Jump to content

Продам мережеві карти Intel, Broadcom


Recommended Posts

продам мережеві карти. Є з низькопрофільною планкою і з стандартною. 

 

HP nc365tIntel, 10/100/1000, 4порта, PCI-E    550грн

HP 361t, Intel, 10/100/1000, 2порта, PCI-E      1100грн

Intel I350-t2, Intel, 2порта, PCI-E                      550грн

HP nc375tIntel, 10/100/1000, 4порта, PCI-E    550грн

HP nc364tIntel, 10/100/1000, 4порта, PCI-E    550грн

Intel ET DualIntel, 10/100/1000, 2порта, PCI-E      550грн

HP 10GB Ethernet 2-Port 530T, HP, 10/100/1000/10000, 2порта, PCI-E   1100грн

Intel ET QuadIntel, 10/100/1000, 4порта, PCI-E         1100грн    

Intel I350-t4, Intel, 4, PCI-E    1100грн

 

Edited by rocker_ilko
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

продам мережеві карти. Є з низькопрофільною планкою і з стандартною. 

 

HP nc365tIntel, 10/100/1000, 4порта, PCI-E    550грн

HP 361t, Intel, 10/100/1000, 2порта, PCI-E      1100грн

Intel I350-t2, Intel, 2порта, PCI-E                      550грн

HP nc375tIntel, 10/100/1000, 4порта, PCI-E    550грн

HP nc364tIntel, 10/100/1000, 4порта, PCI-E    550грн

Intel ET DualIntel, 10/100/1000, 2порта, PCI-E      550грн

HP 10GB Ethernet 2-Port 530T, HP, 10/100/1000/10000, 2порта, PCI-E   1100грн

Intel ET QuadIntel, 10/100/1000, 4порта, PCI-E         1100грн    

Intel I350-t4, Intel, 4, PCI-E    1100грн

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By Bulet
      ЗЗКМ «Запорізький завод кольорових металів» Category 5e U/UTP 4х2х24(0,51) AWG PVC мідний внутрішній мідний 305м - 2530грн. Територіально Київ, доставка по Києву обговорюється, відправка НП.
      0634938000



    • By kolomiets
      Продано
       
      Сервер Intel (SR2600URBRP)
      Процесор: Intel Quad-Core Xeon E5520. 2.26 ГГц
      Привод: DVD RW samsung SN-S083C
      Оперативная память: DIMM DDR3 4 GB 1333 MHz x 3 = 12Gb
      Цена 1500$, торг
      тел. 063930###2 Константин
    • By OleksiyBir
      Потрібна невеличка допомога з вибором для військової частини, треба замінити мережове обладнная, зараз на 17 телефонів (+3 телевізора) та 15 ноутбуків (через кабель) стоїть два дешевих роутера та самі дешеві свічі. За рік вони вичерпали свій ресурс і майже не працюють.
      Свіч мені порекомендували взяти edge core smc8024l2
      Але залишилось питання з точкою доступу, порекомендуйте будь ласка найоптимальніший по ціні і стабільності.
      Загальний бюджет  на все 5000-6000 грн, вимушено шукаю б/у.
      В цих питаннях я повний нуль, орієнтуюсь на ходу, тому вимушений шукати допомогу тут.
    • By Гриша
      Продам SFP:
      SFP+ 10G 1310 20km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 20km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 20km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 20km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 10G 1310 10km HUAWEI - 1шт
      SFP+ 1G 1310 WDM 10km 6COM - 1шт
      SFP 1G 850nm 300m CISCO - 1шт
      SFP 1G 850nm 300m CISCO - 1шт
      SFP+ 10G 850nm 300m INTEL - 1шт
      SFP+ 10G 850nm 300m INTEL - 1шт
      SFP+ 10G 850nm 300m INTEL - 1шт
       
      Ціна, фото по посиланню: 
      https://docs.google.com/spreadsheets/d/1qgYDF0iqjyv2IG6wO5O0O4fYSllWILm1Pj4khu_WCBo/edit#gid=0
      Торг доречний
    • By vit75
      Можно ли передать питание 24В и сеть 100мбит одновременно по 2-парном utp кабеле?
×
×
  • Create New...