Перейти к содержимому

PC для RouterOS x86


Рекомендованные сообщения

Доброго здоровячка! Потрібно зібрати сервачок в перспективі так на 200 абонентів. Ось придивляюсь до материнки  Asus P8H61-М, можливо під Core i3, та ось таку мережеву Intel PRO/1000 MT Quad Port Gigabit Adapter. Оперативку 2 Гб, 300W - блок живлення, та якийсь мінімальний хард. Допоможіть із вибором, чи поставиться на такий комплект RouterOS X86??? Дякую

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго здоровячка! Потрібно зібрати сервачок в перспективі так на 200 абонентів. Ось придивляюсь до материнки  Asus P8H61-М, можливо під Core i3, та ось таку мережеву Intel PRO/1000 MT Quad Port Gigabit Adapter. Оперативку 2 Гб, 300W - блок живлення, та якийсь мінімальний хард. Допоможіть із вибором, чи поставиться на такий комплект RouterOS X86??? Дякую

також хотів запитати яка різниця між Intel PRO/1000 MT Quad Port Gigabit Adapte та Intel PRO/1000 GT (PT) Quad Port Gigabit Adapte

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Вместо винта есть sata/ide флешки. Наднжней будет.
 

а як це виглядає?? це мабуть і економічніше буде (і по вартості і по потужності Вт)? а як щодо материнки та мережевих?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

на 200 чоловік буде достатньо хардового мікротіка ccr1009

та я маю один такий, хороший апарат, вистачить із головою, але ще питання бюджету.. а за 400 баксів думаю можна зібрати значно кращий "тазік". Хтось мені підкаже на рахунок моєї материнки і проца і мережевої?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго здоровячка! Потрібно зібрати сервачок в перспективі так на 200 абонентів. Ось придивляюсь до материнки  Asus P8H61-М, можливо під Core i3, та ось таку мережеву Intel PRO/1000 MT Quad Port Gigabit Adapter. Оперативку 2 Гб, 300W - блок живлення, та якийсь мінімальний хард. Допоможіть із вибором, чи поставиться на такий комплект RouterOS X86??? Дякую

Попробуйте скласти на AMD. По моїй практиці з intel були проблеми (перебрав декілька топових плат і процесорів) працювало нестабільно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

на 200 чоловік буде достатньо хардового мікротіка ccr1009

та я маю один такий, хороший апарат, вистачить із головою, але ще питання бюджету.. а за 400 баксів думаю можна зібрати значно кращий "тазік".

 

если у вас есть один, возьмите еще такой же. и вопрос закроете и будет резервирование обоих железок друг другом.

 

ps: я тоже думал, что за 700$ можно собрать хороший тазик под мтик, но потом выяснилось, что сетевуха 2-х портовая хорошая стоит под 200$? и это всего 2 порта... и взял в итоге CCR1036, а через 2 месяца еще один подвернулся по бросовой цене. каждый в отдельности CCR у меня может тянуть нагрузку обоих. в общем добился относительной редундантности :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

если у вас есть один, возьмите еще такой же. и вопрос закроете и будет резервирование обоих железок друг другом

справа в тому що той ССR1009S стоїть на другому кінці лінку, тобто через нього в мене піде канал 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Попробуйте скласти на AMD

AMD?? я чесно кажучи не чув щоб роутерОс на ПК нормально лягали не під Інтел..  

 

Стабільно працють рік часу пробував складати на  і7-их перезагружався сам по собі або взагалі требе було його фізично ребутити.

post-27720-0-02945400-1429779157_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...