Перейти до

проблеми з Mikrotik RouterBoard RB450G


Рекомендованные сообщения

спочатку 20 абонентів  було 750 модель роутера стояла все працювало потім підключили  щє абонентів і того нас 54 стало і тут почались проблеми !!! роутер почав глючить пропадає з сети вин  замінили йойо на    Mikrotik RouterBoard RB450G та сама проблена !! айпи роутера 192.168.0.1   робить хв 30-40 потім зависає 192.168.0.1 интерфейс  по вин боксу тільки по  маку можна зайти на нього  і вручну перезагрузити ! прописав вачдог на внєшній пристрій тепер перезагрузка  через 20 сек коли  зависає айпишник його ! чому глючить його айпишник ніхто з сети незаймає його  це провірялось !!???  Допоможіть і цій ситуації нагрузка на процесор 20-30% лишнє все відключене на фото це видно????

post-25305-0-16824800-1380299976_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

айпишник  миняв но в абонентів  в кожного свій ip од 192.168.0.10-192.168.0.60 прописаний мак адреса кожного абонентаі роздача інтернета по 2 мегабіта  канал 20 мегабит ! коли я поминяв я сам підключився все робить  тест 2 години неодного конекта  включив назад все знову  роутер почав висити  и неотвичати на  айпи вачдог перезагружає  знову все норм потім знову то 20хв  то 1 годину робить і починає  !   

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Возможно в сети появился еще один 192.168.0.1

нє це теж провіряли  сеть закрита  в кожного все  вручну прописано!  виключав роутер за 5 годин неодин  компютер або пристрий на 192.168.0.1 незявлявся  робив цикл пингов на 192.168.0.1 протягов 5 годин такшо це провірено   

Відредаговано stalkerkb5
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

 

 

 

сеть закрита

 

 

 

 

ну я трошки неправельно виразився (сеть закрита) !  тобіш вся сеть на кабелі  без стороніх айпі в сеті тіки від 192.168.0.10-192.168.0.60   ! 
Відредаговано stalkerkb5
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

 

 

сеть закрита

 

 

 

 

ну я трошки неправельно виразився (сеть закрита) !  тобіш вся сеть на кабелі  без стороніх айпі в сеті тіки від 192.168.0.10-192.168.0.60   ! 

 

И вы так уверены что никто не может на своем абон. оборудовании сменить айпи?

 

Так, чисто ради эксперемента...

arp -a 192.168.0.1

и сравнить MAC в штатном/рабочем состоянии сети, и во время падения...

 

Так же советовал бы вам настроить DHCP сервер на микротике, и забить на ручную настройку сетевых параметров.

Відредаговано Ромка
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Так же советовал бы вам настроить DHCP сервер на микротике, и забить на ручную настройку сетевых параметров.

 

+100 !!!

Еще один совет, для домо-сеток не используйте диапазоны ИП 192,168,0,0/24 и 192,168,1,0/24 так как основная масса клиентских роутеров сидят в этих подсетях...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

 

 

 

сеть закрита

 

 

 

 

ну я трошки неправельно виразився (сеть закрита) !  тобіш вся сеть на кабелі  без стороніх айпі в сеті тіки від 192.168.0.10-192.168.0.60   ! 

 

И вы так уверены что никто не может на своем абон. оборудовании сменить айпи?

 

Так, чисто ради эксперемента...

arp -a 192.168.0.1

и сравнить MAC в штатном/рабочем состоянии сети, и во время падения...

 

Так же советовал бы вам настроить DHCP сервер на микротике, и забить на ручную настройку сетевых параметров.

 

ну то я так і роблю!  вожу команду и тестив ! ставив  192.168.0.200  на роутер так само все ! днсп роздача  це варянт но толку серивно нихто незаймає айпишник !   сьогодни  видключив вачдог  роутер на айпи невидповидає зайшов по маку на роутер  винбоксом и все заробило ! питаня може його порт хтось глушить як його поминяти ? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...