Jump to content

Відключення атоматичної роздачі MAC адреси


Recommended Posts

1, Доброго дня! дорогі форумчани! підскажіть будьласка, чи можна якось виключити функцію автоматичної роздачі мак адресів? діло в тому ща я використовую в якості NAS MikroTik, і коли в профілі заповняє CallerID,то PPOE зєднання не відбувається! а якщо в профілі MikroTik Caller ID знімаю, клієнт підключається без проблем! тобто мені потрібно, щоб ubilling не видавав мак адрес клієнту! чи може в чомусь моя помилка? Дякую!

Link to post
Share on other sites

Еперный капец, как ето выдавать мак адрес клиенту ? Шо в школе каникулы да? Прежде чем шото строить  хоть на минимальном уровне почитайте шо как вообще работать должно

Link to post
Share on other sites

цей мак, попадає в caller id мікротіка, і звісно клієнт не зможе здійснити PPPoE зєднання, бо маки не сходяться! просто скажіть що не так роблю? і будьласка без критики прочитаних книжок! я по пораду звернувся!

Edited by satnetivan
Link to post
Share on other sites

Вот пара советов:

1.Уберите в профиле абона мак

2.Почитайте хотябы в интернетах как должно работать то чем вы хотите заниматся.И наче ваши клиенты разбегутся вы и микротик отбить не успеете

Link to post
Share on other sites

Вот пара советов:

1.Уберите в профиле абона мак

2.Почитайте хотябы в интернетах как должно работать то чем вы хотите заниматся.И наче ваши клиенты разбегутся вы и микротик отбить не успеете

в профілі абонента зняти мак я не можу! у попередньому біллінгу, я спочатку створював абонента, а потім знімав його мак коли він підключився! а тут зразу присвоює невідомий мак!

post-37167-0-84351100-1435484107_thumb.jpg

Edited by satnetivan
Link to post
Share on other sites

ну що так ніхто і не допоможе?

:wacko:

Ты пойми, что спрашиваешь чушь, МАК никто не раздает (это не возможно физически), билинг по МАКу может только выдать айпи. Определись в чем у тебя проблема.

Почитай:

http://local.com.ua/ethernet/system/#.VZD5mEYg974

начиная с абзаца:

Фрейм Ethernet и Адреса Ethernet

т.е. у тебя должен быть указан МАК адрес твоего оборудования.

Edited by a_n_h
Link to post
Share on other sites

да ну, ви мені научні терміни, а я вам факти! звідки береться цей мак при створенні клієнта! ще рез наголошую!!!! зєднання по протоколу PPPoE!!!!

post-37167-0-86321400-1435568142_thumb.jpg

post-37167-0-85145800-1435568333_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

да ну, ви мені научні терміни, а я вам факти! звідки береться цей мак при створенні клієнта! ще рез наголошую!!!! зєднання по протоколу PPPoE!!!!

Читай азбуку! В том числе и на "убилинг", в документации указанно откуда берется. Без МАКа Ethernet работать не будет, Ubilling подставляет сгенерированный, ты ОБЯЗАН заменить на свой, что еще не понятно?

Link to post
Share on other sites
нажаль, ідея цікава! але...

 

А как по мне, все верно! Вы же хотели убрать мак из биллинга и сделали это. Если mac адреса нет, то передается значение NULL.

 

Я не использую Mikrotik, но думаю в данном случае mac адрес используется как идентификатор для авторизации.

Если вы хотите авторизовать всех, тогда, думаю можно поправить скрипты что бы либо не слать этот идентификатор либо слать его как-то статично.

Но мне кажется это не самый лучший вариант.

Edited by oberon85
Link to post
Share on other sites

Радует одно - пока многие сворачивают свое дело как нерентабельное и бесполезное , другие оптимисты вроде топикастера еще только на старте :). И оптимизма вагон и маленькая тележка . 

Link to post
Share on other sites

 

 

попробуйте

; user register options
REGRANDOM_MAC=0

в billing.ini

о дякую, щось близько до теми, йду пробувати!

 

нажаль, ідея цікава! але...

 

 

 

налаштуйте віддалене логування в syslog і маки з мікротіка будуть попадати в лог ubiling, і там ви просто будете їх забирати.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By GekaPeka
      MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB), новый, в упаковке. Цена: 2800 грн.
    • By Игорь_Кривой Рог
      Продам за ненадобностью остатки после модернизации, лежать без дела.
       
      Mikrotik RB850Gx2 - 4шт.
       
      Mikrotik RB260GS - 1шт.
       
      Все в рабочем состоянии, сброшены на заводские настройки, битые порты отсутствуют.
       








    • By Dimon123
      новий, без коробки, відправлю 1600 грн


    • By Dimon123
      Новий, в коробці, відправлю. 1200 грн
       


    • By cyi
      Вітаю. Така проблема, в Mikrotik 2011UAS-2HnD перестав працювати порт 7 та 10. Може хто підкаже в чому проблема або ж має Repair Instruction.
      Дякую.
×
×
  • Create New...