Перейти до

Linksys Wrt54gl Router


hetsiv

Рекомендованные сообщения

Привіт всім, треба точку доступа маю вкластися в 80-90$? зацікавила LINKSYS WRT54GL Router хто нею коистується як вона в роботі що хто може сказати, буду дуже вдячний....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Отличная ТД, хороший функционал и работает при больших нагрузках стабильно.

Уже штук 10 таких купил.

Що ви підрозуміваєте під словом "великі нагрузки"?

Ок.Ще одне..... А такі ж самі лінксуси на одну антенку,і з потужністю не менше 18 дб і з підтримкою WPA2-шифрування?Є такі?

І якщо є у когось практика для порівняня,то в яку сторону краще схилятись?В ASUS WL320ge чи у сторону лінксуса.До уваги в даному випадку беру головним кретерієм стабільність в "мому розумінні".Ну що б тримала на собі хоча б 10 юзерів.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

10 юзеров это практический предел для линксиса в неофисных условиях,

не знаю как в офиц. прошивке, но в альтернативных (openwrt,dd-wrt) wpa/wpa2,tkip/aes работают

 

асус не советую - имели проблемы с умиранием флешек

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 юзеров это практический предел для линксиса в неофисных условиях,

не знаю как в офиц. прошивке, но в альтернативных (openwrt,dd-wrt) wpa/wpa2,tkip/aes работают

 

асус не советую - имели проблемы с умиранием флешек

Ну я також взяв би такий лінксус можливо.Але в мене така ситуація що потрібно винести на пігтейлі 5м антену на дах.Ось.А в даній моделі 2 антени.

І ще одне.Це у багатьох таких асусах були проблеми з флешом чи тільки в одному пристрої?Опишіть детальніше.

Короче мені треба точку яка б була витривалою до навантаження до великої кількості підключених клієнтів.Ну щоб не зависала при перекачуваннях з компа на комп.Я не спорю що багато загнеться точок.Але мені таку щоб більш стійкіша була до даної вимоги.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Точки неубиваемые, это факт :- Перешиваешь ее в OpenWRT или DD-WRT. Если это наружное решение значит экранируешь гермобокс (при грозе от статики слетает прошивка) безгеморойна в восстановлении. Замыкаешь 16-ю 17-ю ноги на флэхе подаешь питание через tftp заливаешь прошивку и дальше в работу!!! Если хорошее экранирована и заземлена, работает как вкопанная.

Помоему уже был топик про эти точки, поищи внимательно. В вэбморде переключаешь прием и передачу на правую антенну.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...