Jump to content
Local

DarkSpider

Сitizens
 • Content Count

  521
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

DarkSpider last won the day on April 5 2011

DarkSpider had the most liked content!

Community Reputation

35 Очень хороший

About DarkSpider

 • Rank
  Вампиреныш
 • Birthday 10/11/1981

Контакты

 • Сайт
  http://spider.bsyteam.net
 • ICQ
  166842838
 • Jabber
  WhL.Spider@gmail.com
 • Skype
  WhL.Spider

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

5661 profile views
 1. Якщо хочете пораду: не юзайте Scaleway.Якщо нема бекапів, то це торба. Отака ...... малята. Добре що бекапився на інший сервіс. Інакше - просто соррі гайз і до побачення. Після 3го разу - просто виніс все з того сервісу. Юзав всі перелічені в темі сервіси - ніде з таким не стикався.
 2. DarkSpider

  Ретрансляция Online-radio в сеть

  Дякую за небайдужість
 3. На мій особистий погляд - єдине правильне рішення. Так - будуть кіпішувати перший час (нехай оператор виставляє кредит таким руцями). Так -будуть кричати, що це не зручно (просто переконайте (абонів то не багато). Через 6 місяців (так, база трохи більша, народ не шарить взагалі), абоненти в кого стабільно долг на 1 число беруть кредит до 5го. А 5го щей частина з тих дзвонить (або пише в хелпдеск) - продовжити до ЗП. Але воно дійсно потім знижує навантаження на операторів. 90% потім просто кредитують себе самі і або біжуть в каси, або поповнюють онлайн.
 4. DarkSpider

  UFW Ubuntu

  Навскідку /etc/ufw/user.rules -A ufw-user-output -p tcp --sport 161 -j DROP -A ufw-user-input -p tcp --dport 161 -j DROP sudo systemctl restart ufw
 5. Звичайно всі китайфони гов..но за замовченням. Тільки Флагман, тільки хардкор. Iphone X із звонілкой, вайбером і Faceunlock чи як там зветься. Інстаграм ще Повод витратити грошенята раді іміджу. Реально , що вам треба від смарта ? Чого зі всього того нема в СяоМі ?
 6. Я просто показав, що за невеликі гроші - є самодостатні девайси. І до речі, мене повністю влаштовуює мій редмік Флагмани СяоМі - все одно дешевші за флагмани Самса, або Епл. Для камери - має бути фотік, а для подеяких випадків - достатньо. Напевне єдине, чого мені бракує - це NFC (маю сподівання на Mi band 3). У всьому іншому - за невеликі гроші - юзабельні девайси, яки не хочеться викинути, як вище писав KaYot. На кожен товар - буде свій купець. Раз розмітають епли - знач комусь вони потрібні. Нажаль з авто - зовсім не так. Але ми і порівнюємо теж не зовсім вірно. Ми порівнюєм УА авто з прайм авто. І порівнюєм "китайців" з прайм смартами. Для коректності давайте порівнювати корейські недорогі авто Так буде правельніше. Таврія - то з розряду
 7. https://gsmarena.com/xiaomi_mi_a1-8776.php Ціна 5.5к грн
 8. Вибач, але не погоджусь. Xiaomi робить девайси, які якщо не на одному рівні, то дуже близько до іменитих флагманів, за 2-3 рази менші кошти. Але таврія навіть близько не конкурент пересічним іноземним авто.
 9. DarkSpider

