Перейти до

Рекомендованные сообщения

Опубліковано:
2 часа назад, nvr сказав:

На жаль, бінарних пакунків там немає. Як і в репо самого UBinstaller.

Також, наскільки я пам'ятаю в ті часи Ubilling та rscript nas installer використовували (з якихось причин?), різну пакетну базу.

 

У випадку, якщо у вас фізіологічно збереглись установки на 11 фрі, завантажені бінарні пакунки що використовувались при встановленні Ubilling, лежать в /usr/local/ubinstaller/packages/

Якщо це NAS з rscriptd то його бінарні пакунки, мали б валятись завантаженими в /tmp/nas_preconf/

  • Like 1
Опубліковано:
В 23.03.2024 в 13:23, nightfly сказал:

UPD Порився в себе, з самого старого, що є в наявності, виявились тільки пакунки від UBinstaller для 11.1 amd64. Тепер доступні тут.

C "github" скачал ubinstaller для 11.1 free, установилось, но при открытии билинга шибка:

wrong data input: SELECT * from `stickynotes` WHERE `owner`= 'admin' AND `active`='1' ORDER BY `id` ASC

 

вопрос к nightfly, как можно исправить?

Опубліковано:
17 часов назад, a_n_h сказав:

wrong data input: SELECT * from `stickynotes` WHERE `owner`= 'admin' AND `active`='1' ORDER BY `id` ASC

Скоріш за все база не розвернулась, можливо повністю. Підтримку 11.2, 12.0, 12.1 ітд було вирізано десь в районі релізів 1.2.8-1.2.9 на момент їх тотального EoL. Вже в 1.3.0 було повністю замінено механіку розгортання БД: всі дампи переїхали в окрему директорію дистрибутиву і почали послідовно накладатись з неї якось хоч трохи осмислено.

 

Раніше це було реалізовано максимально нелюдським методом:
1. запускався старгейзер
2. він розгортав свою базу як там йому хотілось
3. тушився старгейзер

4. накладався хотфікс привілеїв адміністратора старгейзера за замовчуванням

5. поверху розгортався дамп вже бази Ubilling, купа-гена, опенпейза і так далі

  • Thanks 1
Опубліковано:
3 минуты назад, nightfly сказал:

Скоріш за все база не розвернулась

так, таблиць немає, "вилікував" імпортом  БД з дампу.

  • Like 1
Опубліковано:

Якраз сів писати гайд про те, як теоретично(!), ви можете накотити на оцю свою некро-установку, якщо вона таки нормально відбулась якимось чином, чисті дампи які йдуть в комплекті, але чомусь в голову мені не прийшло, що якась там база в вас вже була :)

 

 

 

  • Like 1

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Створити нове...