Перейти до

Скорость подвеса на опоры


Рекомендованные сообщения

 

монтаж в середньому 30-40 муфт в день кабель 2-4-8ов

Да ну????

 

У меня тоже такая цифра сильно вызывает сомнения. 17 минут на муфту? И это  вообще без передыха и без перебега от муфты к муфте... если это правда, то это не монтажники, это боги...

Відредаговано Огст Гыук
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

монтаж в середньому 30-40 муфт в день кабель 2-4-8ов

Да ну????

 

У меня тоже такая цифра сильно вызывает сомнения. 17 минут на муфту? И это  вообще без передыха и без перебега от муфты к муфте... если это правда, то это не монтажники, это боги...

 

Ну хіба 3 зварювальні апарати

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

скажу з практики бригада з 5 чоловік кидє з 8.30 до 17.00 в середньому 3-4 км і монтаж в середньому 30-40 муфт в день кабель 2-4-8ов

от пиздун

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

скажу з практики бригада з 5 чоловік кидє з 8.30 до 17.00 в середньому 3-4 км і монтаж в середньому 30-40 муфт в день кабель 2-4-8ов

от пиздун

 

рыбак...

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

хто сумнівається можу на практику взяти і це я говорю в середньому осіню літом більше виходить!

Та кабель довше розбирати, а ви про муфти написали. За тиждень ще куди не йшло, але за день... це нереально.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

хто сумнівається можу на практику взяти і це я говорю в середньому осіню літом більше виходить!

Та кабель довше розбирати, а ви про муфти написали. За тиждень ще куди не йшло, але за день... це нереально.

 

та ладно кабель разделать, необходимо еще и телепортироваться между муфтами. Или Вы  30-40 муфт ставите на эти  3-4 км?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Коли сам працював на лінії, то 1,5 км за 6 годин )з деревами(їх випилюванням), і перекидами через телефонні відводи) - з 1 помічником. Кабель "карандаш", на клинах.

 

Нажаль наймані робітники так не працюють.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

×
×
  • Створити нове...