  4G прийшов

  Я не можу показати те, чого нема . Маєте іншу думку ? Доведіть! Бажано пруфом на сайт того самого ОпСоса в Європі. В Україні анліми - далеко не анліми, бо якщо для Вас обмеження після тарифного ліміту - це анлім, не бачу сенсу взагалі щось казати. Так Ви для себе вирішите - чи достатньо вам мобільного зв'язку, чи ні. Ви ж повністю викидаєте буцім-то провід. То торенти теж викидаєте ? В мене і торент качається і ютуб дитина дивиться, і мені працювати комфортно, і ОТТ в фоні теж. А Вам ? Чи у Вас в сім'ї по черзі всі відпочивають ? Чи може просто ви один ? І Вам достатньо ? Звісно ви не робите всі ці речі сам одночасно, але тоді і всіх під себе не рівняйте. Я просив створити ситуацію, коли всі прийшли ввечері додому і хочете відпочити. Навіть без торента. Просто Youtube HD, і 3-4 активних користувача, і зробити замір в таких умовах, але результат ми і так тут всі знаємо Ви намагаєтесь довести ВСІМ, що мобільного роутера достатньо для середньостатистичної сім'ї. Вам заперечують як із здорового глузду, так і приводячи технічні аргументи. Але УТ, то вірно клініка, що навіть мобільного достатньо , щоб не чути і не бачити нічого. Ще раз повторюю я, і інші підтвердять УТ - то не провідний зв'язок, а гірше за мобільний, хоча і анлім, на відміну від.
 10. DarkSpider

  4G прийшов

  Ось саме з цієї зв'язки і покажіть замір, коли тєлєк щось з нета тягне, і на компі щось дивитесь, а діти в телефонах/планшетах щось роблять. Ось у цей момент і покажіть який у вас пінг і швидкіть кудись не в Україну. А Ви не передьоргуйте. Я не казав, наприклад, що мені телєфон не потрібен. Як і більшості тут, я думаю провод для дома, + мобільний для іншого. Навіщо мені щось доказувати Вам ? Ви ж кажете, що 3G/4G анлім наше все. Ось в Європах відмовляються на користь мобільного, так покажіть нам на яких саме таких привабливих умовах варто це зробити ?
 11. DarkSpider

  4G прийшов

  Ось. Ось саме суть. Я взагалі не розумію, скільки можна годувати троля. 8 сторінок і плюс стільки же у старій темі про 4G. Доволі зрозуміло, що людина була на УТ. З такою якістю можна або застрелитись , або зібрати зло на всіх провідних провайдерів загалом. Він ніколи не юзав ПОН чи нормальний FTTH/B. 1. Викладує заміри швидкості на 3G, але не показує такі ж заміри зі свого роутера, коли вдома вечором (2-3 телефона, планшета і комп) і все ото з одної сімки. В процесі так сказать роботи. Тому що поодинокий замір, то ..... 2. Є приклади швидкостей операторів Європи, але нема пруфов на їх тарифи. Так там є 4G, але я впевнений - нема анлімів - нема дешевих і відносних до наших тарифів Ну і підбиваючи, навіть 3G - це доволі непогано, 10Мб достатньо для ноута/планшета/смарта в дорозі, але ніяк не на всю сім'ю з одної точки. Хіба шо на кожного, але то вже клініка і економічно не вигідно. В нашому місті і 3g не завжди працює, і щось оператори не в черзі поперед другом на зміну або додавання вишок і не скоро буде той 4G. Але хочу реально додати, що в містах, селах, і там де нема опор і Тільки УТ - я сам би вибрав мобільщиков, чим той ADSL
 12. DarkSpider

  проблемма TurboSMS

  Таймаут - це не проблема з логіном чи паролем. Це саме неможливість підключення до БД сервіса TurboSMS. Причин може бути декілька серед яких: 1. Проблеми на самому сервісі TurboSMS 2. Проблеми з доступом типу фаєра, наприклад. 3. Проблема з конфігом (може ви вказали завідомо невірні данні, щодо TurboSMS) 4. На сервісі Ви вказали, що доступ можливий з одного IP, а Ви намагаєтесь з іншого 5. 6. Ну і в такому дусі.
 13. DarkSpider

  проблемма TurboSMS

  Я думаю, що помилка сама говорить, що вийшов таймаут. Тобто нема з'єднання з БД TurboSMS. Чого ? Вже інше питання.
×