Jump to content
Local
imbiter

система оповіщення по ТСP/IP

Recommended Posts

Потрібна система оповіщення що може працювати по локальній мережі. Потрібен динамік з мікрофоном, який буде встановленний на вулиці на КПП та мікрофон із навушниками/динаміком що буде в охорони. можливо хтось мав з таким справу та підкаже постачальника?

 

потрібно щось типу такого:

ustanovka-trevojnoy-knopki-opovesheniya.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By BenedicT
   Всім привіт.
    
   Є ситуація і хочеться почути "мнение зала" по такому питанню.
    
   Іноді виникають ситуації коли технік екстрено чи не екстрено (незаплановано) має відключити світч для певних цілей (аварія, гаряча заміна і таке інше). Як наладити оперативне інформування техпідтримки про це, щоб не завантажувались телефони консультаціями та діагностиками абонентських проблем внаслідок таких дій. Лінії кол-центра майже завжди зайняті дзвінками, інформування на приватні номери операторів теж не вихід, не завжди беруть трубку, коли зайняті на лінії кол-центра також, та й не завжди технік в курсі хто на зміні.
   Особисто у мене таке бачення, що треба взяти якусь трубку на андроїді або вінмобайл і вставити туди сімку оператора, який юзають більшість техніків. Відповідно для інформування навіть зайнятого оператора виникають можливості: дзвінка на секретний службовий номер, який не відомий абонентам, багатократне наярювання, якщо оператор зайнятий, щоб здогадався що то щось ургентне, смска, емейл в пошту, повідомлення в скайпик (останні два при наявності хоча би еджа). Всі ці варіанти покривають можливості комунікації, коли технік має смартфон чи тупу дзвонилку.
    
   Цікавить Ваша думка по цьому питанню, а може хтось поділиться досвідом, а я буду вдячний та й публіка теж.
    
   П.С. за орфографію та помилки вибачайте - пишу з планшета.
×