Перейти до

Відділ боротьби з кіберзлочинністю.


Рекомендованные сообщения

Прийшла така бумага.... Хто ще мав справу з цим відділом? Як на мене досить великий пакет документів просять!

Як звзагалі з ними поводитись.... ???

 

Керуючись вимогами Законів України "Про міліцію", "Про інформацію", з метою виконання покладених на міліцію функцій, прошу Вас надати наступну інформацію у фотокопіях, а саму:

1. Установчі та дозвільні документи на право здійснення господарської діяльності, із зазначенням переліку послуг, що пропонуються оператором, провайдером та територію покриття телекомунікаційною мережею.

2. Договір з оператором про надання телекомунікаційних послуг.

3. Договір про реєстрацію в мережі Інтернет.

4. Типові договори про надання послуг із зазначенням кількості абонентів у розрізі тарифних планів.

5. Вказати данні про замовника та проектанта телекомунікаційних мереж. Наявні погодження та експертизи.

6. Договір по наданню послуг з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж.

7. Підтверджуючі документи про включення до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.

8 Наявність ліцензії на провадження відповідного виду діяльності у сфері телекомунікацій та/або користування радіочастотним ресурсом України.

9 Наявність оброблювальної інформації про споживачів, місце її збереження (оброблення), баз персональних даних та їх реєстраційні номери.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

что есть третий пункт? :)

 

 

Я так зрозумів мається наувазі договір на купівлю блоку IР адрес.

Аа... а я подумал, что можно распечатать им соглашение, которое при регистрации халявного почтовика, которое обычно никто не читает. :D

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А что тут есть сверх естественное?

Ну то что не понятно, так же отвечаете, или звоните исполнителю наверняка он там есть снизу, мол так и так, вот этот пункт не ясен.

Отвечать все равно придется.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Экспертизы проекта уже давно отменили, мне так сказал проектант.

 

и с какой радости я им должен докладывать сколько у меня абонов?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Экспертизы проекта уже давно отменили, мне так сказал проектант.

 

и с какой радости я им должен докладывать сколько у меня абонов?

А вас разве заставляют?:)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...