Перейти до

Интернет-шлюз


Рекомендованные сообщения

Слухайте скільки раз чув що типу вінда повний отстой(не спорю в деяких ситуаціях це правда), але багато дуже людей юзають ТІ і в них все прекрасно працює так в чому проблема? Можливо проблема в кривих руках? Я не вірю що ТІ комерційний продукт і так страшно лажовий.

Правда нарахунок мереж то звичайно ніксам немає ціни!!!!

Чесно кажучи моя тобі порада качнути мікротік крякнутий поставити і через вінбокс настроювати я думаю поставлену перед тобою задачу ти реаліуєш без проблем!!!! Ви тут говорите про віддалене адміністрування. Для початку треба встановити систему і налаштувати зєднання з Інетом, а тоді вже про щось говорити. А так віддалене адмінення це не варіант. В даній ситуації треба їхати до чоловіка все йому настроїти і тоді вже віддалено підтримувати. :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Слухайте скільки раз чув що типу вінда повний отстой(не спорю в деяких ситуаціях це правда), але багато дуже людей юзають ТІ і в них все прекрасно працює так в чому проблема?

подтверждаю: ТИ тоже может неделями работать без глюков и ребутов :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

скажу так когда у меня стоял ТИ на ХР машине и біла 1 линия инета то у меня до 25 дней комп неребутился и все нормально работало, но вот реализовать єтоже с 2-мя линиями намного сложнее причем ХР неумеет нормально работать с 2-мя провами одновремено

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
скажу так когда у меня стоял ТИ на ХР машине и біла 1 линия инета то у меня до 25 дней комп неребутился и все нормально работало, но вот реализовать єтоже с 2-мя линиями намного сложнее причем ХР неумеет нормально работать с 2-мя провами одновремено

ну есть же 2003 винда, хотя она тоже нормально не умеет работать :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дароффко!!!

 

Пиши 277-87-22-17, или звони 8-050-151-74-81. Попробую чем-то помочь. Писать безполезно. Можно много воды в ступе натолочь - лучше в общении.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ставил знакомому 2003 винду + ТИ работает без глюков и перезагрузок уже 2 года, в сетке 50 чел.Такчто насчот стабильности винды могу поспорить :rolleyes: вина всему кривые ручки, ножки и т д :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...