Перейти до

гібридний інвертор для живлення вузлів


Рекомендованные сообщения

8 часов назад, dandul сказал:

Є думка, що на 24в не доцільно використовувати. Або 12В, або уже повноцінне 48В. ІМХО.

це як що плануєте живити обладнаня постійним струмом. Цілком слушна думка. Як що плануєте інвертувати ток аккума до 220 то 24, ЯК НА МЕНЕ (акцентую на словосполучені), зручнише.
Аргументую.
маємо 12 в 200 АГ аккум. Для макс. шв. зарядки треба лити 100 ампер струм. Зарядне на 100А  ну це монстряк. Я не знайшов за реальні якісь гроши. Тількі пачка перероблених в якомусь гаражі - флетпаків.
маємо 24 в 100 АГ аккум. 50 ампер мій инвертор видає без питаннь. Порівняння відданой потужності бмс та інвертора показали десь 94% ККД. мене влаштовує.
маємо 48 в 50 АГ. Треба будувати систему живлення 48. Деякій зоопарк потребує встановлення додаткових бд, перетворювачив и тд для живлення пост струмом. Як що юзати інвертори то під 48 аккмі це вже потужні коробкі 5-10 ква, ціна та ккд недоцільні.
Підсумую.
Як що у вас 1-2 олта (50-100 ватт) доцільно юзати 12в аккум живлення постійним струмом.
Як що у вас 3-8 олта, опціонально може буди якісь брас, або іньша активка (150-500 ватт) доцільно юзати 24в з перетворенням в 220.
Як що у вас потужна стійка  біля 1кв або більше, або потрибна велика автономність (декілька діб) і можливість заряду за декілька годин, доцільно переводити все на 48 постіний струм.
Особоисто у мене на даний час 2 варіант. Влаштовує більш ніж.

8 часов назад, logic сказал:

вольтаж від сонячних батарей 90-430вольт..  на олх пишуть що є третя версія яка працює від 30 вольт а не від 90...

покі що використовую інвертори суто в режимі упс. ПВ не тестував. Нічого не можу сказата. Але по доках мппт 90-430. табличку кидав.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, logic сказал:

вольтаж від сонячних батарей 90-430вольт..  на олх пишуть що є третя версія яка працює від 30 вольт а не від 90...

а я зрозумів. Так дійсно є 3 версія. Там інший дізайн навіть інвертора. Але там здається 55 мін для ПВ. І ціна трохи більша.

55V~450Vdc wide voltage range for PV access.(55V means the Min PV start Voltage when the inverter connected to Battery; If the inverter is not connect to your battery, the Min PV Start Voltage is 120V)

Відредаговано maxx
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, guest105 сказал:

для моніторингу з wi-fi потрібно чи є ще eth

https://www.aliexpress.com/item/1005002751983516.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.17.571d1802zYC4Uw

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 ИНВЕРТОР ГИБРИДНЫЙ SOLIS RHI-5K-48ES-5G (5 КВТ, 1 ФАЗА, 2 MPPT)   АККУМУЛЯТОРНЫЙ БЛОК PYLONTECH US3000C (3,5 КВТ*Ч / 48 В) 2шт  и проблема закрыта

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 часов назад, guest105 сказал:

для моніторингу з wi-fi потрібно чи є ще eth

дречі як що рукі на місці, есп32 можно прикрутити замісь цієй віфі балалайкі. Бачів десь на гітхабі інтеграцію з хассіо через еспхоум. Ціна щось біля 200 грн в сумі.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Підскажіть будь ласка .

Чи можна зв'язати "0" в систему загальної мережі коли є генератор( щоб працбвав котел)?

Ну в мене інвертор mast 3 kw.

Чи можна нулі входу та виходу об'єднати?

Только что, andriyyyras сказал:

Підскажіть будь ласка .

Чи можна зв'язати "0" в систему загальної мережі коли є генератор( щоб працбвав котел)?

Ну в мене інвертор mast 3 kw.

Чи можна нулі входу та виходу об'єднати?

 

Только что, andriyyyras сказал:

Підскажіть будь ласка .

Чи можна зв'язати "0" в систему загальної мережі коли є генератор( щоб працбвав котел)?

Ну в мене інвертор mast 3 kw.

Чи можна нулі входу та виходу об'єднати?

