Перейти до

Рекомендованные сообщения

Опубликовано:

Усім доброго вечора.

Проблема Така:

Був собі "сервер все в одному", вирішили зробити нас окремо. Усе як за інструкціею про rscriptd, та от тільки щось не спрацювало.

У логах, щось таке:

root@nas:~ # tail -F /var/stargazer/allconnect.log

 

Warning: mysql_select_db(): No such file or directory in /etc/rscriptd/GetMac on line 6

 

Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /etc/rscriptd/GetMac on line 6

 

Warning: mysql_query(): No such file or directory in /etc/rscriptd/GetMac on line 8

 

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /etc/rscriptd/GetMac on line 8

 

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /etc/rscriptd/GetMac on line 9

Наче б то перевірив, паролі, працюе у базі юзер знаходиться.

Від інструкції відійшов тільки, що юзер у бд мае право на БД старгейзера.

Чи потрібно може на білінговій частині встановити MySQL доступну зовні?

Чекам на ваші пропозиції.

Опубліковано: (відредаговано)

А не забыли часом создать пользователя с удаленным доступом к базе stg?

Так, воно і є.

Здаеться запрацювало. Десь я з командами SQL запоров

Відредаговано Paltish

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Створити нове...