Перейти до

NH-2530-8T


Рекомендованные сообщения

Доброго дня всім.

Недавно придбали парочку комутаторів NH-2530-8T.

Першим ділом розкрутили, щоб глянути, що знаходиться всередині.

І побачили таке - вздуті конденсатори(причому на одному була приклеєна наклейка Q.C PASS). Розкрутили другий комутатор - те саме.

Це нормальна ситуація для цих комутаторів?

post-15863-0-49048300-1321870031_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Впринципе, вздуты не сильно, но для успокоения лучше заменить.

ПС коммутаторы БУ?

На фото вони здаються менш вздутими:)

Самі комутатори нові з коробки.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Нічого особисто не маю проти торгової марки NH, але я таке в китайських виробах вже кілька разів спостерігав. Кажуть, що на багатьох китайських підприємствах, задля економії, при збірці нових пристроїв частенько використовують б.у. радіокомпоненти, випаяні із некондиційних (або старих) плат, тим більше, що часто такі компонетни частенько є якісніші за нові noname :) Звісно, виробники стверджують, що окрім перемаркування компоненти проходять ретельні тести.

 

Купіть нормальні конденсатори і замініть їх, це не дуже дорого :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Нічого особисто не маю проти торгової марки NH, але я таке в китайських виробах вже кілька разів спостерігав. Кажуть, що на багатьох китайських підприємствах, задля економії, при збірці нових пристроїв частенько використовують б.у. радіокомпоненти, випаяні із некондиційних (або старих) плат, тим більше, що часто такі компонетни частенько є якісніші за нові noname :) Звісно, виробники стверджують, що окрім перемаркування компоненти проходять ретельні тести.

 

Купіть нормальні конденсатори і замініть їх, це не дуже дорого :)

Доречі конденсатори на БЖ бовтаються як не припаяні. Збоку стоїть розкручений Edge-Core 3510 - там зовсім інша якість (в кращу сторону).

Паяти однозначно не буду! Не те що впадло, а те, що це новий девайс за який заплачено гроші.

Інакше виникає питання - яка перевага у цього комутатора перед "однокласниками"?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Збоку стоїть розкручений Edge-Core 3510 - там зовсім інша якість (в кращу сторону).

Ну він і коштує напевне дорожче :)

Паяти однозначно не буду! Не те що впадло, а те, що це новий девайс за який заплачено гроші.

Це вже справа смаку, хоча все одно існує висока ймовірність, що через рік-два все одно доведеться паяти, з часом електроліти пухнуть і в набагато дорожчих дівайсах.

Інакше виникає питання - яка перевага у цього комутатора перед "однокласниками"?

Потрібно тестити, я, на жаль, не використовував ці комутатори. Через порівняно великий розмір NH-2530-8T (як і ES3510) довелося зупинитися на D-Link та FoxGate (правда, вони теж мають свої недоліки)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...