Jump to content
Local
nicolae

Куплю D-Link DES-3200-xx

Recommended Posts

Купим б/у D-Link

 

DES-3200-18,

DES-3200-26,

DES-3200-28, 

DES-3200-52.

 

Любые ревизии, предложения с Вашей ценой в личку.

Спасибо!

Share this post


Link to post
Share on other sites

D-link des 3200-26 С1 -1850 грн 100шт

D-link des 3200-26 А1 -1600 грн 100 шт

D-link des 3200-10 С1 1650 грн  100 шт

Все коммутаторы в дефолте, в комплекте кабель питания и кронштейны.

г. Харьков т. 0991969187 вайбер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DES-3200-26

DES-3200-28

всегда есть в наличии 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By torgovec
      Продам малопортові гігабітні світчі на доступ
      1    Edge-Core ES3510MA L2 8x10/100+2x1Gb Combo SFP                                        3429грн
      2    D-Link DGS-1100-06/ME L2 5*1Gb+1SFP защита ст.6кВ 190*120*38                    1660грн
      3    D-Link DGS-1100-10/ME L2 8*1Gb+2combo SFP 190*120*38                                 2280грн
      4    Raisecom ISCOM2110EA-MA-WP L2 8*10/100Base-T+2*100/1000Base-X SFP     2948грн
      5    Raisecom ISCOM2608G-2GE-AC L2 8*100/1000Base-T+2*Combo1000                 3618грн
      6    DCN S4600-10P-SI 8*10/100/1G+2Combo(SFP) 100/1G L2 Multicast                      3565грн
      7    D-Link DGS-1210-20 16*1Gb+4*Combo1GB DGS-1210-20/F                                   3600грн
      8    D-Link DGS-1210-20/ME/A1A 16*1Gb+4*Combo1GB 280 x 180 x 44                       4600грн
      нові. гарантія 1-5років. на опта і постійним клієнтам знижки.
      sales@istc.kiev.ua  050-4473126? 067-2903595
       
    • By torgovec
      Продаємо НОВІ медіаконвертори
      Медики D-Link,  Fora, RCI,  Foxgate,  Step4Net ,AGEAR з БЖ   
      Optolink1M-FE-20A (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm standart size metal       175грн
      Optolink1M-FE-20B (100M, 20km, SC, RJ45 Tx1550nm standart size metal         175грн
      FMC-101W-MINI Медиаконвертер + БЖ пластик HDV-8050 60х30х50                253грн
      FMC-102W-MINI Медиаконвертер + БЖ HDV-8050 60х30х50                              253грн
      MC-213WH  (100Мб, 20 км, ТХ1310, WDM) метал 94*71*27мм                          274грн
      MC-215WH (100Мб, 20 км, ТХ1550, WDM) +PSU метал 94*71*27мм                 274грн                
      Медики 1Gb
      EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 10/100/1000                                                               490грн
      EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 10/100/1000                                                               490грн
      Медики під SFP    100Mb/1Gb  
      D-Link DMC-G01LC 1Gb Rj45->1Gb SX (100Mb,1Gb) RTL8L13M                   690грн
      RCI300S-G медіаконвертер 10/100/1000Base-TX, SFP слот, LFP                 418грн                                                              
      Медики ММ                                                                                                   
      TP-Link MC200CM 1000BASE-FX/1000 BASE-T MM SC                                  1211грн
      БЖ до медиків від (5v 0,6A 5v 1A  5v 2A)                                                           65грн
      Можливий продаж без БЖ.
      Можливий продаж з ПДВ і ФОП
       067-2903595, 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
    • By torgovec
      Продам адаптери фірми Mellanox. Гарантія 3 роки.
      ціни для провайдервів,  ПДВ включено На опті і постійним клієнтам знижки.
      Mellanox 100GbE MCX516A-CCAT dual-port QSFP28, PCIe3.0 x16 Native RoCE       30'136.50 грн
      Mellanox 10Gb MCX4121A-XCAT ConnectX-4 Lx  2*SFP+, PCIe3.0x8 ROHS R6          7'818.87 грн
      Mellanox 25Gb MCX4121A-ACAT ConnectX®-4 Lx EN NIC                                           10'398.23 грн
      Mellanox MCX414A-GCAT 50GbE dual-port QSFP28 Native RoCE v1/v2 RDMA           18'869.36 грн
      sales@istc.kiev.ua  050-4473126, 067-2903595
    • By Juliett_Veega
      Модули SFP D-Link
      DEM-302S-BXD - 13шт?
      DEM-302S-BXU - 13шт?
    • By iScape
      Привіт. Шукаю вживаний D-Link DPN-100 з fw 1.4 A2A, або якийсь "аналог" який не дуже гріється в мікротіку, і на якому вже є кастомна прошивка для зміни не тільки pon sn/pass, але й equipment id, sw/hw ver. Дякую.
×