Перейти до

andryas

Сitizens
  • Всього повідомлень

    3 723
  • Приєднався

  • Останній візит

  • Дней в лидерах

    78

Останнього разу andryas вигравав 7 березня

Публикации andryas были самыми популярными!

Репутація

1 062 Очень хороший

О andryas

  • Звание
    Дьявол

Информация

  • Пол
    Мужчина

Посетители профиля

9 304 просмотра профиля
  1. andryas

    Вибір Олта

    Бюджет не озвучений. З досвіду, C-Data 12xx 16xx вже можна брати, основні проблеми виправили. Всеядна. Залізо виявилося досить надійне за такі гроші, але хоче добрих умов експлуатації, підтримка жвава, допоможуть, пофіксять. BD-Com: критичних проблем немає, але фічастістю не відрізняються. Добитися від виробника найменших плюшок абсолютно нереально. Залізо залежить від моделі / року випуску, були і зовсім провальні модифікації. ZTE, Huawei це вже на щабель вищий рівень, але ціни зовсім не гуманні, буде дороге Б.У. (з усіма наслідками) по ціні колеса від F-16. Із софтом теж буде важко
  2. andryas

    В кого більше ? Дублікати маків ОНУ

    Є кілька сотень e0:67:b3, але їх дублікатів нема. В цілому, у мережі є дублікати, але у інших брендів.
  3. ТС: У вас інженери, здатні виконувати роботи високої складності, проектувати та оптимізувати мережі, ще й кабелі тягають?
  4. Так, але DHCP Snooping та OPT82, зазвичай, йдуть "в одному флаконі".
  5. Архітектури бувають різні, OPT82 дозволяє зручно і універсально ідентифікувати клієнта на свічі чи OLT, до якого він підключений.
  6. При значній кількості клієнтів на голові (250+), при спробі масового отримання IP (наприклад, пропадала електрика у клієнтів) голова рандомно припиняє транслювати dhcp відповіді від клієнтів. Прошивки, старші за V1.6.0_220803 мають таку проблему, щодо наступних, то усіх я не перевіряв, але на лютневій від цього року проблема теж була виявлена.
  7. Проблем не було з Firmware version : V1.6.0_220803 BuildDate: Wed, 03 Aug 2022 23:17:47 +0800 Усі старіші версії та новіша версія від лютого 2023 мають проблеми з DHCP
  8. Думаю, що ціна кратно завищена. І так, це для свинцево-кислотних АКБ, причім для малоюзабельної їх комбінації.
  9. Не існує гелевих автомобільних. Правда, існують гелеві тяглові. Взагалі, малоймовірно, гелевий практично не виділяє водню, горіти та вибухати там, по суті, нема чому.
  10. Це потенційно - кілька кубометрів водню
  11. Свинцевий заливний може вибухнути, але цей вибух, зазвичай, може лише розірвати корпус і забризкати кімнату кислотою. Для руйнувань подібних масштабів, у квартирі має накопичитися як мінімум 5-10 кубометрів чистого водню, для чого потрібно одномоментно розкласти електролізом 5-10 мл води, що малоймовірно. Але ефекту, все ж, цілком можна досягти, перезаряджаючи акумулятори у малому герметичному об'ємі, типу кладової або шафи. Але є кілька літрів, розведеної водою, сірчаної кислоти.
  12. andryas

    Выбор ОЛТ для маленькой сети

    Так шукай б.у, може хто оновився до багатопортової.
  13. Роскомнадзор составил протокол об административном нарушении на радиостанцию "Эхо Москвы" за выход в эфир программы об украинской культуре. Регулятор посчитал, что она выходит на украинском языке, и усмотрел в этом нарушение условий лицензии на выпуск СМИ.
  14. andryas

    Cisco Новой почты.

    Читаю і офігіваю.
×
×
  • Створити нове...