Перейти до

Вы верно считаете налоги по уплате РЧР?


Рекомендованные сообщения

На сайті http://www.visnuk.com.ua/ua/news/id/396 розміщено роз'яснення "Щодо сплати збору за користування радіочастотним ресурсом України" (Лист Міндоходів України від 10.06.2013 №4602/6/99-99-15-04-01-16).

"Міністерство доходів і зборів України надає інформацію щодо сплати збору за користування радіочастотним ресурсом України.

Відповідно до п. 318.1 ст. 318 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) платниками збору є загальні користувачі радіочастотного ресурсу України, визначені законодавством про радіочастотний ресурс, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України в межах виділеної частини смуг радіочастот загального користування на підставі:
ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України;
ліцензії на мовлення та дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою;
дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою, отриманого на підставі договору з власником ліцензії на мовлення;
дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою.
Згідно зі ст. 319 Кодексу об’єктом оподаткування збором є ширина смуги радіочастот, що визначається як частина смуги радіочастот загального користування у відповідному регіоні та зазначена в ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України або в дозволі на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою для технологічних користувачів та користувачів, які користуються радіочастотним ресурсом для розповсюдження телерадіопрограм.
Платники збору обчислюють суму збору виходячи з виду радіозв’язку, розміру встановлених ставок та ширини смуги радіочастот по кожному регіону окремо (п. 321.3 ст. 321 Кодексу).
Платники збору за користування радіочастотним ресурсом України, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України на підставі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, сплачують збір починаючи з дати видачі ліцензії (п. 321.4 ст. 321 Кодексу).
У разі продовження терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України збір сплачується з початку терміну дії продовженої ліцензії.
Форму Податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України затверджено наказом ДПА України від 24.12.2010 р. № 1018, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12.01.2011 р. за № 28/18766, в якому сума збору розраховується за звітний місяць.
Розрахунки збору подаються платниками збору до органів державної податкової служби у строки, визначені для місячного податкового (звітного) періоду, за місцем податкової реєстрації (п. 321.5 ст. 321 Кодексу).
Відповідно до встановленої форми розрахунку збору у ньому зазначаються: дозвільний документ, дата, номер та строк дії, вид радіозв’язку, потужність, розмір ставки збору за 1 МГц смуги радіочастот, визначеної у ліцензії або дозволі, за кожним регіоном у гривнях, кількість регіонів та ширина смуги радіочастот, визначеної в ліцензії або дозволі (МГц) і відповідно нарахована сума збору за звітний місяць.
Враховуючи зазначене, суб’єкту господарювання, що здійснював у звітному місяці користування РЧР на підставі ліцензії, термін дії якої розпочався (закінчився) у зазначеному місяці, пропонуємо розрахунок сум збору за користування РЧР здійснити з урахуванням терміну дії відповідної ліцензії пропорційно кількості календарних днів дії ліцензії у звітному місяці.
З цією метою у колонці 5 розділу 1 Податкового розрахунку пропонуємо проставляти ставки збору, які обраховані за формулою:
Со = С1 : Дм х Дл,
де Со — обрахована ставка на місяць;
С1 — ставка, визначена ст. 320 Кодексу;
Дм — кількість календарних днів у звітному місяці;
Дл — кількість календарних днів дії ліцензії у звітному місяці.
Обрахунок ставки та пояснення до нього пропонуємо навести у доповненні до податкового розрахунку, яке може додаватися відповідно до п. 46.4 ст. 46 гл. 2 розділу ІІ Кодексу.
Заступник Міністра А. ІГНАТОВ".
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Бульба
      Какие сейчас способы ухода от уплаты налогов актуальны на 2021 в Украине?
    • Від strellson
      Пиздец подкрался незаметно.
       
      Фізична особа – підприємець, яка здійснює діяльність, з надання провайдерських послуг доступу до мережі Інтернет, що належить до класу 61.90 «Інша діяльність у сфері електрозв’язку», не може бути платником єдиного податку першої – третьої групи.
      При цьому відповідно до п.п. 5 п.п. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання – з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми, платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ.

    • Від BALTAR
      Планирую установить Ubiquiti AirFiber 11FX, но возник вопрос, каким макаром его можно зарегистрировать, или максимально узаконить, хотя бы в плане частот (осознаю что в реестре он никогда не появиться).
      Тех линк на 10-11 гГц, делал ли кто?
    • Від BALTAR
      airFiber AF-4X поддерживает расширенный диапазон частот от 4.7 до 4.9 ГГц, что нам превосходно подходит, ибо на 5 ГГц просто в нашей местности даже 20 мГц не найдешь!
      Пролет в 30 км, рассмотрю примеры прокачки на данное расстояние, идеальная видимость, но вот в чем вопрос, как узаконить сей линк?
      Кто сталкивался с узаконкой AirFiber любой нестандартной частоты-отпишитесь пожалуйста, лицензия на 5 ГГц имеется, но думаю здесь она не поможет)

      Всем заранее спасибо!

    • Від zulu_Radist
      Уважаемое сообщество проясните ситуацию, если у нас лицензия на 2.4 Ггц и 44мгц
      как бысть с расчетов ставки? Понижающий коэффициент к нам относится или нет?
      В районной налоговой нихера сами не знают.
      Суть в чем, или понижающий фактор относится только к тему у кого 30 и меньше ширина, и мы платим полностью за все 44мгц по 26.21
      или первые 30 мегагерц считаются с понижающим фактором а остальные 14Мгц без понижающего по 26.21?
       
      http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/T161791.html
×
×
  • Створити нове...