Так перед входом поставив трьохходовий автомат

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Моя думка та невеличкий досвід з приводу потужності акум-інвертор , 

1. Варіант для  невеликих потужностей  300 ну максимум 500-600 , кращій це 12 в ,  по перше дешевший акум , по друге можливе використання прямого живлення  ( з мінімальним перетворюванням) 12в > желізо , на прикладі того ж пролайна ,

далі є зарядки 20-25-30А , що дозволяє швидко заряджати акум типу lifepo4  ( актуально на вузли де світло відсутне кілка діб ) ,  для такого варіанта акум ємністью до 400а максимум , а краще 100-150а. В мене багато вузлів з 12в живленням та акумами від 40А жо 200А. 

2. 24 вольтове живлення ні пі..ду ні в  ч..ну армію , але, можливий варіант використання з деякими упсами APC, по друге є потужні недорогі авто зарядкі на 24в , далі досить велика кількість сонячних приколів... чесно кажучі не використовую 

на мою думку це "дешевий" варіант для не великих вузлів до 1квт. 

3. 48в  - все що більше 1000вт , робимо на 48в системах живлення eltek, технологічно, дорого-багато, зараз запустили два вузла на 15s LIFEPO4 збірках ( 15s добре адаптується замість 4х12v Pb ) , системи на 48 часто підтримують запуск генератора , що  спрощує автоматизацію, моніторінг додатковий зробили на ping3, зараз докупаємо 48в блоки живлення для телеком-обладнання , щоб збільшити кпд. Викорстовуємо інвертора 2ква , якщо треба пікова потужність більш 1.5 квт - ставим два інвертора та обмежуємо струм на зарядку акумів.  Великий плюс 48в це велика номенклатура обладнання. 

 

Відредаговано Ajar
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 18.09.2023 в 13:08, Ajar сказал:

далі є зарядки 20-25-30А , що дозволяє швидко заряджати акум типу lifepo4  ( актуально на вузли де світло відсутне кілка діб ) ,  для такого варіанта акум ємністью до 400а максимум , а краще 100-150а. В мене багато вузлів з 12в живленням та акумами від 40А жо 200А. 

 але, можливий варіант використання з деякими упсами APC, по друге є потужні недорогі авто зарядкі на 24в , далі досить велика кількість сонячних приколів... чесно кажучі не використовую 

азаза, 20-25-30А А зарядка на аккум 200-400 аг, котрі будуть заряджати аккум 10 годин. В якіх неможливо налаштувати верній поріг відключення, які постійно дрочать бмс
азаза, недорогі автозарядкі для 24 літієвих акумів. покажить мені автомобільне зарядне на 60 ампер 24 вольта, щоб було недороге і взагалі існувало в нашому всесвіті.
сонячний інвертор прекрасно працює з любим типом аккумів, кіслота, гель, li-nmc, lifepo4,li-ion. А вы пропонуєте юзати колхоз из звичайного упса та автозарядки який в сумі війде дорощче і буде мати гірші характеристики.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, maxx сказал:

азаза, недорогі автозарядкі для 24 літієвих акумів. покажить мені автомобільне зарядне на 60 ампер 24 вольта, щоб було недороге і взагалі існувало в нашому всесвіті.

https://www.aliexpress.com/item/1005005443084566.html

image.png.8fa28ebb317ab81261afc8d912cbfcf9.png

на фото модель 1200Вт. В 1500 буде 60А. $92

Відредаговано vlin
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, vlin сказал:

https://www.aliexpress.com/item/1005005443084566.html

image.png.8fa28ebb317ab81261afc8d912cbfcf9.png

на фото модель 1200Вт. В 1500 буде 60А. $92

чувак, так я за 200 б беру інвертор, якій і упс, і зарядне, і моніторінг видаленний, і блек джек зі шлюхами, ще і панелі можно ставити на перспективу. Де ж тут економія?

2 часа назад, vlin сказал:

https://www.aliexpress.com/item/1005005443084566.html

image.png.8fa28ebb317ab81261afc8d912cbfcf9.png

на фото модель 1200Вт. В 1500 буде 60А. $92

і доречи це начебто не зарядне. це блок живлення. Шось я не знайшов стабілізаціі по току.

Switching Power Supply For Led  ну да. як і очікувалось.

Відредаговано maxx
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, maxx сказав:

це хуйня за такі кошти... я купив гібридний інвертор за такі кошти, який сам переключає, є віддалений моніторинг, зарядка 24в(залежить від акб, вибираєш що заряжати і якою напргуою) 80а. клеми якими підключив кабель 35мм2.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
33 минуты назад, Інет.укр сказал:

це хуйня за такі кошти... я купив гібридний інвертор за такі кошти, який сам переключає, є віддалений моніторинг, зарядка 24в(залежить від акб, вибираєш що заряжати і якою напргуою) 80а. клеми якими підключив кабель 35мм2.

