Перейти до

недобросовісний покупець та боржник Броварник Євген В'ячеславович


Рекомендованные сообщения

Замовляв в мене, в кредит/розстрочку: безліч оптичних матеріалів, оптоволокно, OLT, ONU інше мережеве обладнання, інструменти, рефлектометр та ін. (в міста та смт які нижче вказані!) - на зв'язку був майже весь час (останній тиждень телефон виключений не відповідає), тягне борг майже два роки (є переписки, розписка, телефонні розмови його зобовязань щодо повернення коштів) весь час вигадує нові історії, щоб не віддавати гроші.

 

Можливо хтось працював, чи продавав, чи мав/має справи з цим "чоловіком" Броварник Євген В'ячеславович тел.0688628182, 0962503888 - м.Вінниця/ Вінницька обл. м.Козятин/смт.Оратів, відпишіться, дякую!

Відредаговано Rico3110
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 минут назад, Rico3110 сказав:

Замовляв в мене, в кредит/розстрочку: безліч оптичних матеріалів, оптоволокно, OLT, ONU інше мережеве обладнання, інструменти, рефлектометр та ін. (в міста та смт які нижче вказані!) - на зв'язку був майже весь час (останній тиждень телефон виключений не відповідає), тягне борг майже два роки (є переписки, розписка, телефонні розмови його зобовязань щодо повернення коштів) весь час вигадує нові історії, щоб не віддавати гроші.

 

Можливо хтось працював, чи продавав, чи мав/має справи з цим "чоловіком" Броварник Євген В'ячеславович тел.0688628182, 0962503888 - м.Вінниця/ Вінницька обл. м.Козятин/смт.Оратів, відпишіться, дякую!

Зачем ваще продавать в кредит?))

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
годину тому, Stalker1 сказав:

Зачем ваще продавать в кредит?))

Війшов в довіру до того працювали нюансів не було віддав борги. Особисто зустрічались.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
годину тому, vaz02 сказав:

2 роки мав борг , а Ви відправляли новий товар?

 

Переважно новий товар. Найбільша сума це по оптоволокну була. Ні не відправляли в продовж цього часу. Це майже два роки, купу історій було і пояснень, чому затримує борг. Мережу яку там будував продав місцевому провайдеру.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 29.05.2023 в 09:58, Rico3110 сказал:

Замовляв в мене, в кредит/розстрочку: безліч оптичних матеріалів, оптоволокно, OLT, ONU інше мережеве обладнання, інструменти, рефлектометр та ін. (в міста та смт які нижче вказані!) - на зв'язку був майже весь час (останній тиждень телефон виключений не відповідає), тягне борг майже два роки (є переписки, розписка, телефонні розмови його зобовязань щодо повернення коштів) весь час вигадує нові історії, щоб не віддавати гроші.

 

Можливо хтось працював, чи продавав, чи мав/має справи з цим "чоловіком" Броварник Євген В'ячеславович тел.0688628182, 0962503888 - м.Вінниця/ Вінницька обл. м.Козятин/смт.Оратів, відпишіться, дякую!

 

еще годик подождать и срок исковой давности пройдет, если сумма хорошая то в милицию идти, темболее есть расписки и т.п. а там они дальше подскажут что и как делать.

предварительно, желательно, если в расписке есть адрес, направить туда письмо заказное с предложением вернуть долг и т.п. и указать сроки, выждать срок и потом уже в милицию.

Відредаговано forella
  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 months later...

Поддерживаю автора - два года не выплачивает долг в размере 3800 уе - кормит завтраками - вроде адекватный парень - но видимо БЫЛ - так как. просто скотское отношения! Не кинул за два года ни копейки  к моему сожалению - никому не рекомендую. с ним работать! и очень надеюсь что ты Женя это прочитаешь и решишься образумиться и заплатить  мне мои деньги !

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Нормально так вы в долг даете... 3800 уе.. 

Из-за таких упырей потом нормальному человеку на 500-1000 уе трудно договориться частями разбить.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Вітаю, шукав інформацію по даній особі. Знайшов), цікавий персонаж. Володію інформацією де можливо знайти дану особу. Буває часто, адже відкрив новий бізнес тому на місці майже щодня. За бізнес відповідає особисто, в рекламу було вкладено не маленьку суму.. Перед відвідувачами закладу має репутацію, якщо її втратить, втратить і відвідувачів).

 

Саме Броварник Євген не виплатив мені кошти, заробітня плата. Тому я бажаю якось компенсувати.

 

Доречі, відомо що в червні він займався відкриттям нового закладу, куди вклав більше ніж 3800 у.е.) + зараз у нього йде будівництво об'єкту... Як зрозумів, особа багатьом не виплачує кошти.

 

Інформацією достовірна. Якщо цікавить, звертайтесь. 

Дякую, гарного всім настрою.

Відредаговано fjdjdhb
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, fjdjdhb сказав:

Вітаю, шукав інформацію по даній особі. Знайшов), цікавий персонаж. Володію інформацією де можливо знайти дану особу. Буває часто, адже відкрив новий бізнес тому на місці майже щодня. За бізнес відповідає особисто, в рекламу було вкладено не маленьку суму.. Перед відвідувачами закладу має репутацію, якщо її втратить, втратить і відвідувачів).

 

Саме Броварник Євген не виплатив мені кошти, заробітня плата. Тому я бажаю якось компенсувати.

 

Доречі, відомо що в червні він займався відкриттям нового закладу, куди вклав більше ніж 3800 у.е.) + зараз у нього йде будівництво об'єкту... Як зрозумів, особа багатьом не виплачує кошти.

 

Інформацією достовірна. Якщо цікавить, звертайтесь. 

Дякую, гарного всім настрою.

а інформація звичайно що платна?)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, fjdjdhb сказав:

Вітаю, шукав інформацію по даній особі. Знайшов), цікавий персонаж. Володію інформацією де можливо знайти дану особу. Буває часто, адже відкрив новий бізнес тому на місці майже щодня. За бізнес відповідає особисто, в рекламу було вкладено не маленьку суму.. Перед відвідувачами закладу має репутацію, якщо її втратить, втратить і відвідувачів).

 

Саме Броварник Євген не виплатив мені кошти, заробітня плата. Тому я бажаю якось компенсувати.

 

Доречі, відомо що в червні він займався відкриттям нового закладу, куди вклав більше ніж 3800 у.е.) + зараз у нього йде будівництво об'єкту... Як зрозумів, особа багатьом не виплачує кошти.

 

Інформацією достовірна. Якщо цікавить, звертайтесь. 

Дякую, гарного всім настрою.

В интернете про него очень много инфы) так что не надо тут )))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Stalker1 сказал:

В интернете про него очень много инфы) так что не надо тут )))

Питань немає. Новий бізнес не записаний на нього, тому нічого актуальну інформацію не знайдете...

2 часа назад, Інет.укр сказал:

а інформація звичайно що платна?)

Я здається написав, хочу отримати свою заробітню плату яку не виплатив Броварник Євген. Особисто він уникає зустрічі зі мною, охорона не пускає до нього ось і все.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...