Jump to content
Local
Sign in to follow this  
lentuska

GPON ONU ZXHN F660(ZXA10 F660) +WIFI

Recommended Posts

Продам

GPON ONU ZXHN F660(ZXA10 F660) +WIFI

160шт

1шт/20$

Нові

tel 0676494134

viber 0676494134

ZXHN F660 OLT ZTE – Абонентский терминал PON. 1 x PON (SC/APC), 2,5 Гбит/с, 4 x Eth, 2 x POTS, 1 x USB, Wi-Fi, VoIP, IPTV, Q-VLAN ID, C-VLAN ID, S-VLAN ID, 199x35x150 мм, 0,7 кг, 11Вт, 4- й LAN порт настроен под IPTV.

 

onu1.jpg

onu2.jpg

onu3.jpg

onu4.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By H_U_L_K
      https://www.ukr.net/#homeDetails/kiev/75550765/
       
      Арестованное Wi-Fi оборудование Киевского метрополитена выставили на торги. 12 лотов из 569 позиций оценили в более чем 7,27 млн грн, сообщает прессс-служба государственного предприятия СЕТАМ Агентства по розыску и менеджменту активов.
      "На электронном аукционе OpenMarket выставлено на продажу арестованное Wi-Fi оборудование из Киевского метрополитена. 569 позиций арестованного Wi-Fi оборудования находятся на станциях метро "Университет", "Днепр", "Олимпийская", "Арсенальная", "Крещатик", "Лукьяновская", "Кловская", "Золотые Ворота", "Дворец Спорта", "Площадь Льва Толстого“, "Майдан Незалежности", а также в Инженерном корпусе КП "Киевский метрополитен", — говорится в сообщении компании.
      Среди арестованного имущества, выставленного на продажу: источники бесперебойного питания, батарейные блоки, системы распределения питания, маршрутизаторы и коммутаторы Cisco, серверы, шлюзы, камеры и др.
      Проведение аукционов по продаже Wi-Fi оборудования (всего 12 лотов) запланировано на 23 декабря 2019 года и 2 января 2020 года.
      Напомним, в декабре 2014 года Киевская городская государственная администрация подписала инвестиционный договор с компанией "Москито Мобайл" на строительство Wi-Fi сети в столичной подземке. Согласно договору, беспроводную сеть должны были построить на 52 станциях, в тоннелях линий метрополитена ориентировочной длиной 67,5 км, а также в 824 вагонах.
      По состоянию на середину 2016 года на 11 станциях подземки Wi-Fi работал в тестовом режиме. Однако уже в 2018 году договор между метрополитеном и "Москито Мобайл" был расторгнут, компания объявила о финансовых проблемах и перестала заниматься внедрением проекта.
      Напомним, в Минцифры рассказали, как будут подключать 70% населения Украины к интернету. По словам замминистра цифровой политики Александра Шелеста, 5G не стоит ждать в Украине до конца 2020 года.
    • By SK-Tech
      Вітаю.
      Продається вживаний GPON OLT BDCOM GP3600-16
       
       - 16 gpon портів 1х128
      - 8 гігових портів
      - 4 10G порти
      - 2 блока живлення.
       
      ціна 1500$
      067 444 81 81
       
       




    • By SK-Tech
      Вас вітає компанія "SK-Tech"!
      Ми працюємо на ринку телекомунікаційного обладнання, зокрема це обладнання для побудови PON-мереж.
      В України існує багато схожих до нашої компаній, але основною нашою перевагою є те, що ми працюємо з виробниками в Китаї на пряму, без жодних посередників.
      Важливим є те, що ми маємо офіс в місті Шенчжень, що дозволяє перевіряти якість товару ще до відправки в Україну, відповідно рівень браку складає менше 1%, і то це є пошкодження при доставці.
       
      Пропонуємо вашій увазі наступні товари:
       
      GPON ZXHN ZTE F601 v6. Нові. Гарантія 1 рік. Роздріб - 16$ з ПДВ в коробці (повний набір), дрібний гурт, гурт і великий гурт - телефонуйте для персональної знижки. 
      Роздріб - 15$ з ПДВ без коробки (ONU + блок живлення), дрібний гурт, гурт і великий гурт - телефонуйте для персональної знижки. 
       Усі ONU перевірені і перепрошиті з китайської на міжнародну версію. Гарантія 1 рік.

       
      GPON ZXHN ZTE F601 v6. Вживані. Гарантія 1 місяць  Роздріб - 12$ з ПДВ в коробці (повний набір), дрібний гурт, гурт і великий гурт - телефонуйте для персональної знижки. 
       
      GPON Phicomm PHIC601G Laser Class C+. Нові . Гарантія 1 рік. Роздріб - 12,5$ з ПДВ, дрібний гурт, гурт і великий гурт - телефонуйте для персональної знижки.
       
      Хочемо звернути Вашу увагу на цей продукт, адже:
       
      Вироблявся для китайського оператора China Telecom, відповідно якість матеріалів і збірки класу А (найвищий). На 100% сумісний з ZTE C220/300/320, BDCOMM та HUAWEI OLT Вигідна ціна говорить сама за себе.
       
      GPON ZXHN ZTE F660 v3. Нові. Гарантія 1 рік Роздріб - 18$ з ПДВ, дрібний гурт, гурт і великий гурт - телефонуйте для персональної знижки. 
       Усі ONU перевірені і перепрошиті з китайської на міжнародну версію.
       
       

       

      EPON ONU:
       
      Phicomm PHIC401G Cortina. Нові. Гарантія 1 рік Роздріб - 12.5$ з ПДВ, дрібний гурт, гурт і великий гурт - телефонуйте для персональної знижки.
       
      Хочемо звернути Вашу увагу на цей продукт, адже:
       
      Вироблявся для китайського оператора China Telecom, відповідно якість матеріалів і збірки на найвищому рівні. Процесор Cortina, тому ця ONU на 100% сумісна з ZTE C220/300/320, HUAWEI, BDCOM P3310B, Extralink, C-DATA та іншими старими OLT Чудова ціна на ONU EPON на чіпі Cortina.  

       
       
      EPON ZXA10 ZTE F401 v6. Нові. Гарантія 1 рік. Роздріб - 13$ з ПДВ, дрібний гурт, гурт і великий гурт - телефонуйте для персональної знижки. 
      Усі ONU перевірені і перепрошиті з китайської на міжнародну версію. 

       
      Важливо:
      На усе обладнання гарантія від 6 місяців. Вживані ONU/ONT тільки під замовлення.  
      Форма оплати:
      Готівкова, безготівкова, безготівкова з ПДВ. Гуртовим та постійним клієнтам знижки та розтермінування оплати.  
      Контакти:
      Тел, Viber, Telegram, WhatsApp: +380 67 444 81 81
      sk.tech.lv@gmail.com
      http://4lan.com.ua
       
      price_28-10-2019.pdf
       
    • By egorca
      Продам терминалы GPON ZTE F601 и Huawei HG8310M, есть безнал.
      GPON ZTE F601 12$ 
      Huawei HG8310M 12$
      С черной пятницей!!!
      Игорь 0974292266



×