так то я саме це і писав, як би ви читали тред вище.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, maxx сказав:

чувак, так я за 200 б беру інвертор, якій і упс, і зарядне, і моніторінг видаленний, і блек джек зі шлюхами, ще і панелі можно ставити на перспективу. Де ж тут економія?

і доречи це начебто не зарядне. це блок живлення. Шось я не знайшов стабілізаціі по току.

Switching Power Supply For Led  ну да. як і очікувалось.

Для одного ОЛТ в селі інвертор великий, і в шафу існуючу не стане.

А в тому БП що я показав стабілізація є і по струму і по напрузі. На li-ion батареї 3S після 12В струм знижується, фактично режим CC/CV. Взяли з десяток на 500Вт по $40 за штуку. Перші вже більше двох місяців працюють. Якби $40<$200. Інвертор на 3.6кВт стоїть на вузлі, тягне 800Вт, повністю влаштовує.
Не хочу в чомусь переконувати, але будь ласка не треба клеймити "хуйня" не розібравшись.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 04.09.2023 в 10:01, ntp сказал:

Дешевше буде звичайні кислотні поставити та вибрати відповідній режим (або вручну задати відповідні параметри)

 

Звичайний проживе 200-300 циклів в таких режимах роботи... саме циклів, а не днів.

 

В 05.09.2023 в 08:38, ntp сказал:

Добре хоч так працює, але потрібно звернути увагу що в середині, дуже багато відмінностей, а останнім часом в 5кв модель вже в наглу ставлять плату від 2.4 і в перед, головне дешево же.

 

Ринок диктує пропозицію. Люди просять дешевше? Китайці виготовляють дешевше, змінюючи комплектуючі або відключаючи не обовязкові блоки.

 

В 14.09.2023 в 23:11, dandul сказал:

Є думка, що на 24в не доцільно використовувати. Або 12В, або уже повноцінне 48В. ІМХО.

 

Думка в кого? Не до цільно чому? 12 і 48В - стандартна напруга для багатьох девайсів - факт.

 

Але ви юзаєте інвертор, правда? Тому все рахується від споживання, ємності АКБ, струму заряду і т.д.

 

Якщо ви напряму підключаєтесь до акб то нахіба вам інвертор? Щоб заряджати АКБ ? 😁 Купіть просте зарядне... і блок захисту від розряду. Все.

 

Градація 12, 24, 48В є для того, щоб:

 

1) зменшити струмове навантаження на АКБ

 

2) збільшити ємність

 

3) збільшити потужність

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 21.09.2023 в 14:43, Інет.укр сказал:

це хуйня за такі кошти... я купив гібридний інвертор за такі кошти, який сам переключає, є віддалений моніторинг, зарядка 24в(залежить від акб, вибираєш що заряжати і якою напргуою) 80а. клеми якими підключив кабель 35мм2.

 

Гібридний ха такі кошти не зможе заряджати струмом 80А, хіба із сонячними панелями в гібридному режимі.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, DVSGROUP сказал:

 

Гібридний ха такі кошти не зможе заряджати струмом 80А, хіба із сонячними панелями в гібридному режимі.

60 лье аж бігом.

В 21.09.2023 в 22:19, vlin сказал:

Для одного ОЛТ в селі інвертор великий, і в шафу існуючу не стане.

А в тому БП що я показав стабілізація є і по струму і по напрузі. На li-ion батареї 3S після 12В струм знижується, фактично режим CC/CV. Взяли з десяток на 500Вт по $40 за штуку. Перші вже більше двох місяців працюють. Якби $40<$200. Інвертор на 3.6кВт стоїть на вузлі, тягне 800Вт, повністю влаштовує.
Не хочу в чомусь переконувати, але будь ласка не треба клеймити "хуйня" не розібравшись.

ну я ж те саме писав. 1-2 олта/12v 3-5 олта/24v. 1кв+/ 48v. Ну шо ж ви ....

Відредаговано maxx
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, maxx сказал:

60 лье аж бігом.

