Jump to content

Bullet


Recommended Posts

Підкажіть плиз. Інтернет получаю я через Bullet2 якщо я підключаюся напряму до Bullet2 тоді все ок. а якщо від Bullet2 я даю кабель до свіча D-link DES108 тоді інтернет працює але часто пропадає і знову може появитися а може і не появитися. Вирішую проблему перезагрузкою Bullet2.Коли пропадає нет я пінгу і він пінгується через раз. Підкажіть мені щось будь ласка бо я підключив до свіча вже 4 чол і реально зараз починаються проблеми. Bullet2 виставив в режимі Роутера також на ньому підняв DNS.

Link to post
Share on other sites

Підкажіть плиз. Інтернет получаю я через Bullet2 якщо я підключаюся напряму до Bullet2 тоді все ок. а якщо від Bullet2 я даю кабель до свіча D-link DES108 тоді інтернет працює але часто пропадає і знову може появитися а може і не появитися. Вирішую проблему перезагрузкою Bullet2.Коли пропадає нет я пінгу і він пінгується через раз. Підкажіть мені щось будь ласка бо я підключив до свіча вже 4 чол і реально зараз починаються проблеми. Bullet2 виставив в режимі Роутера також на ньому підняв DNS.

 

Найймовірніші варіанти - фіговий світч або флуд в мережі від якого бублик висне.

Link to post
Share on other sites

Свіч я вже міняв. А що таке флуд.

В оригіналі (з термінології ЧАТів. Що таке чат - прошу не питати :) ) - масова розсилка повідомлень з метою "засрати" общак і мішати іншим листуватись.

В даному випадку, "засирається" комутаційна шина, буферна память, таблиця маршрутизації чи щось в тому роді. Причин може бути море, від інтенсивної вірусної активності на ПК юзера до зациклення якогось процесу в мережевій карті чи порті комутатора внаслідок "підгорання" чи зносу. Витикайте поодному (добре що хоч не багато їх у вас) шнурку з порта до вияснення :(

Раджу Вам трохи покурити теорії для початку, бо

Підкажіть мені щось будь ласка бо я підключив до свіча вже 4 чол і реально зараз починаються проблеми
з ростом абонбази до десяти :) юзерів почнуться серйозні проблеми і піпл втікне до конкурентів ))
Link to post
Share on other sites

Підкажіть плиз. Інтернет получаю я через Bullet2 якщо я підключаюся напряму до Bullet2 тоді все ок. а якщо від Bullet2 я даю кабель до свіча D-link DES108 тоді інтернет працює але часто пропадає і знову може появитися а може і не появитися. Вирішую проблему перезагрузкою Bullet2.Коли пропадає нет я пінгу і він пінгується через раз. Підкажіть мені щось будь ласка бо я підключив до свіча вже 4 чол і реально зараз починаються проблеми. Bullet2 виставив в режимі Роутера також на ньому підняв DNS.

 

Буллет настроить мостом, в него включить роутер, например такой: http://asp24.com.ua/besprovodnoe-oborudovanije/routerboard/mikrotik-routerboard-750g/ или накрайняк такой: http://asp24.com.ua/besprovodnoe-oborudovanije/routerboard/mikrotik-routerboard-750/, поднять на нем, NAT, DNS, настроить шейпер. В роутер включить свич, в свич клиентов, и будет вам щастя... :)

 

ЗЫ: Роутера человек на 30-50 хватит, дальше надо будет городить пк86 с микротик роутер ос.

ЗЫЫ: Это самый простой из вариантов.

 

Это я всё к тому, что роутер буллета может не выдерживать нагрузки четверых торентщиков...

Edited by Ромка
Link to post
Share on other sites

Пробела в тому що все працювало добре 2 місяця і аж тепер почали вилазити такі проблеми. А не може бути таке що фірма яка надає мені інтернет щось замутила.

Link to post
Share on other sites

Я сьогодні пройшовся по цих абонентах і обнаружил вірус TrojanVkontakte. коли я закинув його до себе на комп в мене перестав працювати нет. скайп працює а нету нема і не пінгується. Після того почистив всі компи антивірусом Майкрософт і вже слава Богу нет працює стабільно 6 годин без ніодного глюка. Буду надіятись що питання закрили. Дякую всім за обговорення.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...