Перейти до

Розпреділення Інтернет каналу 100 мбіт/с


Рекомендованные сообщения

Полрадьте ПЗ для розпреділення Інету в 100 мбіт/с на 200-250 користувачів з повним обліком та політикої, авторизація по ІР та логіну.

бажано безплатне або з хорошим лікарством :) Бажано під Windows я пробував UserGate 4.0, але нормального лікарства не знайшов....

Чи можна це реалізувати на MikrotikRouterOS 2.97?

 

Яке необхідно залізо під таку конфігурацію?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Полрадьте ПЗ для розпреділення Інету в 100 мбіт/с на 200-250 користувачів з повним обліком та політикої, авторизація по ІР та логіну.

бажано безплатне або з хорошим лікарством :) Бажано під Windows я пробував UserGate 4.0, але нормального лікарства не знайшов....

Чи можна це реалізувати на MikrotikRouterOS 2.97?

 

Яке необхідно залізо під таку конфігурацію?

На микротике реализовуй и непарся будет бегать и щитать намано токо если потафу раздавать то надо прикрутить ещо какойнить щиталк-билинг для красати юзерам и все

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Микротим имхо ускоспециализированная ось. Я считаю, что лучше всего на фре поднимать, из биллингов мне стг нравится, при большом желании даже настроить помогу, так что выбор за тобой :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я сам за FreeBSD + STG, але проблема виникає в тому що у випадку поломки треба швидко зреагувати і виправити, і при цьому будь-якій людині, але так як в нас всі на МЕлкософте, то треба щось під Windows. Я Фрі ставив і починав вивчати, але за браком часу і необхідності закинув, але обовязково її вивчу для себе.

 

CD-ROMa можливо допоможеш?

В мене є якісь кряки, вони типу ключ видаляють з регістра але то якось не правдоподібно...

Буду дуже вдячним!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Собственно у меня тоже стоял Вингейт когдато ) Так вот, поставил и настроил Фрю, ничего оно не ломается, ничего раскуривать не нужно если уже настроил и оно работает, это не форточка.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Я сам за FreeBSD + STG, але проблема виникає в тому що у випадку поломки треба швидко зреагувати і виправити, і при цьому будь-якій людині, але так як в нас всі на МЕлкософте, то треба щось під Windows. Я Фрі ставив і починав вивчати, але за браком часу і необхідності закинув, але обовязково її вивчу для себе.

 

CD-ROMa можливо допоможеш?

В мене є якісь кряки, вони типу ключ видаляють з регістра але то якось не правдоподібно...

Буду дуже вдячним!

Да поставил и забыл. И забыл про все глюки, и т.д. и т.п.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
настроил и оно работает, это не форточка.

 

ну не надо наезжать только. те кто умеют - держат видовые сервера в рабочем состоянии чуть ли не годами. в надежности проблемы нет. есть проблема в прожорливости и стоимости.

 

читая этот форум и видя количество тем типа "падает STG", "помогите поднять STG", "проблемы после патча" и т.д. тоже как-то не очень верится во всю беспроблемность и надежность.

 

на самом деле надежность это не только характеристика программного продукта а скорее определение для администратора.

 

а про то что "поставил фрю и забыл" - не устаю повторять: хорошо когда все хорошо. а когда будет не хорошо? в винде некоторый опыт есть и с ней уж как-то поборемся, а у тех кто поставил ОДИН (2-3-5) раз *nix - опыта нет, и знания системы нет.

 

так что к советам "поставь фрю" я бы относился скептически. ос это не только установка. и "поставить и не париться" можно на домашний шлюз но никак не на боевой сервак.

 

вот такая имха.

по теме: поставь ТИ а там уже будет видно. работает у многих и жрать не просит.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Стоимость самое главное конечно же, прожорливость тоже согласен. Если сравнивать Windows + UserGate как было в первом сообщении то выбор однозначно в пользу FreeBSD. Надежность UserGate? ) Смешно. Связка Винда + ТИ работоспособна но дорого стоит и жрет ресурсы. Искать каждый раз кряк напрягает а патчится нужно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Стоїть в нас FreeBSD+UTM 4.0 для помегабайтного нету, працює але останім часом щось почала вимахуватися, Mikrotik чисто для безліміток, працює на УРА!!! піднімається за 15 хв. інструкцій в неті повно і потребує мінімального заліза, хватає якогось гратіка типу ПІІ-400 (на такому в нас і побудовано)

Ну і ще два білінги тоже для помегабайтки на звязці Windows Server 2003+TI , і як не дивно вже більше року працює що один що другий без жодного збою (на пачатках був правда один збой, але успішно виправився), залізо звичайно тре під нього посильніше, але я не маю на увазі ксеонів і т.п. , Десь 1.5-2 роки тому пробував UserGate гіршого г..на я не бачив, моя тобі порада ні в якому разі його не став.

Отже, якщо потрібно ділити лише на анліми Mikrotik forewer!!!! Якщо і помег. і безлім. і з лінуксом не на ти, ТІ , за вечір його можна підняти, тільки одне но мануал тре читати чуть не дослівна, бо багато налаштувань в ньому робиться, як то в нас кажуть "по-волинськи".

А я сам ближчим часом планую wі всі білінги знести і перевести всіх юзерів на один, на даний момент схиляюсь в сторону FreeBSD+NoDeny.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В мене таке запитання як саме на мікротіку реалізувати обмеження по швидкості, доступу по паролю і логіну + ІР?

 

Скажіть що таке ТІ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В мене таке запитання як саме на мікротіку реалізувати обмеження по швидкості, доступу по паролю і логіну + ІР?

 

Скажіть що таке ТІ?

1. Чтение документации по Микротику никто не отменял

2. Траффик Инспектор http://smart-soft.ru

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...