати на каналі через його перевантаженість - так само.

 

Багато провайдерів поводять себе досить коректно, так само як і той, що тут обговорюється, викладаючи на публіку графіки завантаження своїх каналів, це означає, що потенційні клієнти можуть оцінити наскільки у провайдера є технічна можливість забезпечити заявлену швидкість, а також оцінити динаміку, щоб спрогнозувати, наскільки така можливість збережеться в майбутньому.

Ну і у вас ніхто не заберає права просити особливі гарантовані умови про що ідеться абзацом вище.

 

Цікаво, доживемо ми колись до того часу, що локалок скуплять чи більш крупні провайдери, чи самі одна одну почнуть купувати (КС до речі викупила частину Рілану) і стануть дійсно потужними провайдерами, з широкими власними каналами на зарубіж?

 

Цей час вже настав, роки два тому, багато користувачів жалілися, що в Україні дорогий Інет та апелювали до Європи та Москви, насьогодні київські провайдери пропонують значно кращі умови ніж на Заході та в Росії , то чого вам ще не вистачає ТЮРМИ :(.

Я переконаний, що в світі найдеться мало провайдерів, що роздають 3000 -ам кінцевих користувачів канал 1Гб національного трафіку та 200Мб світового, пропонуючи максимальну ціну на рівні 20 дол за 100Мб / 10Мб відповідно, тому знову ж не зрозуміло, яких таких "потужних провайдерів з широкими каналами на зарубіж" ви чекаєте?

Можна сьогодні з впевненістю сказати, що Київські провайдери попонують одні з найкращіх умов доступу до Інету в світі !!!, кращого годі чекати, тому поки в них не набралась база клієнтів швиденько підключайтесь та насолоджутесь шидкім доступом.

П.С.

Английская правозащитная организация Ofcom Consumer Panel обратилась к местному регулятору с просьбой о выпуске инструкций, ограничивающих расхождение между рекламируемой провайдерами скоростью доступа и фактическим положением дел. В Англии практически нормой является ситуация, когда оператор обещает полосу пропускания "до 8 Мбит\с", а реально предоставляет 2-3 Мбит\с, сообщает Broadband Choices.

 

В документе, направленном в адрес Ofcom, содержится список из нескольких пунктов обязательных условий, которые необходимо было бы включить в инструкции для провайдеров интернет. Среди них содержится пожелание о предоставлении поставщиками услуг информации, описывающей теоретически максимальную скорость, которую может получить клиент на своем соединении и о факторах, способных снизить эту скорость. Кроме того, через две недели оператор должен позвонить клиенту и согласовать с ним сведения о реальной скорости подключения и, в случае больших расхождений, предоставить пользователю возможность бесплатно сменить тарифный план или просто отказаться от контракта

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вот что у них на сайте написано, наверное всётаки подключать хотят...

"компания существенно увеличила количество абонентов на жилмассиве Виноградарь с 800 абонентов на 1 ноября 2006 г. до 4000 абонентов на 30 декабря 2007 г"

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...
  • 10 months later...

Да гавно этот провайдер, я уже закалебался с ним, как выходные так инета нету....

И скорость какашка, сеть загружена ппц, обрывы и потери страшные!!! (Виноградарь, проспект Правды)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...