Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Пробую підключити ubiling через api до Mikrotik Metal 5SHPn в якості nas , але щось не получається. Можливо хтось стикався з такою проблемою?

Вводжу логін і пароль а він не логіниться навіть щоб зняти інфу.

7 мікротіків висить на білінгу тільки з цим проблема.

Edited by ppv
Posted

Пробую підключити ubiling через api до Mikrotik Metal 5SHPn в якості nas , але щось не получається. Можливо хтось стикався з такою проблемою?

Подключиться как ?? Проводом ... Вафлей ...духовно... На чем запираетесь...

Вводжу логін і пароль а він не логіниться навіть щоб зняти інфу.

Убил видит микрот...??

 

7 мікротіків висить на білінгу тільки з цим проблема.

Он его пингует

Posted

Я не все що треба включено, всі вішаються крім нього, підставляю другий все працює, цікаво чому так?

Posted (edited)

Його проклято, лол. Потрібен виклик екзорциста, або зирити на версію ROS.

Edited by nightfly
Posted

Здається знайшов причину, тема закрита.

Posted

Його проклято, лол. Потрібен виклик екзорциста, або зирити на версію ROS.

Кинув у відро з свяченою водою, проблема сама зникла)

Posted

 

Його проклято, лол. Потрібен виклик екзорциста, або зирити на версію ROS.

Кинув у відро з свяченою водою, проблема сама зникла)

 

Posted

ну так в чем була проблема...??

Пул раніше був зроучений на біллінг, потім на інший сервак а сліди остались, почистив і все гуд.

Posted

 

ну так в чем була проблема...??

Пул раніше був зроучений на біллінг, потім на інший сервак а сліди остались, почистив і

а как енто не мешало другим микротам ???.... у вас dhcp кто то другой раздает .... ниче не понял     понял ток  что был радиус на биллинг потом кудась .... а причом тут ... микрот не ПОДКЛЮЧАЕТСЯ ..... не доходит ни як .....  мабудь проблемма була якась фигова ... и вы не бажаете це оприлюдновати ...  

 але це тильки мои припущення  .....

Posted

 

 

ну так в чем була проблема...??

Пул раніше був зроучений на біллінг, потім на інший сервак а сліди остались, почистив і

а как енто не мешало другим микротам ???.... у вас dhcp кто то другой раздает .... ниче не понял     понял ток  что был радиус на биллинг потом кудась .... а причом тут ... микрот не ПОДКЛЮЧАЕТСЯ ..... не доходит ни як .....  мабудь проблемма була якась фигова ... и вы не бажаете це оприлюдновати ...  

 але це тильки мои припущення  .....

 

Та частина пулу спочатку використовувалась на білінгу, все потер що було в фаєрволі і запрацювало

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...