Перейти до

сколько абонентов может пройти через mikrotik routerboard?


Рекомендованные сообщения

Сервер не лутший вариант потому что туда нада норм ПО самописное и желательно на линуксе и адаптированое под ваше железо а это еще может обернутся в хорошую копеечку + вам надо будет розобратся со всем етим в микротиках уже есть свое ПО роутерОС в котором куча возможностей от правил фаервола(нареска сесий,ограничения по торент трафике итп.)Атакже авторизация ррое сесий которим пофиг какой айпишник у клиента и закольцовка сети+потреребляемая мошность микротика минимальная в отличии от сервака УПС и микротик 2суток тотже УПС и сервак 3-4 часа.Приполной нероботоспособности(выхода из строя)микротика можно приобрести такуюже железяку и осуществить бек-ап самотоятельно без дополнительных монипуляцый.

 

Но ведь на сервер тоже можна поставить Мікротік ОС?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

)) я сегодня два раза через него проходил

У меня так- Борд 450Г, натится, канал 30М, 80 пользователей,загрузка проца-30-50 процентов. Сеть на неуправляемых свитчах. Перехожу на Опитческие коммутаторы л2 Длинки(...28f), соответственно буду мен

я не розумію.У вас мережа 170 людей.Чим ви займались поки підключали людей?Якщо ви не хотіли нічого вивчати то найміть краще якогось адміна.Просто ви зараз задаєте такі запитання.......скажіть що саме

Posted Images

Я не кажу що особисто ви не знаєт що таке команда пінг.ЦЕ я вам для прикладу.Людина будувала мережу і при тому нічого не вчила.Коли почались проблеми то не знає за що схопитись.От у вас скільки часу існує мережа.?І скільки часу вим присвячуєте вивченню інформації?це ж не кілометр дроту напаралелити і забути.В міру набирання абонентів -набираються проблеми

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я не кажу що особисто ви не знаєт що таке команда пінг.ЦЕ я вам для прикладу.Людина будувала мережу і при тому нічого не вчила.Коли почались проблеми то не знає за що схопитись.От у вас скільки часу існує мережа.?І скільки часу вим присвячуєте вивченню інформації?це ж не кілометр дроту напаралелити і забути.В міру набирання абонентів -набираються проблеми

 

я поняв - я тупий... Ну що маємо, те маємо...

Але ж і Ви не зрозуміли початкового запитання - запитання було - "сколько абонентов может прожевать mikrotik routerboard?" тобто запитання на майбутнє. У мене ще навіть приблизно немає такої кількості абонентів, про яку я пишу. І мені зараз цікаво, і багатьом початківцям ця тема могла б дуже допомогти (щоб вони знали в яку сторону шукати в таких ситуаціях).

Тобто (якщо я вірно зрозумів) якщо мікротік зависає, пінги ростуть і в абонентів в мережі мала швидкість попри те, що вхідного трафіку вистачає з запасом - це вже глючить мікротік. Точніше не переварує тої кількості абонентів і трафіку.

То що робити в такій ситуації - ставити сильніший роутерборд чи краще сервер?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Шановний Байкер13, проблема в тому що ваше запитання настільки широке, що однозначної відповіді дати ніхто не може.

Тобто в одному випадку це може бути 100 абонентів, а в іншому випадку двоє-троє клієнтів можуть його посадити так, що йому допоможе тільки ручний ребут.

 

І друге, існують і інші способи зайти на роутер, навіть якшо нагрузка на нього досить велика. Наприклад Веббокс чи Телнет. Це все можна прочитати в мануалах.

 

І не дивуйтесь що вам так відповідають на ваше запитання, просто якби ви по іншому його озвучили (наприклад: як глянути загрузку процесора на роутері?) то і відповідь була коректна без приколів.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Шановний Байкер13, проблема в тому що ваше запитання настільки широке, що однозначної відповіді дати ніхто не може.

Тобто в одному випадку це може бути 100 абонентів, а в іншому випадку двоє-троє клієнтів можуть його посадити так, що йому допоможе тільки ручний ребут.

 

І друге, існують і інші способи зайти на роутер, навіть якшо нагрузка на нього досить велика. Наприклад Веббокс чи Телнет. Це все можна прочитати в мануалах.

 

І не дивуйтесь що вам так відповідають на ваше запитання, просто якби ви по іншому його озвучили (наприклад: як глянути загрузку процесора на роутері?) то і відповідь була коректна без приколів.

 

Є мережа, є 170 абонентів по 2 Мбіти. Вхідний канал 50 Мбіт. Є мікротік 750GL налаштований шлюзом. Вхідний канал справляється.

Конкретне запитання - Чому, коли на нього заходити, наголошую БУДЬ ЯКИМ ІЗ СПОСОБІВ, він зависає і висить, поки вручну його не перезавантажити? І чому у абонентів малі пінги (10-15 мсек) але в той час і мала швидкість?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1. Якщо справді в мережі 170 користувачів, то в першу чергу було б добре поділити її(сегментувати) на різні підмережі. Не думаю, що в Вас всі 170 юзерів включені в ковбасу світчів. Якщо від МТ відходить хоча б в дві різні сторони кабель - вже можна поділити на різні сегменти.

