Jump to content

imbiter

Сitizens
 • Content Count

  353
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

imbiter last won the day on December 21 2012

imbiter had the most liked content!

Community Reputation

62 Очень хороший

About imbiter

 • Rank
  Оборотень
 • Birthday 09/17/1987

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

3,609 profile views
 1. Вітаю! цікавить шаблон на 3310В та 3608B з можливістю монітирити трафік на езернет портах. Поділіться, якщо хтось має.
 2. при пошкоджені мережі у вихідний - хто займається відновленням? чи абони чекають до наступного робочого дня?
 3. Щось не сходиться математика - в місяці ~21 робочий день.🥴 На будівництві платили 500-700грн(інформація від бригади яка будувала будинок), але умови праці там значно важчі ніж у вакансії. Як варіант в сезон на будівництві - на зиму викопувати кабелі в Атраком) Цікаво, своїм монтажникам платите по 30-40к грн? Вони не ремотують пошкодження у не робочий час? Для малого районного центру цілком нормальна ЗП.
 4. ще як варіант можна використати - саморегулюючий гріючий кабель. Або як вже писали - на зиму робити теплоізоляцію вузла)
 5. Можливо хтось вже тестив, цікавить як працює? UPD:на сайті в них пише, що мають клієнтів з України Currently, TheRouter solutions are being used by several companies around the world in Brazil, Switzerland, Ukraine, India, and Turkmenistan.
 6. на mag250, mag254 робити таке - працює без проблем, можна зробити автозапуск потрібного потоку при завантаженні приставки, потрібно по ssh попасти на приставку та заміти services.html на такий: при запуску не буде ніякої графіки, та на пульт не буде реагувати, потік автоматично стартуватиме при появі напруги чи інтернету, для відновлення - повернути оригінальний файлик. <<< <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd"> <html> <head> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;
 7. в самсунгу на А12, pptp ще працювало, недавно прийшло оновлення android 13 - pptp перестало працювати
 8. Можливо хтось мав з таким справу: Потрібно забезпечити живленням вузол зі споживанням ~600Вт, при графіку подачі напруги 4год через 4год. Виходить, що за 4 години необхідно залити в АКБ 2,4кВт, якщо напруга батареї 48В, ток заряду повинен бути в межах 15А Поки дивлюсь в строну гібридного інвертора та lifepo4 батареї 48в 80-100Аг, чи є ще якісь варіанти? Якщо хтось має пропозиції по інверторах та АКБ - пишіть в приват.
 9. Якщо потрібна надійність і щоб не було перерв в роботі - потрібно резервування, рекомендую підключати послуги від двох зразу)
 10. Додаток під Ubilling є можливість зробити?
 11. Уарнет та Укртелеком вже є, потрібно ще). Операторів там вистачає...
 12. Потрібен резервний канал 1гбіт з можливістю розширення в с. Підгайці, Волинської області - станція РТС КРРТ. Також розглянемо пропозицію - L2/лямбда до Л9/Г50.
 13. Замінили 3310С на 3608В, ОНУ NGpon E105 - не реєструються, йде циклічна перереєстрація Інші ОНУ працюють без проблем прошивка version 10.1.0F build 58197 з конфігу вже викинули все, оставили самий мінімум. в чому може бути проблема? !version 10.1.0F build 58197 service timestamps log date service timestamps debug date logging buffered 4096 ! hostname test port-protected 1 ! ! ! ! ! ! spanning-tree mode rstp ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! aaa authentication login default local aaa authentication enable default none aaa authorization exec defaul
×
×
 • Create New...