Jump to content

Recommended Posts

Posted

Всім доброго дня.

 

Є така ідея придбати OTRD live на довжину хвилі 1610nm. Який зі слів китайців може міряти лінію на довжині хвилі 1610nm не зважаючи на сигнали які там є на хвилях 1490/1310/1550. Думаю було б досить зручно. Не завжди є можливість оперативно перед вимірюванням "потушити" сигнал назустріч, особливо якщо мова йде про поганий рівень сигналу, а не про пропадання.

 

Хто може що сказати на скільки ця ідея правильна порівняно з "традиційним" вимірювачем на частотах 1310/1550.

 

Posted (edited)
3 часа назад, DenimMark сказал:

Всім доброго дня.

 

Є така ідея придбати OTRD live на довжину хвилі 1610nm. Який зі слів китайців може міряти лінію на довжині хвилі 1610nm не зважаючи на сигнали які там є на хвилях 1490/1310/1550. Думаю було б досить зручно. Не завжди є можливість оперативно перед вимірюванням "потушити" сигнал назустріч, особливо якщо мова йде про поганий рівень сигналу, а не про пропадання.

 

Хто може що сказати на скільки ця ідея правильна порівняно з "традиційним" вимірювачем на частотах 1310/1550.

 

 

А які у вас базові знання по цьому питаннячку?

Edited by zababaha
Posted
12 часов назад, rsst сказал:

юзаю CWDM фильтр на 1550 для измерения активных линий

С этого момента можно поподробнее пожалуйста? 

Posted (edited)

берете реф з 1550 і фільтр на 1550 і можете міряти робочу пон лінію, якщо немає ктв.

у рефа приймач  приймає всі частоти а фільтр  додатковий  буде пропускати тільки 1550...

я колись користувався рефом з 1610частотою але фільтра в ньому не було і  не можна було поміряти робочу лінію... потрібно обов'язково з фільтром працювати

Edited by logic
  • Like 1
Posted
годину тому, logic сказав:

я колись користувався рефом з 1610частотою але фільтра в ньому не було і  не можна було поміряти робочу лінію..

Така ж саме історія, колись купив реф з 1610, думав буде міряти робочу лінію... 

Posted
4 часа назад, logic сказал:

берете реф з 1550 і фільтр на 1550 і можете міряти робочу пон лінію, якщо немає ктв.

у рефа приймач  приймає всі частоти а фільтр  додатковий  буде пропускати тільки 1550...

я колись користувався рефом з 1610частотою але фільтра в ньому не було і  не можна було поміряти робочу лінію... потрібно обов'язково з фільтром працювати

А якщо активна лінія 1550 беремо фільтр 1310?

Posted
19 минут назад, BALTAR сказал:

А якщо активна лінія 1550 беремо фільтр 1310?

фильтр "берем" тот на какой длине работает реф.

Posted
40 minutes ago, BALTAR said:

А якщо активна лінія 1550 беремо фільтр 1310?

вроді би 1310 в пон зайнятий  так що або 1550або 1610+ фільтра

Posted

З готовими рефами 1610 теж не все просто... прості моделі не прострілять кілька дільників.

Posted
12 часов назад, hex@set сказал:

давим на входе в реф с линии 1310 и 1490, работаем рефом доступной волной на 1550 или 1610 .
В вашем случае 1550.
Вот фильтр на видео давит по входу 1310/1490 и пропускает 1550.

Бhй.jpg

Имел ввиду, как измерить активный sfp 1550? 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...