2. Ще питання як і що налаштовано на МТ. Наприклад Бріджі в МТ створюють досить велике навантаженя...

3. Що означало Ваше "усі мікротіки 750"???)

4. Намалюйте хоча б схематично що і як в Вас організовано, може і справді вдасться щось конструктивно підказати)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У меня так- Борд 450Г, натится, канал 30М, 80 пользователей,загрузка проца-30-50 процентов. Сеть на неуправляемых свитчах. Перехожу на Опитческие коммутаторы л2 Длинки(...28f), соответственно буду менять и борд на более производительный(дето дляканала 100М). По поводу зависаний- обнови микропрограмму и версию микротика

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1. Якщо справді в мережі 170 користувачів, то в першу чергу було б добре поділити її(сегментувати) на різні підмережі. Не думаю, що в Вас всі 170 юзерів включені в ковбасу світчів. Якщо від МТ відходить хоча б в дві різні сторони кабель - вже можна поділити на різні сегменти.

2. Ще питання як і що налаштовано на МТ. Наприклад Бріджі в МТ створюють досить велике навантаженя...

3. Що означало Ваше "усі мікротіки 750"???)

4. Намалюйте хоча б схематично що і як в Вас організовано, може і справді вдасться щось конструктивно підказати)

 

1. Згоден. Є таке - є чотири сторони. Тобто можна зробити 4 підмережі.

2. той, що зависає налаштований шлюзом (прописано ІР, днс, шлюз провайдера, прописана внутрішня мережа - з маскою 16 і включений нат.) до всіх 4-х портів пієднані (по радіо) ще по мікротіку налаштовані бріджами.

3. От про ті мікротіки я і писав, що всі 750

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1. Якщо справді в мережі 170 користувачів, то в першу чергу було б добре поділити її(сегментувати) на різні підмережі. Не думаю, що в Вас всі 170 юзерів включені в ковбасу світчів. Якщо від МТ відходить хоча б в дві різні сторони кабель - вже можна поділити на різні сегменти.

2. Ще питання як і що налаштовано на МТ. Наприклад Бріджі в МТ створюють досить велике навантаженя...

3. Що означало Ваше "усі мікротіки 750"???)

4. Намалюйте хоча б схематично що і як в Вас організовано, може і справді вдасться щось конструктивно підказати)

 

1. Згоден. Є таке - є чотири сторони. Тобто можна зробити 4 підмережі.

2. до всіх 4-х портів пієднані бріджі (для передачі каналу на БС, до яких вже безпосередньо підключені абоненти)

3. працюю на радіо - на кожній БС, куди передають ті бріджі також мікротіки (тобто приймає брідж, за ним мікротік 750 а з мікротіка на 2 сектори)

В такому випадку є два варіанти:

1. Зробити на "центральному" МТ окрему підмережу на кожен порт

2. Посегментувати все віланами таким чином, щоб на один сектор був один вілан. Це найкращий варіант

Яка авторизація в абонентів? Якщо просто ДХЦП видає адреса - то який саме МТ видає адресаю. Якщо РРРоЕ чи РРтР - яки МТ висьупає в ролі сервера. І Що налаштовано на тих МТ, які стоять на БС?

П.С. Можуть бути проблеми з самим віфі... Але всеодно мережу варто сегментувати, бо таким чином Ви зменшите кількість "мусору" в мережі і при виникненні проблем вони не будуть мати такого глобального характеру.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В чому може бути проблема Вам вже писали. Почніть з елементарного! Якщо Ви хочете отримати відповідь на своє запитання потрібно багато чого уточнити.

Екстрасєкси всі в відпуску....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сервер не лутший вариант потому что туда нада норм ПО самописное и желательно на линуксе и адаптированое под ваше железо а это еще может обернутся в хорошую копеечку + вам надо будет розобратся со всем етим в микротиках уже есть свое ПО роутерОС в котором куча возможностей от правил фаервола(нареска сесий,ограничения по торент трафике итп.)Атакже авторизация ррое сесий которим пофиг какой айпишник у клиента и закольцовка сети+потреребляемая мошность микротика минимальная в отличии от сервака УПС и микротик 2суток тотже УПС и сервак 3-4 часа.Приполной нероботоспособности(выхода из строя)микротика можно приобрести такуюже железяку и осуществить бек-ап самотоятельно без дополнительных монипуляцый.

Да-да, всенепременно самописное ПО, и всенепременно длительная адаптация специалистом, которого в процессе кормят исключительно красной икрой...

