Jump to content

бред


Recommended Posts

перепечатываю дословно

ШАНОВНІ КВАРТИРОНАЙМАЧІ

Просимо Вас привести до належного стануійні мережі(інтернет, кабельне телебачення), прокладені до Вашої квартири в загальному коридорі до 20.06.2011 року.

У випадку невиконання, Вас буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Адміністрація ЛКП "під Зуброю"

сие чудо напечатано на обратной стороне квитанции за комунальные услуги

 

вобщем позвонил юристам...

 

я ржу-не-могу ибо только ко мне в хату оптика затянута, я типа первый в списке кандидат на непонятно-что

Link to post
Share on other sites

та я е......

шас еще литр пива вду и пойду с фотоапаратом фоткать ахтунги нашего городка...

 

:) :) :)

Link to post
Share on other sites

все правильно. чому тут дивуватися?

ще веселіше буде коли ЖЕКи візьмуться за труби(горизонтальні стояки), які проклали провайдери, що взагалі не відповідають нормам будівництва і пожежної безпеки.

Link to post
Share on other sites

Про норми будівництва і пожежну безпеку щось не зрозумів. Так ніби не стояки вмонтували а стіни несучі знесли. Взагалі хоч 50 стояків в ряд поставте і це не зашкодить споруді, бо на стіні де монтуються стояки панель не лежить. Панель лягає на бокові стіни. А на рахунок пожежі. В стояках прокладені слаботочки. Вони не можуть викликати пожежу. Хаба навмисне хтось підпалить. Але навмисне можна підпалити що завгодно. Ну і в стояку не буде достатньо кисню щоб розгорілася пожежа, тому любі не пластикові легкозаймисті короба відповідають нормам відносно пожежної безпеки.

Link to post
Share on other sites
А на рахунок пожежі. В стояках прокладені слаботочки. Вони не можуть викликати пожежу. Хаба навмисне хтось підпалить. Але навмисне можна підпалити що завгодно. Ну і в стояку не буде достатньо кисню щоб розгорілася пожежа, тому любі не пластикові легкозаймисті короба відповідають нормам відносно пожежної безпеки.

Имеется ввиду что стояки зачастую изготовлены из материалов далеко не LSZH.

Link to post
Share on other sites

Звичайно, плита сходової клітки не є несучою основою в будинку. Вона несе тільки власну вагу і вагу того що по ній переносять. Але, якщо ослабити конструкцію, вирізавши одне, або декілька ребер арматури, то в околі цієї точки конструкція стає нестабільною. А коли там труба не одна, а декілька? І кожен сверлить чим більшим діаметром.

Link to post
Share on other sites

Звичайно, плита сходової клітки не є несучою основою в будинку. Вона несе тільки власну вагу і вагу того що по ній переносять. Але, якщо ослабити конструкцію, вирізавши одне, або декілька ребер арматури, то в околі цієї точки конструкція стає нестабільною. А коли там труба не одна, а декілька? І кожен сверлить чим більшим діаметром.

Есть логика в ваших словах, однако мне не совсем понятно то, с какого перепуга нужно сверлить ЖБ конструкцию именно там где ребро жесткости.

Link to post
Share on other sites

Есть логика в ваших словах, однако мне не совсем понятно то, с какого перепуга нужно сверлить ЖБ конструкцию именно там где ребро жесткости.

Как будто студенты намотанные на перфоратор знают где у плиты ребра усиления :)

Они долбят на угад.

Link to post
Share on other sites

Как будто студенты намотанные на перфоратор знают где у плиты ребра усиления :)

Они долбят на угад.

Ну есть же защитная функция организма - лень. Т.е. там где ребро усиления сверлить тупо больше.

Я не думаю что они стремятся добавить себе работы.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...