Jump to content

Укртелеком-2 ?


Recommended Posts

а где сам законопроект?  а то похоже как бы не доконца прописали все.

а если учесть что много чего остаеться законопроектом - т

Link to post
Share on other sites
8 минут назад, Земеля сказал:

а где сам законопроект?  а то похоже как бы не доконца прописали все.

а если учесть что много чего остаеться законопроектом - т

протягом дня мають прикріпити законопроєкт

Link to post
Share on other sites

больше похоже на вчерашние новости, связанные с финансовыми утечками в "Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації".
я и не сомневался читая новости, а после этой новости задумался, может утечки и не утечки тогда, а подстава какая.

ну, сам слышал что на государство сложно работать. 

Link to post
Share on other sites

На засідання ВАКС, де обирають запобіжку ексголові Держспецзв’язку Щиголю, прибули двоє депутатів від Слуги Народу. Це Олександр Федієнко та Михайло Крячко (на фото), які готові взяти Щиголя на поруки.

 

На телефоні колишнього голови Держспецзв'язку Юрія Щиголя виявили криптогаманець, на якому зберігається 1 201 285 одиниць Tether USDT (еквівалент 1 201 928 доларів) і 6,9 біткойна (265 тисяч доларів). Загалом 1,466 млн доларів у крипті.

 

F_jk1RJXkAAR4AP.jpg

Edited by Not found
Link to post
Share on other sites

монополизация рынка по передачи конфидициальной связи  -  

Цитата

користувачі Національної системи конфіденційного зв’язку – органи державної влади, органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи, які замовляють та/або отримують послуги конфіденційного зв’язку;

 

Цитата

17) Національна електронна комунікаційна мережа (Національна телекомунікаційна мережа) – сукупність спеціальних електронних комунікаційних мереж, спеціальних  інформаційно-комунікаційних систем, систем спеціального зв’язку, інших електронних комунікаційних систем, які використовуються в інтересах органів державної влади та органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та військових формувань, утворених відповідно до закону, призначена для обігу (передавання, приймання, створення, оброблення, зберігання) та захисту національних інформаційних ресурсів, забезпечення захищених електронних комунікацій, надання захищених інформаційно-комунікаційних (мультисервісних) послуг в інтересах здійснення управління державою у мирний час, в умовах надзвичайного стану та в особливий період, та яка є мережею (системою) подвійного призначення з використанням частини її ресурсу для надання послуг, зокрема з кіберзахисту, іншим користувачам;»;

 

Цитата

11) створення та забезпечення функціонування Національної електронної комунікаційної мережі;

 

Рядовому оператору ничего не вижу проблем,  это просто ДержСпец хочет за счет бюджета построить сетку, и иметь гарантированных  всех гос клиентов где может составлять любые цены от балды .

Так как этот пунк вычеркнули 

Цитата

Послуги конфіденційного зв'язку надаються операторами, які є юридичними особами та мають ліцензії на право надання послуг у галузі криптографічного та/або технічного захисту інформації відповідно до законодавства.

 

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...