Перейти до

P2p- для локальной мережі, хто допоможе.


Рекомендованные сообщения

Потрібна допомога, для організації Р2Р для локальної мережі, це може бути чи торент-трекер, чи ДС-хаб, чи ще щось таке подібне.

Є локалка на 250 машин, в ній працює фтп, але він якось перестав бути популярним, нема кому оновлючати файли ітд. Хочеться організувати Р2Р для клієнтів. Наскільки я розумію, там має бути якась серверна частина, що це все регулює та рахує і клієнтськи програми, що ставлять собі клієнти. Також треба, щоб біла можливість слідкувати та рахувати, хто скільки чого викладає та роздає, щоб був рейтинг и статуси та можливо с інтеграцією у форум ПХПББ, приблизно як на торент трекерах. От дуже хочеться зробити організувати таку систему, тому звертаюся за допомогою може в когось вже все це реалізовано та налагоджено і він може допопогти. Локалка в Київі, але якщо хтось це все зможе віддалено допомогти організувати, то це ок. Одразу пишіть скільки це все може коштувати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У нас в локалке сервер DC++ стоит под виндой PtokaX DC Hub 0.3.5.1 У клиентов программа StrongDC или любой другой клиент. Настраивать особо нечего. ЗАпустил сервер, в клиентской программе написал адресс хаба. Сетка небольшая , одновременно в стронге не больше 30 человек, глюков не замечено.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

"http://www.lissyara.su/?id=1552

ничего сложного нет"

 

Я розумію, що нічого складного нема в тому, щоб найти в неті посилання, саме тому я думаю, що хтось вже це й робив і має досвід і я готовий за цей досвід заплатити трохи грошей.

Бо я по перше не адмін, по друге мені треба, щоб по можливості не просто підняти Р2Р на сервері, а й зробити інтергацію у форум і щоб клієнтам одразу сконфігуравати клієнт перший місяць можливо якусь підтримку ітд.

Тобто мені не треба розказувати як це робиться, бо я цього робити не буду, а треба людина, що має досвід і може це якісно зробити за гроші. І дуже бажано, щоб не на вінді.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

За совершенно скромное вознаграждение могу поставить Verlihub под *nix.

Могу помочь с настройкой клиентов.

К сожалению пока без привязки к сайту/форуму и статы.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...

Поставить Hub и прикомпилить клиента это не проблема , проблема в том , что пользоваться ним довольно сложновато для клиента и как правило данная фича не вызовет интерес у пользователей - у нас DC++ висит мертвым грузом . Насчет интеграции в сайт - реально такого не видел и наврядли возможно , под Verli имеется вебморда , но только для администрирования . Более интересный вариант www.torrentflux.com , любой торент закачаный любым пользователем доступен и другим , однако существует проблема наличия конкретно мощной машины (памяти кушает такое диво немеряно 8 гиг скушает с 50 торрентами легко и выпадет в осадок - нана ограничивать ) ну и дисков нана немеряно .

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...