 

60А це не 80А ) але всерівно, навіть 60А при ціні 9 тис. грн. досить стрьомно

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 часов назад, DVSGROUP сказал:

 

60А це не 80А ) але всерівно, навіть 60А при ціні 9 тис. грн. досить стрьомно

Шо  саме стремно? це репліка с еа-сан, досить старий та массовий інвертор. Норм БМС-ка (аля JK або Далі) і не бачу нічого стремного, це по перше. По друге ну powmr дуже багато хто юзає, фідбеків достатньо. Є певні нюанси звичайно (розбіжність деяких показань з бмскою) але все більш меньш норм, просто треба трохі більше погратись.
П.С. за 80 А писав не я. У мене 24в\105аг ліфепо4. Заряджаю 40 амперами, мені доста, але 60 тестував, видавало без проблем. Навіть трошкі більше.

Снимок экрана 2023-09-24 080152.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 часов назад, ntp сказал:

Більш дешеві моделі заливають що на 20 що на 30А - однаково, дешева юшка вона така.

 

Якщо літій, то можна на показання BMS глянути - там є ампераж

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Rostyk.07
      Завдання:
      Потрібно вибрати інвертор на 12В з чистим синусом, щоб підкачувати воду вібраційним насосом (малюк,струмок) в моменти відсутності електромережі. (щоб не бігати по сусідах з відром ) Сам інвертор буде використовуватися вкрай рідко, тільки до насоса . Для невеликого навантаження в мене вже є UPS 1200VA (800W) 24В два АКБ всередині, інвертор для зарядок UKC 500W, для газового котла UPS Volt Polska 500W, бензогенератор двотактний 650Вт для котла резерв. Всі ці мої вже наявні приблуди не тягнуть мій насос (затикаються), який має активну потужність 250-400Вт а при запуску мабуть короткочасно до 1700Вт. 
      Дилема:
      Брати якісний FCHAO 1200Вт -1800Вт зі своїми правдивими характеристиками активного навантаження за 5к-8к.
      Чи відносно дешевий де ділимо потужність на 4 по типу TATALIKEN 3500W, FOVAL 2600W, сподобався трохи інвертор модель "Pure Sine Wave Inverter 3000W" всередині має три трансформатори. (кожен мабуть по 400Вт) чистими 1200Вт отримаємо. ціна 2.5к-4к
       
       
      На одному із форумів знайшов :
       
       
      В якості джерела живлення в мене тимчасово буде виступати АКБ  AGM Europower" 12В та ємністю +- 70Ah (10 якісних паралельно з"єднаних 12V 7Ah).
      Якщо не вистачатиме потужності , то маю імпульсний БЖ 12В 12.5А можна завести бензогенератор та прикурити до батареї від адаптера.
      На котлі є збірка 3S з низькотокових  120 штук 18650 26F Samsung . Теж десь 70Ah
       
      Брати дешевший чи ні? Просто якщо вже платити 8к за дорогий то краще вже гібридний з мережею та сонячними панелями на майбунє?
        
      На фото FCHAO та Pure Sine Wave Inverter
       


    • Від prototip
      Продам інвертор 48в постоянки 220в переменки.
      Виконання - для монтажу у стійку 19".
      Режим роботи 24/7.
      Висота - 2U
      Чистий сінус.
      Потужність - 2000VA (1400 Вт)
      Вага - близько 6 кг
      Жоден з потенціалів 48в з корпусом не зєднаний. 
      Вартість - 16000 грн

    • Від Vergilius
      Продаю источники бесперебойного питания PowerCom bnt-600 (360 Вт), переделанные  для подключения внешнего аккумулятора с интегрированным блоком интеллектуальной импульсной зарядки Suoer SON 1210.
       
      Бесперебойники б/у, после профилактики и частичной замены элементов адаптированны для подключения внешнего аккумулятора на 12 Вольт и для работы с внешним зарядным.  
      Зарядный блок Suoer SON 1210 - новый. 
       
      Импульсный блок заряда Suoer SON 1210 за 3 часа заряжает аккумулятор 60 А*ч до 80%, позволяет использовать аккумуляторы до 150 А*ч, при этом интеллектуальный алгоритм заряда бережёт аккумулятор и не допускает его перезаряд и кипение. Максимальный ток заряда - 12 А

      Отключена функция Green Mode. Установлена евророзетка 220 Вольт.
       
      цена  2900 грн, сетевой шнур в комплекте. 

      airflow@i.ua
      (097) 759-2049
            

    • Від vankiller
      Продам комплект - 13000грн
      тел 066 448 52 06
      viber 066 448 52 06
      telegram 066 448 52 06

      Інвертор безперебійного живлення ЕЛІМ-Україна ПНК-12-600 (мінімальне використання) + Акумуляторна батарея RITAR AGM 12V 65AH DC12-65 (новий, упаковка)

      Інвертор безперебійного живлення ЕЛІМ-Україна ПНК-12-600 призначений для забезпечення безперервного електроживлення газових котлів, труб опалювальних систем, пристроїв відеоспостереження, поливальних насосів, холодильників, автоматичних воріт, ролет, електроінструменту, а також побутової, комп'ютерної та спецтехніки.

