Jump to content

abills 0.58 - відсутня можливість створення тарифу і NAS


Recommended Posts

Всім привіт.

 

Поставив Abills 0.58.

В налаштуваннях системи (білінга) в веб-інтерфейсі немає можливості створення тарифів і додавання NAS-ів.

Є якийсь секрет?

 

П.С.

Некомерційна версія.

Edited by user50
Link to post
Share on other sites

Настройка-Администраторы- у администратора под которым вы вошли выставлены права  на соответствующие операции  ?

Link to post
Share on other sites

В логах нічого кримінального.

Маю версію 0.54 - там все ок.

Натискаю додати тарифний план

http://10.1.0.11:86/admin/index.cgi?index=112- /Система/Internet/Тарифні плани/Додати

Пробую це виконати на 0.58

http://10.1.0.11:88/admin/index.cgi?index=112- попадаю в Настройка/Internet/Тарифные планы/Интервалы

Можливо тут десь підказка, якщо у версіях воно повинно бути однаковим.

Хоча справді складається враження що немає прав, або треба якусь мегазмінну поставити в config.pl

Десь по ходу я туплю.

Edited by user50
Link to post
Share on other sites

Можливо я невірно пояснив ситуацію.

Веб-інтерфейс не те, що не дозволяє -  в мене просто немає ссилки на додавання тарифу і в розділі NAS сторінка з списком насів(дефолтовий мпд) і все.

Link to post
Share on other sites

йо#$@н№"вр%;.

Виявляється в 0.54 при створення тарифу чи додавання насу на стартовій сторінці відповідного меню є поля для вводу даних.

А в новій 0.58 треба натиснути гудзик "+" для додавання тарифу або наса.

Коллеги підтвердіть цей момент якщо це так.

Link to post
Share on other sites

йо#$@н№"вр%;.

Виявляється в 0.54 при створення тарифу чи додавання насу на стартовій сторінці відповідного меню є поля для вводу даних.

А в новій 0.58 треба натиснути гудзик "+" для додавання тарифу або наса.

Коллеги підтвердіть цей момент якщо це так.

Всё так, нужно нажать "+"

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By ~AsmodeuS~
      Новий модуль Power: облік роботи генераторів (http://abills.net.ua/wiki/display/AB/Power)
       
      Ми раді представити новий модуль Power, який дозволяє здійснювати облік та контроль роботи генераторів.
      Основні можливості модуля включають:
      — Типи генераторів: Перелік доступних типів генераторів.
      — Типи баків генераторів: Інформація про різні типи паливних баків для генераторів.
      — Типи сервісних робіт: Каталог доступних типів обслуговування та ремонтних робіт.
      — Статус генераторів: Моніторинг запусків, зупинок та інших дій з генераторами.
      Звіти:
      — Звіт заправок генераторів
      — Звіт запусків генераторів
      — Звіт обслуговування генераторів
      Цей модуль допоможе вам легко керувати генераторами та відстежувати їхній стан. Ви можете переглядати останні запуски, заправки та сервісні роботи для всіх генераторів на одній головній сторінці.
      Буде доступно в master 1.29.00.
       
       
       
    • By ~AsmodeuS~
      PON  панель
       
       
    • By ledemip
      Всем привет! Интересует вопрос покупки приложения ABillS Lite. Однако вопрос стоит в том как приобрести данное приложение и его поддержку, поскольку я сам гражданин РФ, но в настоящее время я нахожусь в Латвии, однако услуги интернета моя компания предоставляет на рынке РФ и зарегистрирована компания также в РФ.
       
      Однако, возможно ли какие-то варианты приобрести данное приложение? Платеж отправлю из Латвии, если такой вариант будет возможен, или в крипте.
       
      Я не в политике и действительно не восторге от всех этих событий, поэтому прошу вас очень, давайте по существу. Буду благодарен за любую помощь!
       
      Я использую ABillS v0.94.
      Мой телеграмм @ledemir556
    • By ~AsmodeuS~
      Модуль роботи з ПРРО Checkbox
       
      відео презентація
       
       
      Повний опис модуля
      http://abills.net.ua/wiki/pages/viewpage.action?pageId=63537157
×
×
  • Create New...