Перейти до

Віддалений вхід на абонентські ONU


Рекомендованные сообщения

Доброго часу доби, розкажіть хто має досвід в своїх компаніях стосовно віддаленого входу на абонські онушки і комбайни(ону з ктб), розкажіть як це відбувається та що це може дати в плані вирішення проблем абонентів

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Фішка в тому що знайомий з закордону показував що для вирішення деяких проблем , їх оператори віддалено заходять на ону і вирішують таким чином заливання і схожі проблеми, в той час як наші змушені робити заміну ону, при цьому коли оператори знайомого вирішують таким чином проблему віддалено, то онушка ще живе кукуєву кількість часу

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я не поновод, но знаю, что в ОНУ веб-морда есть.

И айпишник тоже назначается для управления.

И никто реально это не делает?
Т.е. просто распаковал, воткнул и всё, как медик, в режиме бриджа?
ОНУ же вроде и НАТ умеет, или я не прав?

Насчет продления жизни, конечно, я хз, но все таки если есть функция удаленного управления, почему бы ей не пользоваться.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Цитата

Я не поновод, но знаю, что в ОНУ веб-морда есть.

И айпишник тоже назначается для управления.

И никто реально это не делает?

 

Я при тестах деяких ону - заходив на їхній web-інтерфейс.  Там можна переглядати статус ону.  Ті ж рівні оптичних сигналів і т.д. Можна оновити прошивку.

є і деякі налаштування. Наприклад той же dhcp-сервер включити і перевести в режим роутера (тільки у мене сумніви  стосовно того - як воно буде працювати). Ще є якісь налаштування безпеки/фейрволл (принцип роботи якого не зрозумілий). Можно налаштували vlan на eth порту і т.д.  Але налаштування - "жити кукуєву кількість часу" немає)))).

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
53 minutes ago, Туйон said:

Я так догадываюсь, что у разных ОНУ разный функционал в том числе и разные возможности веб-морды.

однакові можливості ону

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 минут назад, logic сказал:

однакові можливості ону

Есть ОНУ, которые могут поднимать РРРоЕ как роутер?

Чтобы абонент получал "готовый интернет" в на выходе?

Грубо говоря - воткнул кабель и работает. А РРРоЕ поднимается на терминале.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
19 минут назад, logic сказал:

однакові можливості ону

Якщо брати самі дешеві. 

В цивілізованому світі "ОНУ" може вміти і вафлю і меш, і тв і телефонію і юсб і будь що інше. 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 minute ago, Туйон said:

Есть ОНУ, которые могут поднимать РРРоЕ как роутер?

Чтобы абонент получал "готовый интернет" в на выходе?

Грубо говоря - воткнул кабель и работает. А РРРоЕ поднимается на терминале.

есть и полно (зтешные ф660,670,680, как пример) и без вайфая тоже есть (GPTF-ки какие-то )

 

с олта ей конфиг заливаешь и никому никуда ходить не надо, даже вафлю можно настроить и ресеты ону абона не поломают

 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 hours ago, tkapluk said:

Якщо брати самі дешеві. 

В цивілізованому світі "ОНУ" може вміти і вафлю і меш, і тв і телефонію і юсб і будь що інше. 

то уже роутер і до налаштувань меш , вафлі і юсб провайдер немає мати доступ.... а от все інше  добре налаштовується централізовано з олта і нах%# той віддалений доступ до веб- це лишній гемор для прова з прокидкою окремого влана і іп

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від darell34
      Продам две FoxGate ONU E1001MZ, состояние нового, без коробки с блоком питания, 250 грн. Вторая новая, полный комплект. 350 грн.
    • Від Prodazha
      Терміновий продаж абонентських терміналів Foxgate 1001 mz gepon.
      ціна 380 грн за шт.
      Нові!!!
    • Від device
      Продам ону epon 1ge. Різні б/у з блоками живлення і заглушками на оптичному порту. Ціна 180грн/шт
      BDcom, Fora, Picotel, Stels. Є декілька 4 портових
    • Від AlinaQuan
      Привіт! Я представляю ONU прямого заводу. Ми збираємося випустити однопортовий XGSPON ONU незабаром. Якщо вас зацікавило, будь ласка, зв'яжіться з нами。
       
    • Від AlinaQuan
      Title: "Unraveling the Wonders of PON Networks: A Brief History and EPON OLT 4-Port Product Showcase!"
      Hey everyone! 👋 Let's dive into the fascinating journey of PON networks and check out our star product: EPON OLT 4-Port! 🌟
      Once upon a time, in the realm of networking, there arose a need for faster, more efficient connections. Enter PON (Passive Optical Network), a revolutionary technology that changed the game! 💡
      PON's story begins with its humble origins, evolving from traditional Ethernet setups to the lightning-fast Fiber Optic realm. Imagine data zooming through optical fibers like magic! ✨
      Now, let's shine the spotlight on our hero: EPON OLT 4-Port! This mighty device is the heart of your PON network, serving as the gateway to high-speed internet dreams. With four ports to connect and empower your network, it's a powerhouse of connectivity! 💪
       
      But wait, there's more! EPON OLT 4-Port isn't just about speed; it's also about reliability and scalability. Whether you're a small business or a bustling enterprise, this gem scales effortlessly to meet your needs. It's like having a superhero at your service 24/7! 🦸‍♂️💨
      So, dear friends, as we journey through the annals of networking history, let's embrace the marvels of PON and bask in the glory of EPON OLT 4-Port. Faster connections, smoother operations, and endless possibilities await! 🚀
      Join the PON revolution today with EPON OLT 4-Port – where dreams meet connectivity, one fiber at a time! ✨ #PONPower #EPON #FastConnections
×
×
  • Створити нове...