      Інвертор напруги ЕЛІМ-Україна ПНК-12-600 об'єднує в собі чотири пристрої:
      - джерело безперебійного живлення,
      - стабілізатор напруги,
      - перетворювач постійного струму,
      - зарядний пристрій.

      Особливості інвертора перетворювача напруги ЕЛІМ-Україна ПНК-12-600:
      - переносне виконання;
      - синусоїдальна форма напруги на виході;
      - зовнішня батарея 12 В будь-якої ємності до 200 А-Год;
      - 100% захист від стрибків і завад у мережі;
      - захист від перегрівання, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батареї;
      - висока швидкість спрацьовування;
      - «гаряча» заміна батареї;
      - високоефективний захист від перевищення / зниження вихідної напруги;
      - може використовуватися з «гелевими» і з автомобільними АКБ (крім лужних);

      Характеристики:
      - Виробник - ЕЛІМ-Україна
      - Модель - ПНК-12-600
      - Потужність - 600W
      - Діапазон вхідної напруги - 145-275V
      - Частота живильної мережі - 50/60 Гц ± 10%
      - Вихідна напруга: 220/230 ± 10%
      - Форма вихідної напруги - чиста синусоїда
      - Напруга зовнішньої батареї - 12V
      - Швидкість спрацьовування - 5мс
      - Струм заряду батареї - 15-20A (макс.)
      - Тип батареї - герметична, не обслуговується свинцево-кислотна глибокого циклу розряду
      - Захист від перевантаження - автоматичне відключення при перевантаженні 120% більше 30 сек. Автоматичне включення в роботу при поверненні до номінальним параметрам
      - Дисплей світлодіодний
      - Робоча температура - 0 до +45°С
      - Вологість - 10-90%


    • Від vankiller
      Продам комплект - 12000грн
      тел 066 448 52 06
      viber 066 448 52 06
      telegram 066 448 52 06

      Інвертор безперебійного живлення ЕЛІМ-Україна ПНК-12-300 (мінімальне використання) + Акумуляторна батарея RITAR AGM 12V 65AH DC12-65 (новий, упаковка)

      Інвертор безперебійного живлення ЕЛІМ-Україна ПНК-12-300 призначений для забезпечення безперервного електроживлення газових котлів, труб опалювальних систем, пристроїв відеоспостереження, поливальних насосів, холодильників, автоматичних воріт, ролет, електроінструменту, а також побутової, комп'ютерної та спецтехніки.

      Інвертор напруги ЕЛІМ-Україна ПНК-12-300 об'єднує в собі чотири пристрої:
      - джерело безперебійного живлення,
      - стабілізатор напруги,
      - перетворювач постійного струму,
      - зарядний пристрій.

      Особливості інвертора перетворювача напруги ЕЛІМ-Україна ПНК-12-300:
      - переносне виконання;
      - синусоїдальна форма напруги на виході;
      - зовнішня батарея 12 В будь-якої ємності до 200 А-Год;
      - 100% захист від стрибків і завад у мережі;
      - захист від перегрівання, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батареї;
      - висока швидкість спрацьовування;
      - «гаряча» заміна батареї;
      - високоефективний захист від перевищення / зниження вихідної напруги;
      - може використовуватися з «гелевими» і з автомобільними АКБ (крім лужних);

      Характеристики:
      - Виробник - ЕЛІМ-Україна
      - Модель - ПНК-12-300
      - Потужність - 300W
      - Діапазон вхідної напруги - 145-275V
      - Частота живильної мережі - 50/60 Гц ± 10%
      - Вихідна напруга: 220/230 ± 10%
      - Форма вихідної напруги - чиста синусоїда
      - Напруга зовнішньої батареї - 12V
      - Швидкість спрацьовування - 5мс
      - Струм заряду батареї - 15-20A (макс.)
      - Тип батареї - герметична, не обслуговується свинцево-кислотна глибокого циклу розряду
      - Захист від перевантаження - автоматичне відключення при перевантаженні 120% більше 30 сек. Автоматичне включення в роботу при поверненні до номінальним параметрам
      - Дисплей світлодіодний
      - Робоча температура - 0 до +45°С
      - Вологість - 10-90%



×
×
  • Створити нове...