 

По сабжу - пытаться завести почти 2 сотни клиентов на коробочке, удел которой раздавать сеть/интернеты небольшому офису - редкий мазохизм. Возьмите за пиво в конце концов какой-то пенек 3, накатите на него линукс (лучше - роутерный дистр типа LEAF, хотя это уже по вкусу), ну или бздю если ее хочется, настройте шейпер/нат и будет вам счастье, ибо железка будет в несколько раз мощнее микротиковской коробочки.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сервер не лутший вариант потому что туда нада норм ПО самописное и желательно на линуксе и адаптированое под ваше железо а это еще может обернутся в хорошую копеечку + вам надо будет розобратся со всем етим в микротиках уже есть свое ПО роутерОС в котором куча возможностей от правил фаервола(нареска сесий,ограничения по торент трафике итп.)Атакже авторизация ррое сесий которим пофиг какой айпишник у клиента и закольцовка сети+потреребляемая мошность микротика минимальная в отличии от сервака УПС и микротик 2суток тотже УПС и сервак 3-4 часа.Приполной нероботоспособности(выхода из строя)микротика можно приобрести такуюже железяку и осуществить бек-ап самотоятельно без дополнительных монипуляцый.

Да-да, всенепременно самописное ПО, и всенепременно длительная адаптация специалистом, которого в процессе кормят исключительно красной икрой...

 

По сабжу - пытаться завести почти 2 сотни клиентов на коробочке, удел которой раздавать сеть/интернеты небольшому офису - редкий мазохизм. Возьмите за пиво в конце концов какой-то пенек 3, накатите на него линукс (лучше - роутерный дистр типа LEAF, хотя это уже по вкусу), ну или бздю если ее хочется, настройте шейпер/нат и будет вам счастье, ибо железка будет в несколько раз мощнее микротиковской коробочки.

 

т.е. микротик ОС не подойдет?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я не розумію.У вас мережа 170 людей.Чим ви займались поки підключали людей?Якщо ви не хотіли нічого вивчати то найміть краще якогось адміна.Просто ви зараз задаєте такі запитання.......скажіть що саме ви вивчали з теорії,і що з цього вам не вдалось зрозуміти.Мені здається що вам колись хороший адмін один раз налаштував роутер,показав як обжати кабель,нарізати швидкість,як прописати в клієнтів адреса і на цьому кінець.Ви це все робили аж до поки кількість клієнтів виросла до такої кількості що "почалось щось,невідомо що,і що з цим робити".І ось тепер у вас полізли запитання.Тут вам відповідь звичайна не допоможе.Це не телевізор налаштувати і забути.Потрібно розуміти як весь цей механізм працює.Починайте з найпростішого.Інформації валом.Поставите мегакумпутєр з ОС mikrotik.Нічого не поміняється.Що далі будете робити?Суть в тому щоб ви самі навчились оприділяти причину.А причина може бути у якомусь там флудячому вісьмипортовому длінку.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я не розумію.У вас мережа 170 людей.Чим ви займались поки підключали людей?Якщо ви не хотіли нічого вивчати то найміть краще якогось адміна.Просто ви зараз задаєте такі запитання.......скажіть що саме ви вивчали з теорії,і що з цього вам не вдалось зрозуміти.Мені здається що вам колись хороший адмін один раз налаштував роутер,показав як обжати кабель,нарізати швидкість,як прописати в клієнтів адреса і на цьому кінець.Ви це все робили аж до поки кількість клієнтів виросла до такої кількості що "почалось щось,невідомо що,і що з цим робити".І ось тепер у вас полізли запитання.Тут вам відповідь звичайна не допоможе.Це не телевізор налаштувати і забути.Потрібно розуміти як весь цей механізм працює.Починайте з найпростішого.Інформації валом.Поставите мегакумпутєр з ОС mikrotik.Нічого не поміняється.Що далі будете робити?Суть в тому щоб ви самі навчились оприділяти причину.

 

Блін, ромчику, уже всі і так зрозуміли, що я тупий.

То, що мені навіть запитання задати не можна?

І на скільки я бачу Ви також не сильний в цих питаннях, бо перечитавши усю тему у Вас одні лише запинання і жодної відповіді!

Якщо немає відповідей, то для чого задавати питання?! Дякую вам за розуміння!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

прохання до модераторів форуму - видалити дану тему, так як нічого корисного із неї ніхто для себе взяти не зможе.

Питання задане не коректно! коректних відповідей лише 3 шт... Решта флуд.

Спасибі всім!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

микротик ОС не подойдет?

Для чого саме вам має підійти?

у вас нароутері ос мікротік.

Або я щось не так зрозумів

 

Там мова йшла про сервер і про ПО яке на нього буде встановлюватись. Ось для цього і мікротік ОС. Чи Ви не знаєие, що мікротік ОС можна і на компютер поставити?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

можна поставити і на компютер.Буде у вас кльовий сервер.Думаєте це вирішить вашу проблему з падінням швидкості і поганим пінгом у клієнтів?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

можна поставити і на компютер.Буде у вас кльовий сервер.Думаєте це вирішить вашу проблему з падінням швидкості і поганим пінгом у клієнтів?

 

 

Ви ж казали, що тема не зрозуміла і питання задані не коректно! А тепер Вам стала зрозуміла причина!

А що Ви думаєте вирішить?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

думаєте вам зараз прелічуть 20 методів вирішення задачі,

і розкажуть на пальцях як саме кожен метод працює,знаючи що при цьому ви ні разу нічого не читали?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...