Перейти до

Рекомендованные сообщения

Опубліковано:

Опція включена і комп всерівно невключається!

Може бути причина в біосі, перепрошивка допоможе!

Ну що, допомогла?

Я так зрозумів, що кнопкою вмикається, а дротом живлення - ні? А який блок живлення?

Опубліковано:

з кнопки він включається нормально, але потрібно щоб він сам включався коли світло пропаде і упс сяде він, і сам включився. Включаю, загруєається, видьоргою кабель живлення піся цього чекаю декілька хвилин і включаю кабель.

Ніякої реакції (чекав декілька хвилин), він неподає ніякого ознаку, нажимаю кнопку він включається нормально, грузиться. Який блок живлення незнаю там корпус 2 юнітовий, стоїть бп кажись 400, може більше ват, виробника непамятаю.

Опубліковано:
...Який блок живлення незнаю там корпус 2 юнітовий, стоїть бп кажись 400, може більше ват, виробника непамятаю.
і я не знаю чим вам допомогти ;)

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Створити нове...