Перейти до

Підкажіть як підсилити базу!


Рекомендованные сообщения

Існує невеличка мережа з 150 клієнтами працює на RB 250GS і роздача чотирма секторами клієнтські-прийомки наностейшин локо, сам несильно в цьому розбираюсь допомагав друг але дуже хочу навчитись. Останнім часом при підключені більшої кількості клієнтів починаються глюки особливо вечорами коли є велика кількість клієнтів в мережі, як створити потужний сервер підкажіть???

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Існує невеличка мережа з 150 клієнтами працює на RB 250GS і роздача чотирма секторами клієнтські-прийомки наностейшин локо, сам несильно в цьому розбираюсь допомагав друг але дуже хочу навчитись. Останнім часом при підключені більшої кількості клієнтів починаються глюки особливо вечорами коли є велика кількість клієнтів в мережі, як створити потужний сервер підкажіть???

Надіюсь ви не лікар-хірург з водійськими правами?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Існує невеличка мережа з 150 клієнтами працює на RB 250GS і роздача чотирма секторами клієнтські-прийомки наностейшин локо, сам несильно в цьому розбираюсь допомагав друг але дуже хочу навчитись. Останнім часом при підключені більшої кількості клієнтів починаються глюки особливо вечорами коли є велика кількість клієнтів в мережі, як створити потужний сервер підкажіть???

Надіюсь ви не лікар-хірург з водійськими правами?

ха ха дякую допомогли я пробую в цьому розібратись а тут тільки такі порадщики істині українці чесне слово одне бидло
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так спочатку розберітся , а потім ображайте. І крім деньги, деньги спробуйте спочатку мозок, мозок. Читайте, навчайтесь , з таким ставленням ПАНЕ Вам ніхто не допоможе!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Фактично погоджуюся з user50.

Тепер аргументую.

Я розумію що ви не можете розбиратися в тонкощах настройки обладнання, хоча і свого, але пояснювати суть проблеми і коректно ставити запитання думаб що не помішало б.

У вашому ж випадку все виглядає ніби: "Як заклеяти колесо, коли закінчився бензин?"

 

Тепер по суті.

Що саме у вас глючить?

База? Роутер? Сервер?

І навіщо вам створювати сервер? )))

 

Опишіть суть проблеми. Що саме глючить? В чому це проявляється? Які частоти? і так далі.

Можливо у вас проблеми з роутером? А ви базу хочете підсилювати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

роутер перегружається і в деяких клієнтів в кого по тарифу більше 2вох мегабітів і половини з цього нема а в кого один мб все стабільно

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На секторах у вас що стоїть?

Що стоїть у клієнтів?

Як частоти розкинуті?

Чи не ростуть пінги від клієнтів до роутера/сектора ввечері?

Якої ширини вхідний канал? На скільки він загружений ввечері?

Які швидкості роздаєте?

Яка загрузка процесора в пікові години?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

входной интформации ноль! на выходе хотите получить решение ваших проблем без умственных и финансовых затрат.

если сами не тяните - дайте денег толковому мальчику, он вам скажет где грабли, какого размера и и что с ними делать!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

входной интформации ноль! на выходе хотите получить решение ваших проблем без умственных и финансовых затрат.

если сами не тяните - дайте денег толковому мальчику, он вам скажет где грабли, какого размера и и что с ними делать!

 

Борис, ты неправ. (с)

клієнтські-прийомки наностейшин локо
150 клієнтами
роздача чотирма секторами

любому санитару со средним медицинским достаточно для постановки диагноза.

 

эвтаназия онли, в лице УЧН, как сказал камрад ТАЗ-2102. :unsure:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я вообще не пойу каким боком тут 250-й борд? как свичь? тогда где нат и шейп?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

да на МТ же они, по-видимому, и есть.

а "4 сектора" - те же локи или наностейшины или, того лучше, ТПлинки.

в итоге - убитый нах@р эфир и не менее убитое железо.

ну и сигналы хрен кто выравнивал.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Існує невеличка мережа з 150 клієнтами працює на RB 250GS і роздача чотирма секторами клієнтські-прийомки наностейшин локо, сам несильно в цьому розбираюсь допомагав друг але дуже хочу навчитись. Останнім часом при підключені більшої кількості клієнтів починаються глюки особливо вечорами коли є велика кількість клієнтів в мережі, як створити потужний сервер підкажіть???

Надіюсь ви не лікар-хірург з водійськими правами?

ха ха дякую допомогли я пробую в цьому розібратись а тут тільки такі порадщики істині українці чесне слово одне бидло

Бидло включає і тих , хто пхає свої руці туди, де нічого не розуміє і займає час людей на форумі, мучить своїх абонентів і т.п..

Перш за все почитайте форум, потім вікіпедію, а якщо немає бажання читати/вчитися то заплатіть адекватному більш-менш спеціалісту який вам допоможе.

Але напевно шкода грошей на консультацію?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...