Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Потрібна невеличка допомога з вибором для військової частини, треба замінити мережове обладнная, зараз на 17 телефонів (+3 телевізора) та 15 ноутбуків (через кабель) стоїть два дешевих роутера та самі дешеві свічі. За рік вони вичерпали свій ресурс і майже не працюють.

Свіч мені порекомендували взяти edge core smc8024l2

Але залишилось питання з точкою доступу, порекомендуйте будь ласка найоптимальніший по ціні і стабільності.
Загальний бюджет  на все 5000-6000 грн, вимушено шукаю б/у.
В цих питаннях я повний нуль, орієнтуюсь на ходу, тому вимушений шукати допомогу тут.

Edited by OleksiyBir
Posted

навіщо л2 свіч ?  рукус віфі точка +-2к , свічі поки що не трогати...

  • Like 2
Posted
2 часа назад, OleksiyBir сказал:

Потрібна невеличка допомога з вибором для військової частини, треба замінити мережове обладнная, зараз на 17 телефонів (+3 телевізора) та 15 ноутбуків (через кабель) стоїть два дешевих роутера та самі дешеві свічі. За рік вони вичерпали свій ресурс і майже не працюють.

Свіч мені порекомендували взяти edge core smc8024l2

Але залишилось питання з точкою доступу, порекомендуйте будь ласка найоптимальніший по ціні і стабільності.
Загальний бюджет  на все 5000-6000 грн, вимушено шукаю б/у.
В цих питаннях я повний нуль, орієнтуюсь на ходу, тому вимушений шукати допомогу тут.

Щоб дати пораду напишіть максимально точно що і як підключено як далеко воно знаходиться один від одного, як підключені телевізори лан чи вафля

Posted

17 телефонов , 3 телевизора , и 15 ноутбуков wifi точка доступа Микротик не потянет.

Могу отдать  бесплатно  Cambium Access Point  E400 Enterprise 802.11ac (2.4 и 5ГГц) , тянет  100+ вайфай клиентов. Пишите в личку куда отправить.

Свич не нужен, нужен будет дополнительно кабельный маршрутизатор типа Микротик типа hEX RB750Gr3  (за 2200  грн), , у него 5 х LAN 10/100/1000  - один WAN c NAT, 1x LAN для точки доступа   и  к остальным 3x LAN можно подключить какие то устройства по кабелю. 

  • Like 12
Posted
16 часов назад, Kiano сказал:

уделал всех

Якщо не вдаватись у подробиці такі як "через кабель" і те що комутатори гігабітні )) 

 

Posted
3 часа назад, tkapluk сказал:

Якщо не вдаватись у подробиці такі як "через кабель" і те що комутатори гігабітні )) 

 

Та я трошки не за то )

Posted
17 часов назад, tkapluk сказал:

акі як "через кабель" і те що комутатори гігабітні )) 

Это ты о чем ?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...