Перейти до

Загадка с OLT длитса пол года! Помогите пожалуйста!


Рекомендованные сообщения

Доброго дня! 

Наперед вдячний всім за допомогу!

 

Маю ситуацію яку не можу вирішити уже довгий час. Усі звернення до фахівців які детально вивчають OLT і ONU - абсолютно намарні!

 

Завдання №1 - Прозорість мережі через OLT і ONU.

 

Отже схема - така:         MikroTik-CCR1016-12G (Server)         >         DELL-powerconnect_6024 (switch)         >         BDCOM_3310B (OLT)         >         ZTE_F401 (ONU)         >         UBNT-NSM5

 

Із Сервера на ОЛТ прописані 5vlan.  

1004(MNGM),

1401-epon1

1402-epon2

1403-epon3

1404-epon4

 

Сам інтернет - подаю через pppoe.

 

Усі ONU які зареєстровані на ОЛТ, мають вільний доступ до мережі інтернет, без будь яких проблем.

Але я не можу адмініструвати абсолютно нічого, що знаходиться за OLT!!!!!!!!!!!!!! 

 

Я нічого не пінгую, але усе бачу!! Чому??? Як я можу його не пінгувати коли OLT - в мене міст?????

post-31219-0-67720300-1399225967_thumb.jpg

post-31219-0-14477700-1399226144_thumb.jpg

 

Така сама ситуація з Mikrtik. 

 

Схема така:

схема - така:         MikroTik-CCR1016-12G (Server)         >         DELL-powerconnect_6024 (switch)         >         BDCOM_3310B (OLT)         >         ZTE_F401 (ONU)         >         OmniTik

 

post-31219-0-55356500-1399226284_thumb.jpg

Config BDCOMу:

config.txt

 

Буду Всім дуже вдячний за допомогу.

Відредаговано Volodimir
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А що Вам треба адмнініструвати ону чи нанос?

У Вас мікротік баче у влані 1402-epon2 котрий на інтернет тому й недивно чого нанос не пінгується, якщо айпішки наноса прописані на 1004 влан то треба прокинути даний влан, а у наності поставити в настройках Managment Vlan галачку і прописати влан 1004 те саме із мікротіком

Відредаговано vaslan
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А що Вам треба адмнініструвати ону чи нанос?

У Вас мікротік баче у влані 1402-epon2 котрий на інтернет тому й недивно чого нанос не пінгується, якщо айпішки наноса прописані на 1004 влан то треба прокинути даний влан

Адмініструвати потрібно нанос і Омнітік. Проблема у тому що нанос знаходиться у влані 1402, і він стоїть на роздачу, де на нього зєднані інші наноси, які мають нет з того влану. Але зайти на нього або адмініструвати не хоче. 

10.77.44.1/24 відкрито на влан 1402, а також на цей влан відкитий pppoe - server. Тобто по логіці речей я мав би на нього попасти щоб адмініструвати і в той самий час люди мають нет через pppoe - зєднання.!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

А що Вам треба адмнініструвати ону чи нанос?

У Вас мікротік баче у влані 1402-epon2 котрий на інтернет тому й недивно чого нанос не пінгується, якщо айпішки наноса прописані на 1004 влан то треба прокинути даний влан

Адмініструвати потрібно нанос і Омнітік. Проблема у тому що нанос знаходиться у влані 1402, і він стоїть на роздачу, де на нього зєднані інші наноси, які мають нет з того влану. Але зайти на нього або адмініструвати не хоче. 

10.77.44.1/24 відкрито на влан 1402, а також на цей влан відкитий pppoe - server. Тобто по логіці речей я мав би на нього попасти щоб адмініструвати і в той самий час люди мають нет через pppoe - зєднання.!

 

Також цей влан знаходиться фактично в untag. Яким чином мені доставити vlan 1004 tag на NSM5 ???

Дякую!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

это аншлаг.. это что ж за спецы пол года херней страдают ??? их нужно знать по никам\фирмам.. )

 

То что ты видишь на микрике 1016 - это нормально, потому как нейбор протокол работает через мультикаст анонсы, поэтому микрики с наносами и светятся везде )

Номер два - а покажи настройки фаервола микрика, а лучше весь конфиг

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

это аншлаг.. это что ж за спецы пол года херней страдают ??? их нужно знать по никам\фирмам.. )

 

То что ты видишь на микрике 1016 - это нормально, потому как нейбор протокол работает через мультикаст анонсы, поэтому микрики с наносами и светятся везде )

Номер два - а покажи настройки фаервола микрика, а лучше весь конфиг

 

Ну чего ты, может только учатся)) 

 

Например как по мне, вот этими словами

 

 

То что ты видишь на микрике 1016 - это нормально, потому как нейбор протокол работает через мультикаст анонсы, поэтому микрики с наносами и светятся везде 

можно вызвать сатану)))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

даю хорошу пораду: найдіть людину яка має практику в побудові мереж, заплатіть гроші хай він вам налаштує те що вам потрібно.

Це надзвичайно корисна порада, особливо у цьому випадку. Ще не завадили б бубен та дримба :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

даю хорошу пораду: найдіть людину яка має практику в побудові мереж, заплатіть гроші хай він вам налаштує те що вам потрібно.

Це надзвичайно корисна порада, особливо у цьому випадку. Ще не завадили б бубен та дримба :)

 

ну якщо він за півроку не розібрався з елементарними речами.... то навряд чи простими порадами тут діло  обійдеться.

Відредаговано Lynx100
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Питання вирішено!

 

no ip access-group DHCP-DENY!

 

Ніхто на форумі так і не зміг мені допомогти. Шкода, адже я вважав що тут є фахівці, а не люди які тільки і вміють глузувати. Всім дякую.!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Питання вирішено!

 

no ip access-group DHCP-DENY!

 

Ніхто на форумі так і не зміг мені допомогти. Шкода, адже я вважав що тут є фахівці, а не люди які тільки і вміють глузувати. Всім дякую.!

чудово що ви той acce-list забрали, ще би  розібратися що з ним не так .. :)

Відредаговано Lynx100
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну я пока только с микротика начал, на нем все ок ) , только шейперов много, их можно уменьшить до 5-7 штук, и железке полегчает.

Дякую Вам.)) Попробую зменшити)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Питання вирішено!

 

no ip access-group DHCP-DENY!

 

Ніхто на форумі так і не зміг мені допомогти. Шкода, адже я вважав що тут є фахівці, а не люди які тільки і вміють глузувати. Всім дякую.!

чудово що ви той acce-list забрали, ще би розібратися що з ним не так .. :)

Прийде час, і думаю в ньому теж розберусь))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Prodazha
      Терміновий продаж абонентських терміналів Foxgate 1001 mz gepon.
      ціна 380 грн за шт.
      Нові!!!
    • Від device
      Продам ону epon 1ge. Різні б/у з блоками живлення і заглушками на оптичному порту. Ціна 180грн/шт
      BDcom, Fora, Picotel, Stels. Є декілька 4 портових
    • Від yustadller
      Реєструєм onu через NETNUMEN U31, після реєстрації не зберігає онушку, мигнуло світло і всі онушки злітають, як встановити автоматичний запис, в конфігах ZTE чи в NETNUMEN можна? 
    • Від GekaPeka
      MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB), новый, в упаковке. Цена: 2800 грн.
    • Від AlinaQuan
      Привіт! Я представляю ONU прямого заводу. Ми збираємося випустити однопортовий XGSPON ONU незабаром. Якщо вас зацікавило, будь ласка, зв'яжіться з нами。
       
×
×
  • Створити нове...