Перейти до

Рекомендованные сообщения

Опубликовано: (відредаговано)

Пробую підключити ubiling через api до Mikrotik Metal 5SHPn в якості nas , але щось не получається. Можливо хтось стикався з такою проблемою?

Вводжу логін і пароль а він не логіниться навіть щоб зняти інфу.

7 мікротіків висить на білінгу тільки з цим проблема.

Відредаговано ppv
Опубліковано:

Пробую підключити ubiling через api до Mikrotik Metal 5SHPn в якості nas , але щось не получається. Можливо хтось стикався з такою проблемою?

Подключиться как ?? Проводом ... Вафлей ...духовно... На чем запираетесь...

Вводжу логін і пароль а він не логіниться навіть щоб зняти інфу.

Убил видит микрот...??

 

7 мікротіків висить на білінгу тільки з цим проблема.

Он его пингует

Опубліковано:

Я не все що треба включено, всі вішаються крім нього, підставляю другий все працює, цікаво чому так?

Опубліковано: (відредаговано)

Його проклято, лол. Потрібен виклик екзорциста, або зирити на версію ROS.

Відредаговано nightfly
Опубліковано:

Його проклято, лол. Потрібен виклик екзорциста, або зирити на версію ROS.

Кинув у відро з свяченою водою, проблема сама зникла)

Опубліковано:

 

Його проклято, лол. Потрібен виклик екзорциста, або зирити на версію ROS.

Кинув у відро з свяченою водою, проблема сама зникла)

 

Опубліковано:

ну так в чем була проблема...??

Пул раніше був зроучений на біллінг, потім на інший сервак а сліди остались, почистив і все гуд.

Опубліковано:

 

ну так в чем була проблема...??

Пул раніше був зроучений на біллінг, потім на інший сервак а сліди остались, почистив і

а как енто не мешало другим микротам ???.... у вас dhcp кто то другой раздает .... ниче не понял     понял ток  что был радиус на биллинг потом кудась .... а причом тут ... микрот не ПОДКЛЮЧАЕТСЯ ..... не доходит ни як .....  мабудь проблемма була якась фигова ... и вы не бажаете це оприлюдновати ...  

 але це тильки мои припущення  .....

Опубліковано:

 

 

ну так в чем була проблема...??

Пул раніше був зроучений на біллінг, потім на інший сервак а сліди остались, почистив і

а как енто не мешало другим микротам ???.... у вас dhcp кто то другой раздает .... ниче не понял     понял ток  что был радиус на биллинг потом кудась .... а причом тут ... микрот не ПОДКЛЮЧАЕТСЯ ..... не доходит ни як .....  мабудь проблемма була якась фигова ... и вы не бажаете це оприлюдновати ...  

 але це тильки мои припущення  .....

 

Та частина пулу спочатку використовувалась на білінгу, все потер що було в фаєрволі і запрацювало

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Створити нове...