Перейти до

обєднати интернет + зробити це в одній подсеті !


Рекомендованные сообщения

Доброго дня !!

Ітак є сеть з діапазоном 192.168.0.0 - 192.168.0.254  в цій сеті  около 50 людей  і ми  переписуємся в загальном чати сетивом iChat   ,граєм по сети в ігри і так далі  ,Тут нам підключили  інтернет , інтернет йде з 192.168.0.1   провайдей  виділив по 1 мегабиту  кожному    но цього недостатньо  для нормальної скачки фильмів  (іншого  провайдера немає в нас бо ми находимся далеко від кієва  і рельєф непозволяє  зробити напряму радіоканал , І тому провайдер більше одного мегабіта нехоче віділяти   ! вся сеть підключена кабелем деякі місця провайдер замінив на оптику ,!! Тут така проблема  є ідея обєднати  пару каналів для організації торен качалки  впринципи ідеї є як це зробити но це все якось коряво  виходить ,  коло мене 10  моїх сусідів і ми захотіли обєднать свої канали в один  і пустить на торент качалку  для скачки (фільмів в 3D ,і для ігр . а на швидкосьті 1 мегабіт непокачаєш   фільм на 40 гиг качаєця аж 4 дні (((( це якось зовсім невесело  хочеться  бистріше якось   обєднати  пару каналів около 10  каналів ))       Значить так (Якщо я помиляюсь  виправте будласка ),провайдер прописує мак і айпи на кожного  значить мени треба купити  10 роутерів   питаня яких ?які стабільні ?дуже дорогі потреби немає я так думаю  просто стабільні і все ) Тепер саме важливе питання як їх підключити і як обєднати !ну наприкла в ван порт  там прописуєця 192.168.0.1 а на лан наприклад 192.168.1.1  ну а як бути з іншими ! нариклад в наступному я пропишу 192.168.0.1 інтернет а лан на виході  192.168.1.2  но вони небудуть в одній сеті серівно (це все в одній кімнаті стоїть там розвязка йде кабєлів  такшо можна наприклад вийняти тих 10 абонентів втавити в інший свіч  од кожного роутера  в свич і на кожного свий роутер  получається потім від  роутеров вставити в  микротик для обєднаня  каналів і на виході в торент качалку  но тоді як на неї заходить вож буде через ван порти микротика йти до нас як тут бути  чи її буде видно по  вебці + як вайли звабирати звіти ??розкажіть як це організувати а то я заплутаюсь !просто є бажання це зробити  є вільний час і охота цім занятись )   просто броблема в тому  щоб обєднати 10 каналив + бути в одній сеті   !ну і може якось вернутись в сеть 192.168.0.0 - 192.168.0.254  до всіх інших  ,Що потрібно налаштувати, щоб кожен комп з однієї мережі міг взаємодіяти з будь-яким компом з іншої мережі   ( микротик це може я десь читав  в документациях  но треба допогома в цьому щоб незапутатись )     Я розумію схема трошки  корява но допоможіть все розтавить по полицях щоб все запрацювало ))            тікі нетреба критикувати і так далі  просто допоможіть підскажіть !! 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

шо за ретрекер ?   я так зрозумив ви говорите про те шоб в кожного комп був включений и одна та сама силка  на торенти була включена ти тоди скоросьть зплюсуєця , я про це знаю но толку невси дома бувають  и ночу компютер вси виключають((((

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поставьте ретрекер для торрентов и не парьте себе мозги

В одном броадкаст сегменте и без ретреккера пиры снюхиваются на серых локальных адресах.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

купите микротик роутерборд,договоритесь с провом пускай они вам выкинут на один адресс поток 20-30 мб,дальше за натом строите совю сеть и настраиваете шейпер на абонентов

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

позвонив провайдеру  поговорив з ним вин відмовився  давати канал більше 2 мегабит    !  ну тепер по 2 це вже весиліше))! дак як можна це все організувати  можна поетапно шоб незапутатись ??  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

обяснить як робити переход з микротика на микротик з двух різних подсетей шоб одна подсетиь бачила иншу и могла спилкуватись в чати  и передачу даних з компа на комп робити !!       трафик безлим 2 мегабита  провайдер  немає  різниці як ми його будем використовувати  такшо можна канали обєднувати !!   обєднати канали непроблена  впринципи  ,так я и не  узнав якиє треба купляти роутери и так далі (((   (Спочатку спробую  обєднати дето 4 канала  шоб затрати лишниє неробити !!!  Значить так йде провод з нашой сети до нас на свич и остальниє 10 абонентів  після нього я думаю взяти вийняти вси компи з свича  в свич од свича підключити через WAN порт роутери  TP-LINK TL-R460   од роутера в MikroTik RB750  там настроити 4 WAN пидключення обєднати їх и вивести наприклад  в 192.168.1.0 сеть  де микротик на виходи буде 192.168.1.1 пидключити потім мікротика в свіч і підключити ціх 4 абонента   в мене така була схема як її можна підправити  ??   ну це якось щє можна зрузумить як це зробити а ат перейти зному в ту сеть на 192.168.0.1 де всі інші я читав шо  для цього потрибниє два микротика  якиє будуть робити переадресацию і один одного ми будем бачити  я покишо так і незрузумів як це зробити но думаю розберуть там є протокол якись який це робить непамятаю вже треба литературу  полистати думаю найду ,но може є якись інший спосіб   2 сети обєднать в одну  більш простіший і нетреба буде два мікротіка докупати для цього ?


                
       
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...